Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2011., 15:48   #61
Quote:
kalinovac kaže: Pogledaj post
Ja neću nikoga izbacivati ali meni je bila interesantija sa Pofukom i Igorom Mandićem.Za taj termin je previše temajer ostaje sve nedorečeno.Nemogo svatiti da se i ova emisija sinoć bavila sa Kraljevskim vjenčanje posle prenosa sa tri nacionalne televizije.Ovo nazivati spektakularnim,za mene je idiotski jer za par godina gledaćemo i rastavu kao i Charlsa i onog "Spekturalnog" vjenčanja prvog sina. Ako je toliko impresioniran Prof.Dr.Letica kraljevskom obiteli neka ide tamo za savjetnika kraljevskog veličanstva ili neka se proglasi Kraljem Hrvatske i tako mu današnji i bivši predsjednik ne odgovaraju.Ja razumijem da je protiv Mesića,jer ga je potukao do nogu ali neznam zašto je protiv Josipovića kada su oba Prof.Dr. Kada jednog Političara izabere skoro 70% birača i stalno je najpopularniji u državi ja mislim gos.Prof.Doktore "demokratski" nastrojeni i propali političare trebali i vi imati respekta za svog predsjednika kao i za kraljevsku obitelj Engleske.Budite u istinu dostojni Prof.Dr.Sociologije a o Zidiću drugi put.
letica nije doktor sociologije. diplomirao je i doktorirao na ekonomskom fakultetu. na medicini predaje kolegij sociologija medicine, nekaj kaj je sam 'izmislio'. član je društva sociologa hrvatske, ali nema veze sa sociologijom. poludim kad vidim da mu ispod imena na TV piše sociolog..

on topic, emisija mi je bezveze od voditeljice do stalnih gostiju
__________________
So many flowers - so little time...
Neona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 11:52   #62
Pogledao sam prvi puta pred neki dan (o dolsku pape...) i sada jučerašnju. Iako oni "iskusniji" koji dulje prate emisiju vjerovatno mogu bolje procjenjivati, definitivno mi se čini da je jedna od boljih emisija tog formata. Meni se čini da je i ekipa dobro složena, a voditeljica (iako je i ja doživljavam uštogljenu i "ide mi na živce") ipak na kraju dobro vodi emisiju, odnosno po meni je dovoljno nenametljiva, a opet prisutna (za razliku od Bilića napr - katastrofa!).
fanaticus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 20:49   #63
Nova sezona kreće 23.9. Nova voditeljica je Ankica Čakardić.

Quote:
Ankici Čakardić društvo će činiti i novi intelektualci: filozofkinja i feministica Nadežda Čačinović, sociolog Ognjen Čaldarović, filozof i publicist Srećko Horvat te asistent na katedri za talijansku književnost FF u Zagrebu Nino Raspudić

Nakon što je to radio Branimir Pofuk , a onda i Milana Vuković Runjić , u voditeljski stolac, spremna sudjelovati u razgovoru ugodnom petorice intelektualca, sjeda Riječanka Ankica Čakardić . Kako nam je zala, sjajna je prilika da se u 50 minuta javnoga prostora govori i o nekim općim temama koje neće biti samo društveno-političke aktualnosti.

Izvor: http://www.novilist.hr/Scena/TV/Rije...showa-Peti-dan
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 01:45   #64
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nova sezona kreće 23.9. Nova voditeljica je Ankica Čakardić.
Baš sam se pitala kada ponovo počinje, znači propustila sam otvorenje nove sezone.
Koliko me sjećanje služi Pofuk je u drugoj polovini "svojih" nastavaka toliko briljirao,...
kao da netko kidnapira te ljude kada zasjaje u punini. Šteta velika. Hoće li se Pofuk ikada vratiti? I am mad.
Mr. Pofuk vratite se!

