Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 21:17   #4061
tenisice kupljene lani u kolovoz još dobre.
u njima ćemo preživjeti travanj pa u sandale. i ove ćemo godine još sa zatvorenim prstima.

Đođe, super su ove prve cipele, mi imali, ali nije li to jesenska cipela? oće biti vruće?
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:41   #4062
Vi se ozbiljno skidate u sandale u 5.misecu?

Ja ih ne nosim prije 6., a maloj sam mislila u medjuvremenu neke laganije, tipa ovih sta je Summer stavila.

Njoj su nogice inace dosta hladne. Zimi smo nosili termo carape i tople gleznjace pa su joj isto znale bit hladne bez obzira sto je setala
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:48   #4063
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
tenisice kupljene lani u kolovoz još dobre.

oooooooooo
moj je od kolovoza promijenio 3 broja
em on raste kao iz vode, a noga još više
prošle godine mu je za mjesec dana noga narasla za broj i pol, išla mijenjati tenisice...

no, ja sam došla pitati nešto drugo, vi svojima kupujete frodo i bambi i ciciban? meni to očajno skupo za mjesec dana nošenja
ima nešto jeftinije a dobro?

prošle godine mali nije još hodao pa za u kolica tih 1-2 sata smo mu mogli obuti i šlape, a doma smo ionako bosi, a i na vježbama rekli da bez papuča mora biti

a sad hoda i još k tome dolaze vrućine
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 22:11   #4064
Da, bas su skupe.
Ove nase su bile 400 kn, ali s popustom sam ih dobila za 265.

Ne znam kad sam sebi kupila neke za 400
Ustvari jesam ove zime, kozne gleznjace, inace uvik ganjam popuste
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 23:03   #4065
Pa vidjet cemo kakvo ce vrrijeme biti, ali da. Sandale obicno u svibnju.
A mala ce i ove godine imati zatvorene pa mi se cini da cemo u to iz tenisica, nadam se preskociti ove neke izmedju, puno love za nekoliko nosenja.

Vlovrec i meni je ovo cudno za nogicu... tenisice kupili na kraju ljeta, opet izbjegli te medjucipele jer su slijedile cizme, jos buce i gumene kupili. Sve joj odgovara i sad. Papuce iste od pocetka za vrtic... ovih dana smo ih zamijenili jer su ove doma skroz nove, a u vrticu se ipak potrose. Dvoje kupili pocetkom rujna. U visinu raste, nogica ce valjda opet preko ljeta.

Ove glavne cipele, tenisice, papuce kupim frodo jer mi je to vazno. Buce i gumene jeftinjava.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 23:10   #4066
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
Pa vidjet cemo kakvo ce vrrijeme biti, ali da. Sandale obicno u svibnju.
A mala ce i ove godine imati zatvorene pa mi se cini da cemo u to iz tenisica, nadam se preskociti ove neke izmedju, puno love za nekoliko nosenja.
Kakve su to zatvorene sandale?

Moja mama se vec zapisala za kupit sandale, tako da nam to super dodje
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 23:15   #4067
Da... cudno zvuci zatvorene sandale. Ono kad su prsti zatvoreni. I pete su nam lani bile. A u sredini otvoreno. Znam da sam glupo napisala, ali to postoji .

Edit: https://shop.ivancica.hr/sandale
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 07:55   #4068
pa zavisi od vremena, u 5 mj bude ful toplo. preferiram tada ove kaj mogu na carapu i bez, pa mala skine carape popodne a ujutro dok je hladno ih ima.
ona vec sad u platnenim tenisicama hoda, isto kao i ja.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 09:56   #4069
Ja isto kupujem skuplje, tipa froddo, nije me briga za odjecu, ali zelim da je kozna obuca i te su mi se nekako najbolje pokazale. Znam uhvatiti i na snizenju.
Inace, mojima nije noga rasla od 11.mj, i dalje su isti broj i imaju gleznjace iz frodda od tada. Sad sam ipak kupila broj vece tensice, valjda ce uskoro narasti (2 g. imaju).

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 10:49   #4070
Ja sam svom pred mjesec dana kupila nove gleznjerice jer su mu one od jesenni premale
A i te su mu vec na knap,ali sad srecom obuvamo kozne tenisice

I ja bi kupovala skuplje ali ne mogu si priustiti,zato pitam da li ima neka dobra marka a jeftinija
A i frodo sto sam gledala sve ima one uloske unutra a mali mora ravne nositi,kao tenisice

Kad djeca malo stanu s rastom? Svi me za svaki broj iznad 80 uvjeravaju "to ce ti nositi malo duze",aha mos mislit


U mom kraju se ne moze u 5.mjesecu obuti sandale
Prosle godone sredinom svibnja smo jos nosili zimske jakne,ne one ful pernate,ali debele zimske,i kape.imam sliku pa znam tocno
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 11:33   #4071
Moj je curki lani preko ljeta noga narasla skoro dva broja u cca mjesec i pol dana. Taman kad sam pomislila da će imati noge ko peraje, ništa... stalo i stoji.

