Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2010., 19:30   #1
Paranormalno iskustvo - čaša

Ovako, nije me dugo bilo na ovom forumu, ali htio bi podijeliti s vama jedno iskustvo koje se sinoć dogodilo. A kaj je najbolje imam i dokaz o tom neobjašnjivom fenomenu.
Naime sinoć navečer oko 9 navečer cura i ja smo bili u sobi, nešto smo pričali bezveze, ja sam nešto na kompu gledao. Kad je odjednom čaša, koja je bila prazna jedno desetak min. (pili smo coca-colu iz nje) u trenutku događaja počela pucketat. Usred priče, ja kažem curi u nevjerici- gle čaša puca. Nisam mogao vjerovat što vidim. Čaša je počela pucketat koda ju netko reže te se sama od sebe odrezala, nastao je savršen prsten. Ja sam se odmah odmaknuo od stola, jer sam imao feeling da će eksplodirat. Ali ne ona se odrezala koda ju je netko sa laserom odrezao. Odvojio sam taj dio od čaše, i ni ja ni cura nismo mogli vjerovat što smo upravo vidjeli.
Odmah nakon toga sam nazvao frenda da se nađemo, koji isto nije mogao vjerovat kaj vidi, i svi skupa smo raspravljali o tome, ali racionalnog odgovora za takvo nešto jednostavno NEMA.
Čaša i ako pukne uvijek pukne nepravilno, neobično je to što je popucala sama od sebe, ali na ovakav način, da savršeni prsten nastane, za to nema objašnjenja.
Ako je imao bilo tko slično iskustvo neka napiše, i koji je odgovor na takvu pojavu. Čaša se sama od sebe savršeno odrezala. Bolesno iskustvo.
I jel uopće postoji neko racionalno, logično rješenje na ovakvo nešto??

Stavio sam čašu na stol gdje se to dogodilo. Pogledaje kako je to savršeno odrezano

http://img832.imageshack.us/img832/9074/76636838.jpg

http://a.imageshack.us/img230/9530/94956239.jpg

http://a.imageshack.us/img375/1050/17594652.jpg
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 20:30   #2
hi

ja bih prije po slikama da je casa iz dva djela ljepljena posto je doli sve ravno.isto ko kod jeftinih viljusaka.losa,obicna kvaliteta.to ti je moja procjena.pozz.
shopgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 20:49   #3
Ne kužim kaj hoćeš reć. Kak misliš ljepljena? Imam ih još par takvih doma i definitivno nisu ljepljene.
Da si vidjela kak ta čaša pucketa pred tobom, i stvara se rez na njoj, mislim da nebi takvu glupost napisala
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 21:17   #4
genijalno
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 22:29   #5
ne znam sta bih ti rekao, zvuci jako zanimljivo. Da mi je bilo vidjet kako je to bilo....
najnoviji is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 12:06   #6
i meni potpuno isto pukla casa
angel08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 20:26   #7
neka viša sila, jeste možda prizivali duhove i
kopitarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 14:57   #8
Svašta se dešava