A i Mandić,.. da li je i on kidnapiran nakon škandaloznog blamiranja u Nu2, je li uopće živ?
Pa sram ga bilo ako je živ i ako je mrtav...ostaviti nas na pustopoljini bez kompasa, po običaju plemenitaša on se ne usuđuje, samo dela svoje.
K vragu, valjda nije umro. I am maddddd again.
Ne bude li nova moderatorica na nivou radovat ću se Zidiću i dalje.
Ako i on ode ode mi emisija.
Ipak nadam se najboljemu Igorima i Branimiru, sa sviješću da budna u ovaj kasni sat sanjam lijepe sove.
gji perpetum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 23:54   #65
Želim stare goste nazad.
Premnogo je ljevičara u emisiji.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 00:10   #66
Jebate, ova glupača postavlja pitanja, daje odgovore, komentira, najavljuje i ponajviše sere kvake, stalno upada u riječ, negledljivo, dobro je jedino da je Nino tu pa tu i tamo nesto pametnoga kaže.
croshtula is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 00:27   #67
Sama ljevica u emisiji. Jer i kad Raspudić izađe iz okvira nacionalnih tema, on je ljevičar.
Allahu_Akbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 00:47   #68
Hrtovske šupčine, jebite se. Skupa sa filozofskim fakultetom. Ovakvo ujebavanje emisije je neviđeno. Srećko Horvat umjesto Zidića/Letice/Viskovića?
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 03:33   #69
Ovaj svatko je ovaj bolji ovaj od Viskovića. Ovaj.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 11:59   #70
Dobro,premda se Visković često ponašao kao da je u birtiji ipak je bio sposoban za složiti misao. Ovaj,stvarno ne znam ko njega puši osim curica u Krivom putu. Dovoljno je pogledati frizuru. Kakve to kvalitetne misli i spoznaje mogu doći od nekoga tko toliko truda ulaže u frizuru?
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 14:18   #71
Quote:
Marakeš kaže: Pogledaj post
Dobro,premda se Visković često ponašao kao da je u birtiji ipak je bio sposoban za složiti misao. Ovaj,stvarno ne znam ko njega puši osim curica u Krivom putu. Dovoljno je pogledati frizuru. Kakve to kvalitetne misli i spoznaje mogu doći od nekoga tko toliko truda ulaže u frizuru?
Pa ovaj, možda od nove voditeljice, sjajna frizura, styling,
sve usklađeno sa misaonim tijekom iako je prekidala,
ovaj, samodokazivala se i tako...prava sexy bitch.
Hoću reći sa simpatijom ili antipatijom po strani ima potencijala sa kvalitetnim saučesnicima za sakaćenje.
Daklem, interreakcija među sudjelnicima je kao i uvijek ključ kvalitete,
što ne vidjeh ni u tragovima.
Iz sinoćnjeg zagledanja i opažanja ovaj frizurica i ostalog manjak istih učinio je emisiju nezanimljivom do negledljivosti,
a onako frizuru Viskovića i Letice djelom znatno kvalitetnijeg trudbenika frizera sa stylingom.
Emisija je ovaj preozbiljni preserans bez dlake humora i ovaj predlažem novi naziv: "Novi farizeraj"
gji perpetum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 19:10   #72
Nije mi nešto emisija. A nisam siguran da ima puno ljudi koji bi kasno u petak navečer gledali filozofiranje o događajima dana.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 17:30   #73
na prvu loptu

Quote:
croshtula kaže: Pogledaj post
Jebate, ova glupača postavlja pitanja, daje odgovore, komentira, najavljuje i ponajviše sere kvake, stalno upada u riječ, negledljivo, dobro je jedino da je Nino tu pa tu i tamo nesto pametnoga kaže.
Nažalost ovo citirano je točno..
Voditeljica je preuzetna, morao bi joj netko objasnit da je ona tu da moderira raspravu, a ne da više od pola emisije otpadne na njezine vokalne egzibicije..

Dogodio joj se "kuljiš"..

Žalim za bivšom voditeljicom, makar si mogao gledat cice, u slučaju nezanimljivosti teme..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 22:18   #74
Kakav promasaj nakon odlicne prve sezone. Losa voditeljica i kao vrhunac - kruzok luzera sa filozofskog fakulteta.

Vratite stare goste, ljudi su imali sto pametno za reci.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 01:13   #75
Zidić je neophodno potreban ovoj emisiji. Visković mi ni najmanje ne nedostaje, ali ova ekipa, osim Raspudića, je totalan promašaj, a voditeljica je očito preuzela ulogu komentatorice, nju smo najviše slušali
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 17:58   #76
jako loše, da mi je neko rekao da ću žaliti za Viskovićem i Milanom Vuković, ne bi mu vjerovao
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 18:54   #77
Grozno. Ja ovo više ne gledam.... Mislim, tu skoro da nije imao tko šta reći pametno. Karakteri i strane su im totalno fulane. Nema ljevice niti desnice, već većim dijelom samo jedna strana.... Mislim ne gledam emisiju da bi se uvjerio kako je SDP najbolja stranka i ljevica prava opcija, tveć da čujem različita mišljenja i komentare (često i ludo smiješne) intelektualaca...
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 19:13   #78
Meni je ta emisija bila i ostala smiješna...uopće je ne kužim,zapravo ne kužim općenito dociranje o nečemu s visokog položaja...
Prvo i osnovno voditeljica ne zna voditi takvu emisiju,često ispada blesava,drugo "intelektualci" se ponašaju kao da su doma,nikakve zadrške, kulture,nikakvo uvažavanje i poštivanje sugovornika već konstantno i otvoreno podcjenjivnje...
Ne znam komu,čemu itd je ta emisija namijenjena,valjda da se voditeljici osigura kakvo takvo pokriće za plaću
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 19:33   #79
Quote:
croshtula kaže: Pogledaj post
Jebate, ova glupača postavlja pitanja, daje odgovore, komentira, najavljuje i ponajviše sere kvake, stalno upada u riječ, negledljivo, dobro je jedino da je Nino tu pa tu i tamo nesto pametnoga kaže.
Aaaa, kako je mene nervirala, uhvatila sam se kako vristim ZACEPIII VISEEE!!! Bez prestanka proizvodi neke zvukove aha, ahm aha, aha, naravno, aha, aha, aha, dapace, apsolutno, aha, hm, aha, aha, ehm... I radi toga nemam pojma ni sta su teme bile, ni sta su gosti pricali.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 00:19   #80
ova filozofska ekipa je prilično dosadna negledljivo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.