Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2010., 16:42   #1
RTL 2

RTL2, specijalizirani zabavni televizijski programski kanal, predstavljat će jedinstvenu novu ponudu na hrvatskom medijskom krajobrazu. S više od 70% visoko kvalitetnih zabavnih programskih sadržaja, RTL2 će se fokusirati na zabavne i zanimljive programe o svim aspektima života - od studijskih emisija, programa o putovanjima i prirodi, kulinarskih emisija, zabavnih emisija o djeci, automobilima i tehnologiji pa do humora, zabavnih serija i glazbe - čineći RTL2 idealnim za cijelu obitelj.

Snaga zabavnog programa RTL2 biti će u formatima o stvarnim ljudima, stvarnim iskustvima prezentiranim iz pozicije stvarnih osoba kroz dnevnu talk-show emisiju magazinskog tipa te raznim lifestyle emisijama. Radnog naziva „RTL Salon" će se emitirati u udarnom terminu svakog radnog dana te učiniti novi kanal posebno zanimljivim hrvatskoj publici.

S novim programima iz svijeta i Europe, RTL2 će nuditi i inovativne nove programe proizvedene ekskluzivno za novi kanal.

Povrh toga, RTL2 će osigurati raznovrsnost programskog sadržaja sa odabranim filmovima i dokumentarcima, glazbom i edukativnim kvizom za djecu.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 01:13   #2
Quote:
Z_interactive kaže: Pogledaj post
ma ovi novi će bit sranje........!
A kako onda opisati ovaj prvi RTL?
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 10:07   #3
Oba programa ce biti super u pocetku i naci ce svoju publiku. Nema repriza, premjere, dobre serije itd. S vremenom ce se to promjenit i bit ce negledljivi kao i svi ostali...
mate_34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 10:20   #4
RTL2 svjetlosnu godinu ispred Dome TV..

  • Kitchen Nightmares with Gordon Ramsey
  • Dexter
  • United States Of Tara
  • Dollhouse
  • The Ex List
  • Znanstveno lud .. engleski naziv?
  • The Big Bang Theory
  • Ax Man
  • Life After People
  • Modern Marvels
  • Privileged
  • Better of Ted
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 13:00   #5
Quote:
mate_34 kaže: Pogledaj post
Oba programa ce biti super u pocetku i naci ce svoju publiku. Nema repriza, premjere, dobre serije itd. S vremenom ce se to promjenit i bit ce negledljivi kao i svi ostali...
U cemu je problem s reprizama?
Jesi kad gledao koji spec. program sa serijama ili filmovima na satelitu ili IPTV ili kablovskoj?
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 14:21   #6
Znači, još uvijek ništa od Modern Family-a.. A baš sam se nadala da će im ta serija biti najjači adut za otvaranje.
đevenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 16:14   #7
Kitchen nightmares, Dexter, The big bang theory i United states of Tara

bit će ovo dobro

puno bolje nego Doma, barem za sada
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 16:26   #8
A kad će početi emitiranje ovoga?
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 16:47   #9
Već sad je rtl 2 bolji od dome!
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 19:04   #10
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
U cemu je problem s reprizama?
Jesi kad gledao koji spec. program sa serijama ili filmovima na satelitu ili IPTV ili kablovskoj?
Nisam gledao. A pod reprize nisam mislio na film kojeg stave u 9 navecer i onda ga repriziraju sutra u podne nego na npr dadilju koju ponavljaju 10 puta, policijsku akademiju itd...
mate_34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 19:54   #11
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
Pitanja za taj edukativni kviz za djecu će biti nešto tipa "u kojoj epizodi se Šeherezada i Onur prvi put poljube?"

Ako bude jackpot pitanja bit će koliko su puta reprizirali Policijsku akademiju... naravno odgovor je: broj nije poznat ali teži beskonačnosti
Ah što se tiče RTL-a i njihovih kvizova,dalo bi se diskutirati o tome...Sjećate li se kviza "Veto" ukinut je nakon 15-tak epizoda,pa onda onaj dugoooo najavljivani dječji kviz "Pa to i djeca znaju" a onda ni traga ni glasa,jedino je koliko-toliko zaživio "Kunolovac" što bolje da nije,jer to je zaista bio promašaj !!!
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:25   #12
Quote:
mate_34 kaže: Pogledaj post
Nisam gledao. A pod reprize nisam mislio na film kojeg stave u 9 navecer i onda ga repriziraju sutra u podne nego na npr dadilju koju ponavljaju 10 puta, policijsku akademiju itd...
Na spec programima koji prikazuju filmove ti je shema da 3 filma prikazuju tijekom dana.
Meni su te serije posljepodne bile super jer sam imao s cim ubit dosadu.
Ja npr. jos nisam pogledao Dadilju od prve epizode do kraja iako se toliko puta prikazivala.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 23:21   #13
kad kreće??????
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 23:41   #14
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Na spec programima koji prikazuju filmove ti je shema da 3 filma prikazuju tijekom dana.
Meni su te serije posljepodne bile super jer sam imao s cim ubit dosadu.
Ja npr. jos nisam pogledao Dadilju od prve epizode do kraja iako se toliko puta prikazivala.
I meni su one serije popodne isto bile super ali s dadiljom su stvarno bili pretjerali. Mozda sam i ja propustio neku epizodu dadilje ali ostalih 98% nisam, a gledati po deseti put iznova sve epizode samo da bi mozda naletila neka ep koju nisam gledao je bzvz. Neke bolje serije recimo nisu reprizirali ili bi ih prekinuli a dadilju su forsirali.