Ja imam jedno iskustvo koje nikada neću zaboraviti.
Imala sam nekih 8 godina i bila sam sa roditeljima kod obiteljskih prijatelja. Bio je Uskrs i tu večer gledali smo film o Isusovom uskrsnuću.
Na zidu iznad TV-a bila je velika slika Djevice Marije.
U trenutku kada je na TV-u bila scena kada Isusa razapinju na križ, u istom tom trenu se ta slika okrenula naopako. Sama od sebe. Okrenula se, i polako skliznula sa zida i pala.
Svi smo šokirani gledali u to. Uzeli su sliku, nigdje se razbila nije, a bila je sa staklenim okvirom. i vratili smo je na zid. I čitavu večer pričali o tome.
NIkada mi neće biti jasno kako se to desilo.
Možda nije mjesto tome ovdje, pošto se piše o magiji i mistici, a ovo je sasvim nešto drugo, ali samo odlučih podjeliti iskustvo koje je sigurno imalo mnogo dublje značenje od -slučajnog pada slike sa zida baš u trenutku kada su Isusa razapeli na križ.
Ako je netko vidjeo nešto slično, neka kaže.
Pozdrav svima...
kiky0312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 14:58   #9
ako se netko od vas bavi tarotom , gatanjem bilo kakvog oblika a mislim da bi ti to cura bila najprvo neka pod hitno prestane,
oni koji to rade iz zezancije iz dosade il tek uće a zapravo nisu za to rade štetu sebi jer na taj naćin nesvjesno mogu nać nevidljivog prijatelja-neprijatelja(nadam se da me razumješ)
ja sam imala slićno iskustvo al su se kod mene vrtile dvije čaše i osoba do mene je isto to vidjela
moj ti je savjet nek se makne od toga , svaku večer se ljepo pomolite i sve će bit ok jer gdje se ne sazivaju problemi tu problema ni nema,..
kayaze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 20:46   #10
Quote:
kayaze kaže: Pogledaj post
ako se netko od vas bavi tarotom , gatanjem bilo kakvog oblika a mislim da bi ti to cura bila najprvo neka pod hitno prestane,
oni koji to rade iz zezancije iz dosade il tek uće a zapravo nisu za to rade štetu sebi jer na taj naćin nesvjesno mogu nać nevidljivog prijatelja-neprijatelja(nadam se da me razumješ)
ja sam imala slićno iskustvo al su se kod mene vrtile dvije čaše i osoba do mene je isto to vidjela
moj ti je savjet nek se makne od toga , svaku večer se ljepo pomolite i sve će bit ok jer gdje se ne sazivaju problemi tu problema ni nema,..
Potpisujem
Meni moja baka kaže -Sine, mani se "ćorava" posla-
kiky0312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 02:51   #11
Wink

Čaše pucaju, to je normalno, pa šta pukla pukla...

obično pri čudnim rezonancijama pucaju tako pravilno...bit' će čudno ako ti se to ponovi
__________________
Čuj riječ kako struji nezaustavljivo ,vidi glas kako stvara nepojmljivo
etilon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 03:33   #12
Super da si uslikao.
Zanimljivo fakat.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 10:38   #13
Moguce je da su pri proizvodlji u tvornici drzacima napravili nekakav minijaturni rez na tom mestu i da je nekakav proces zapoceo lom case koji se prirodno sirio po tom rezu.
BISS9831 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 11:29   #14
ja imam prijedlog:

rekao si da imas jos casa od tog kompeta, lijepo uzmi jednu i ponovi po sjecanju sve radnje, kao i temperaturu prostora, istu muziku ili druge iste zvukove koje su prethodili prethodnom lomu...mozda te "kopija" bivse situacije iznenadi i na kraju imas jos jednu savrseno odrezanu casu....ne zaboravi istu temperaturu coca cole!

pa ce ti fizicari reci daleko vise od nas ovdje.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 12:06   #15
da ste malo bolje učili fiziku i kemiju u školi nebi pričali ovakve gluposti

čaša se definitivno nije odrezala -sam si rekao pili ste coca-colu, e pa onda je zasigurno došlo do neke kemijske reakcije i čaša se samo razdvojila -vjerojatno je bila zaljepljena na tom mjestu ili nekako slično spojena
JožaBistranski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 09:57   #16
nije ti to nikakvo paranormalno iskustvo, meni se dogodilo vec par puta.
__________________
Obratite se s povjerenjem.
seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 17:04   #17
Za dobiti savršen prsten moguće je bez većih problema ako se ulije vrela voda, čaj, meni je tako gornja polovica bokala ostala u ruci, savršen rez. A sad da je od prazne čaše tako bilo, odnosno samo coca-cola u njoj.

Tko zna što je u coca-coli, meni jednom na e-mail stiglo nego pisamce, stranice i stranice nabraja kako možeš čistiti s njom kao sa WD-40.
pavaogc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 14:34   #18
Vrlo zanimljiva priča, ali ne vjerujem da je istinita. Lijepa je za temu i diskusiju naravno.
__________________
★★★ http://www.ulaganje.com ★★★
JLouisBiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 00:11   #19
jeste imali još kakvih iskustava čudnih?
__________________
All the rebels in the world can't bring me down!
Cruciatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 10:45   #20
strah

Nama se preksinoć dogodilo nešto slično. Na stolu je stajala čaša, u jednom trenu je jednostavno prsnula, pukla, sama od sebe. Netko mi je rekao da staklo pukne zbog osjećaja straha koji postoji u prostoriji, a u toj je prostoriji preksinoć postojao jak osjećaj straha - da ne ulazim sada u detalje.
Eto, ne znam više.
zendra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.