Kupit ćemo te neke frodo zatvorene sandale sigurno. lani smo imali neke nike obuvalice kao za vodu, no ona je to nosila posvuda kao nekakve šlape.
i vidjet ćemo treba li još što.

sad je u kožnim tenisicama.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 11:36   #4072
Vezno za rast stopala. Malom sam uzela u prvom mjesecu ove godine za 2 broja veće lagane proljetno/ljetne tenisice na sniženju i danas ih gledam i čini mi se da mu neće biti dobre. Isto sam napravila i s visokim tenisicama sad za ovo vrijeme - kupila sam ih u kasnu jesen da mu budu dobre za cca 4 mjeseca i bile su mu broj i pol veće u jesen i nakraju sam morala kupiti druge. (i još sam si mislila kako sam super prošla - aha - baš sam super jeftino prošla).
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:31   #4073
obuća je jedino što ne kupujem unaprijed osim možda koje jefitne tene na Sports directu i uglavnom uzmem namjerno prevelike jer teniscie nosi ipak većinu godine

na kraju bi me to uvijek izašlo skuplje nego da sam kupila najskuplje cipele u dućanu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:41   #4074
To znam i ja sad, ali da mu od kraja 10 mjeseca do kraja 1 mjeseca noga može narasti za 2 broja stvarno nisam računala. Dobro je da nisam prošlo ljeto na sniženju uzela i one nike-ove sandale za vodu koje su koštale cca 75 kn za 3 broja veće jer bi mu i to bilo malo..... grrrrr
Vlovrec, ne znam kad krenu stagnirati u rastu... mi smo s broja 86 koji je nosio preko ljeta došli do 104 trenutno (ok, neke stvari su mu malo velike ako se radi o komotnijem modelu, ali skoro sve majice u veličini 98 su mu kratki rukavi, hlače još nekako i prođu, ali majice ne.
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:48   #4075
Nikad ne stanu, ja bi rekla

Prošle 2 zime je moj mali znao još i nositi majice od prošle zime, tipa bar do nove godine
al ove godine sam sve to još u 10 mj samo proslijedila dalje

Al defintivno najviše raste prek ljeta, i u robi i u obući
Mislim da ću na jesen morati kupovati trenirke 6-7 god jer bi mu već sad trebale ove 5-6 godina, a gdje je još ljeto... uf...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:55   #4076
Meni je netko jednom rekao da kao klinci najviše rastu oko mjeseca kad su rođeni. Vjerojatno je slučajno, ali kad malo razmislim o prošloj godini, tak je nekak i bilo. Moji su sad nešto stali sa rastom noge, pogotovo stariji koji ima 28 od jeseni. I nemam pojma koji broj da mu kupim tene, a da izdrže do ljeta.

I da, živcira me što od broja 28 više nema tak fora adidas tena, sve koje su mi super su do 27.
Blakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:59   #4077
4 godine za redom je mojoj maloj noga stajala cijelu godinu i onda narasla za dva broja 5. i 6. mjesec
tako smo jedne godine kupili ipanemice pocetkom 6 mjeseca jer sad je ljeto a i narasla joj je noga vec, i ona ih prerasla za 3 tjedna, nigdje vise japanki nema u 7 mjesecu za kupiti
prosle godine joj je samo malo narasla, ocekujem sad ipak malo usporavanje, ipak je na 33 vec
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 14:08   #4078
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
Da... cudno zvuci zatvorene sandale. Ono kad su prsti zatvoreni. I pete su nam lani bile. A u sredini otvoreno. Znam da sam glupo napisala, ali to postoji .

Edit: https://shop.ivancica.hr/sandale
Aha, znam koje su to. Bas ih ima posvuda.
Kupit cemo u u 5mj.nestp tako.



Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa zavisi od vremena, u 5 mj bude ful toplo. preferiram tada ove kaj mogu na carapu i bez, pa mala skine carape popodne a ujutro dok je hladno ih ima.
ona vec sad u platnenim tenisicama hoda, isto kao i ja.
Inace sam skuzila da se vi po zagrebu lakse skidate u ljetnu odjecu nego mi dalmatinci
Sjecam se da je jedne godine jako zatoplilo krajem 4 mj.i zenske se masovno poskidale u sandale i kratke majice, a moja ekipa jos u proljetnom izdanju i cudimo se kako su se vec "ulitile"
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 14:18   #4079
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Ja sam svom pred mjesec dana kupila nove gleznjerice jer su mu one od jesenni premale
A i te su mu vec na knap,ali sad srecom obuvamo kozne tenisice

I ja bi kupovala skuplje ali ne mogu si priustiti,zato pitam da li ima neka dobra marka a jeftinija
A i frodo sto sam gledala sve ima one uloske unutra a mali mora ravne nositi,kao tenisice

Kad djeca malo stanu s rastom? Svi me za svaki broj iznad 80 uvjeravaju "to ce ti nositi malo duze",aha mos mislit


U mom kraju se ne moze u 5.mjesecu obuti sandale
Prosle godone sredinom svibnja smo jos nosili zimske jakne,ne one ful pernate,ali debele zimske,i kape.imam sliku pa znam tocno
A zasto bez uloska? Nije to neki ulozak prevelik. Ja ni ne gledam bas sto je unutra i kakav je ulozak.
Ima u deichmannu nekih koznih i znaju biti snizene, barenschuhe. I elefanten imaju.
Mojima je proslog ljeta za 2 broja narasla noga, a sad preko zime nista, pretpostavljam da ce sad kad zatopli opet

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 14:22   #4080
zapravo si sad razmisljam, moja mala nikad ni nema cipele. ima zimske neke gleznjace kaj su za snijeg/kisu, ima tenisice i ima cizme motoristicke
mislimd a cipele nikad nije ni imala
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.