Neka cjeli taj program bude na tu shemu kao sto su bile posljepodnevne serije i ja sam zadovoljan
mate_34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 23:47   #15
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
kad kreće??????
do 02.01.2011. sigurno!!
dam-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 00:04   #16
Quote:
dam-k kaže: Pogledaj post
do 02.01.2011. sigurno!!
ma daj!! to sam znao i bez tebe
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:42   #17
Kreće 2.1.2011. sigurno!
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:06   #18
odakle ti to??još nema službenih informacija,koliko znam...Kava:
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:19   #19
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
odakle ti to??još nema službenih informacija,koliko znam...Kava:
Quote:
Doma TV i RTL 2 s emitiranjem kreću 2. siječnja 2010.
tekst objavio: M.K., danas u 19:13

Naše dvije najveće komercijalne televizije Nova TV i RTL Televizija konačno su odlučile stati na kraj svim špekulacijama te i službeno objavile kada njihovi novi digitalni specijalizirani zabavni kanali Doma TV i RTL 2 kreću s emitiranjem programa.
S Nove TV se i službeno objavili da 2. siječnja, 2010. u 18:00 sati kreću s emitiranjem svog novog kanala Doma TV, koji će prije svega biti namjenjen ženskom gledateljstvu. Kanal će emitirati 16 sati programa dnevno, koji kako ističu "donosi pregršt zabave na male ekrane od igranog serijskog programa, zabavnih i lifestyle magazina, kulinarske showove te najkvalitetniji dokumentarni i filmski program".

Od 2011. godine i sljedećih televizijskih sezona gledatelji će imati priliku pratiti televizijske premijere programa svjetske produkcije velikih američkih studija kao što su Warner Bros i Sony, najpoznatijih europskih produkcijskih kuća kao što su BBC, Mediaset, ITV (Granada) i RDF te hrvatsku domaću produkciju.

Sve informacije vezane uz program ali i sam kanal dostupne su na adresi www.domatv.hr.

Doma TV kao i RTL 2 će se emitirati u okviru digitalnog zemaljskog multipleksa B (MUX B). U Slovačkoj se već nekoliko godina emitira istoimeni kanal koji je također u vlasništvu grupacije Central European Media Enterprises, a čini se da će Nova TV osim vizualnog identiteta sa slovačkog kanala na hrvatsku inačicu prekopirati i njegov vrlo uspješan koncept. Spomenimo i to da u Rumunjskoj već nekoliko godina emitira kanal Acasa TV, isto u vlasništvu grupacije CME, koji je također namijenjen ženskom gledateljstvu.

RTL Televizija je također putem jednog od komunikacijskih kanala objavila informaciju da njihov novi kanal RTL 2 također sa emitiranjem kreće 02. siječnja 2010. što je ujedno i zakonski rok do kojeg moraju pokrenuti kanal.

Novi kanal biti će koncepiran tako da se za svakoga nađe ponešto od dokumentarnih filmova, serija, te reality show formata. Na RTL-u 2 će se emitirati originalna britanska verzija Jezikove juhe, pod nazivom "Kitchen Nightmares with Gordon Ramsey", dokumentarne emisije “Ax Men”, “Life after People”, "Modern Marvels", te serije “Dollhouse”, “The Ex list”, “Privileged”, “Better off Ted”, “United States of Tara”, “The Big Bang Theory” i “Dexter”.
Iako tehnički detalji oba kanala nisu poznati, najvjerovatnije je da će se (barem dio programa) emitirati u formatu 16:9 (widescreen).

Web stranica RTL-a 2 bit će na adresi www.rtl2.hr, no tamo trenutno nema nikakvih sadržaja.

(mPortal.com.hr)
evo članak sa m portala a sad kakvi su to njihovi komunikacijski kanali...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 16:18   #20
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
evo članak sa m portala a sad kakvi su to njihovi komunikacijski kanali...
datum početka im je 02 01 2010..

po tome već su počeli..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.