Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2006., 13:48   #21
pitanjce

Može li se taj uređaj isključiti ili kad ga jednom staviš u auto radi stalno. Pitam iz razloga tog što imam karnete jer su povoljniji a kod mene je jedan ulaz/izlaz i za enc i za ostalo pa me interesira mogu li uređaj isključiti kad koristim relaciju s karnetima a na ostalim relacijama koristiti enc?
Fala....
__________________
Tko se zadnji smije zadnji je shvatio foru!
mgrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 10:13   #22
skineš ga i staviš u ladicu.

imam ga već neko vrijeme.
Dobro što sam uzeo, nema čekanja u koloni, nema sitnog novca, nema puni auto papirića, štediš podizać stakla, po zimi se ne jebavaš....itd.
Budala ko to nema po meni.
I čeka ko krele u onim kolonomam a enc prazan.
čak ide u popust 10% na takvo plaćanje cestarine.
A nisi ni obavezan korisiti autoput, mozes po staroj.

Uglavnom iskustva pokazuju da ima hrpa debila koja ulazi u enc only da uzme karticu, to još kak tak, ali onda ima dosta stranaca koji se zalete ko slijepi konji na enc only i čudom se čude pa idu u rikverc a ja po trubi

Najviše me pogodilo situacija u lučkom nedavno, svih 9 izlaza rade gužve kolone enc prazan ja dolazim sastrane i iskoće dva "pametna bez enc" i što sada ovaj u kučici im je naplatio kada sam došao na red poslao sam ga skoro u kurac, za koju karu sam ja uzima enc pa naravno da gledam ove majmune kako čekaju u redu a ne da ova budala u enc only traci naplaćuje ovim krelcima, popizdio sam totalno. Kada se to dogodilo na učkoj neki dan tip nije htio da plati ulaz u učku i stvorila se kolona od 20 auta svi trube poludjeli, ovaj koji radi na naplati pozvao je zaštitare i uzeo ladicu sa novcem i preselio se u drugu kućicu a majmun jebem mu mater glupu u x5 neka stoji i čeka do jeseni ako neće da plati. Joj ubijao bih takve
Alenko V6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 23:12   #23
Da, ne radi na tunelu Učka, jer je to posebna koncesija... Mene su uredno upozorili kada sam kupovao karticu...
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 11:38   #24
Evo i ja razmišljam o ENC-u. Pitanje prvo: Ima li neka minimalna svota koja se mora svako toliko nadoplatiti ili nakon ovih obaveznih sto kuna (+122 kn uređaj), kolko god hoćeš i kad god hoćeš?

I drugo pitanje: da li mogu samo isprintati ovu pristupnicu i narudžbenicu s net-a ili moram ići u hac po nešto origigi?

Thanx
wimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 11:40   #25
ti si sad zadovoljan
 
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 14:43   #26
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Da, ne radi na tunelu Učka, jer je to posebna koncesija... Mene su uredno upozorili kada sam kupovao karticu...


Niti na autocesti Zagreb - Macelj.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 15:37   #27
A bogme ne radi i u nekim autima (nego ga moraš izbacit kroz prozor) - provjerio -valjda ona širmana šoferšajba.
Inače frend si je zabio u glavu da se s ENC-om ne mora niti usporit prije kučica - rampa ga je razuvjerila (Talijanski Telepass radi puno bolje)
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 15:52   #28
a kaj je ona fora s onim naptisima na AC split zagreb malo prije zagreba ,m kad su za zaustavnu traku stavili naptis "kad je guzva ENC users mogu ovdje"

i sad ju prekrizili
kaj nije shema zaustavne da bude uvijek prazna da ak neko rikne stane tam .. neam pojma.
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 02:22   #29
A taj ENC se može koristiti na onim automatskim rampama i kod kućice?

