Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2004., 20:22   #41
Talking :))))

Ma vi ste svi pozeri. Kad kupujete racerske šuze onda kupujte prave koji štite od ozljede i požara a ne neke kopije.

http://shop.sparco.it/moda/product.p...e22cb0a7&ctlg=

))))))))))))))))
 
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 20:37   #42
Znam, nema weze s pumom

Jel vam se svidjaju, malo za promjenu??
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2004., 18:07   #43
Quote:
rossonero kaže:
Znam, nema weze s pumom

Jel vam se svidjaju, malo za promjenu??


predivne su!

bas si planiram takve kupit, buduci da imam bijele pumice
Phard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2004., 13:58   #44
Ja sam ih nasao na Shoe be doe-ovim stranicama...jel vidio tko, ima li ih po ducanima??
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 22:51   #45
PUMA TENISICE

Zna li netko gdje ima puma finih ženskih tenisica,ja sam si zamislila bijele kožne i da imaju sastrane vezanje? Gdje su ti dućani bogato opremljemi da ima normalnih brojeva po Zagrebu? Hvala,hvala!
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 03:40   #46
Quote:
vanili kaže:
Zna li netko gdje ima puma finih ženskih tenisica,ja sam si zamislila bijele kožne i da imaju sastrane vezanje? Gdje su ti dućani bogato opremljemi da ima normalnih brojeva po Zagrebu? Hvala,hvala!

OMG gdje ih nema?? Pa iskaču iz izloga skoro. Ja tražim dućan gdje ih nema

Pun centar ih je.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 22:10   #47
u zagrebu:
Frankopanska 2a
Masarykova 11
Mercatone,negdje na katu najveći izbor
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 22:06   #48
vidila u petak na jednoj curi zlatne, uzorak zmijske kože
odavno nisan vidla tako gadan komad obuće.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 18:33   #49
Vidim da se raspravlja o cijenama Puminih tenisica. Ja probala jedne za 400kn i bila sam u soku kada sam vidjela da toliko koštaju, ono - probudite me, jel ja to sanjam??
Lijepe su mi to tenisice, ali su fakat preskupe. No zaradila sam neke sitne pare, pa si razmisljam da ih kupim... htjela bih neke smeđe, normalne kožne, baš sam vidjela takve danas, al me brine jedna sitnica... Jel puštaju one vodu? Mislim ako ih nosiš na kiši? Obzirom da su kožne (ne mislim na brušenu kožu). Jer imala bi ih namjeru nositi i po kiši, obzirom da sam ja vječno u tenisicama, osim kada pada snjeg pa mi nije baš svejedno dati 800kn za nešto što onda neću moći ni nositi, a stvarno mi trebaju!
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 18:52   #50
meni nisu nikad propustale vodu..al ne nosim ih kad je vani potop..
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 21:24   #51
hm, ja imam kozne pume one sive s ciklama trakom i obozavam ih, jest da sam ih platila 800kn ali kad mi je taj njihovmodel prekrasna, jos da mi mam da nest para da si kupim i tirkizno bijele njihove balerinkice, nitko sretniji od mene hehe, ali ak je jaca kisa hoce propusitit vodu iako su kozne i to mi je jedina zamjerka
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 22:14   #52
Quote:
Athalie kaže: Pogledaj post
Vidim da se raspravlja o cijenama Puminih tenisica. Ja probala jedne za 400kn i bila sam u soku kada sam vidjela da toliko koštaju, ono - probudite me, jel ja to sanjam??
Lijepe su mi to tenisice, ali su fakat preskupe. No zaradila sam neke sitne pare, pa si razmisljam da ih kupim... htjela bih neke smeđe, normalne kožne, baš sam vidjela takve danas, al me brine jedna sitnica... Jel puštaju one vodu? Mislim ako ih nosiš na kiši? Obzirom da su kožne (ne mislim na brušenu kožu). Jer imala bi ih namjeru nositi i po kiši, obzirom da sam ja vječno u tenisicama, osim kada pada snjeg pa mi nije baš svejedno dati 800kn za nešto što onda neću moći ni nositi, a stvarno mi trebaju!
da.. raspravljalo se prije 3 godine...
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 22:23   #53
muž od moje prijateljice ih je imao i platio 700 kuna i propustile mu kišu. katastrofa. dat toliko para za nešto u čemu će ti se noge smočit. ja imam svoje reebokice za koje sam dala 650 i nikad mi kapi kiše kroz njih ne bi prošlo, ni po najgorim pljuskovima
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 23:56   #54
Imam Pume ali samo zato što sam ih na rasprodaji u Bostonu našla za 50 dolara (250kn ). Prezadovoljna sam i idući put kad odem preko bare uzimam još barem jedne pod mus
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 10:14   #55
Imam ih nekoliko pari... Kišu ne propuštaju ako ih se pošprica sa onim sprejom protiv kiše. Nisu mi do sada propustile, svaki puta nakon kiše ih ponovno pošpricam. I svu ostalu kožnu obuću šprickam ti sprejom.
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 15:06   #56
Ne volim ih jer me podsjećaju na narodnjake. Ima ih svaki seljobeljo.
__________________
When I'm good, I'm very, very good, but when I'm bad, I'm better.
TwiSted wateRmeLon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 01:34   #57
meni su ko tenisice lijepe...iako ih nisam nosila vec par godina, ove sam uocila jedne smeđe i bash su fensey, taman po mjeri za mene
e sad ak se nekom ne sviđaju, šta ces...nek onda nose ono kaj oni oce i toe to ...
 
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 21:09   #58
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
da.. raspravljalo se prije 3 godine...
hehe, da, to sam tek kasnije skužila koji je datum
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:19   #59
meni su bile drage 2004. kad nisu bile takva sveopća manija. Sd ih nosim tek toliko što na njima piše BMW Sauber F1,a jednom navijaču je to bitno
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 19:41   #60
Quote:
TwiSted wateRmeLon kaže: Pogledaj post
Ne volim ih jer me podsjećaju na narodnjake. Ima ih svaki seljobeljo.
A to si pretpostavljam zaključila nakon što si vidjela koliko koštaju
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.