Jer skužkio sam da prije automatskih rampi stoji jedan "kvadrat" kroz koji morate proći (dva stupića, po jedan sa svake strane trake, iznad kojih stoji tabla di piše "ENC only" ili nešto slično). A ono što mi je glupo je to što je ta tabla na nekih 2,5 metara od zemlje i ne može proći auto s biciklom na krovu (što je često moj slučaj).
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 05:26   #30
Quote:
Hrvoje xyz kaže: Pogledaj post
a kaj je ona fora s onim naptisima na AC split zagreb malo prije zagreba ,m kad su za zaustavnu traku stavili naptis "kad je guzva ENC users mogu ovdje"

i sad ju prekrizili
kaj nije shema zaustavne da bude uvijek prazna da ak neko rikne stane tam .. neam pojma.
lijepo ti piše u slučaju gužve. dakle, kad se stvori kolona od Jaske do Lučkog za mjesec i pol, ENC će imat otvorenih 10 km trake za prolaz. naravno, neće imat jer će se gomila idiota nasrat tamo.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:14   #31
juhuu

Uzeo ga i ja. Nije to losa stvar al ima mana. Presporo se dize rampa, bar meni. Digne se tek dok dodjem skroz blizu, moram u prvu presaltat... trebalo bi to brze.

Nadoplata racuna bi mogla bit malo bolje sredjena. Sve u svemu jedva cekam turiste na kucicama da projurim po zutoj! Ak ce se moc, naravno.
autoscout is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:15   #32
Quote:
autoscout kaže: Pogledaj post
Sve u svemu jedva cekam turiste na kucicama da projurim po zutoj! Ak ce se moc, naravno.
uf, optimist teže vrste zar stvarno misliš da neće bit sve puno HR i broj-slovo-broj regi tamo?!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:19   #33
Quote:
autoscout kaže: Pogledaj post
Uzeo ga i ja. Nije to losa stvar al ima mana. Presporo se dize rampa, bar meni. Digne se tek dok dodjem skroz blizu, moram u prvu presaltat... trebalo bi to brze..
Oh, siroce

Quote:
autoscout kaže: Pogledaj post
Nadoplata racuna bi mogla bit malo bolje sredjena.
Aaaaaa, jesi cuo za internet bankarstvo?
__________________
Pas koji laje - nije dovoljno skuhan!
CSV Laki start is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:20   #34
A mogu se nadat.
Posto nemam klimu u krntiji bolje da bude slobodno jer inace nebu dobro
autoscout is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:22   #35
Quote:
autoscout kaže: Pogledaj post
A mogu se nadat.
Posto nemam klimu u krntiji bolje da bude slobodno jer inace nebu dobro
A zamisli kombinaciju automatske dvozonske klime, tamnih stakala i ENCa
__________________
Pas koji laje - nije dovoljno skuhan!
CSV Laki start is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:22   #36
Quote:
CSV Laki start kaže: Pogledaj post
Oh, siroce


Aaaaaa, jesi cuo za internet bankarstvo?
Imas ti vozacku uopce?
autoscout is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:22   #37
Quote:
autoscout kaže: Pogledaj post
Imas ti vozacku uopce?
Nemam al budem si "sredio" jednu
__________________
Pas koji laje - nije dovoljno skuhan!
CSV Laki start is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:23   #38
Quote:
CSV Laki start kaže: Pogledaj post
A zamisli kombinaciju automatske dvozonske klime, tamnih stakala i ENCa
Da ti u autobusu s razredom i pravac na izlet u prepuštovec
Al pazi samo 2 po 2....
autoscout is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:24   #39
Quote:
autoscout kaže: Pogledaj post
Da ti u autobusu s razredom i pravac na izlet u prepuštovec
Al pazi samo 2 po 2....
Ne vozim djecu po ekskurzijama u busu.....
__________________
Pas koji laje - nije dovoljno skuhan!
CSV Laki start is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:25   #40
Pa naravno da ne.
autoscout is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.