Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2011., 19:55   #41
ja imam biodermin šampon za kosu bez detergenata, znači bez onih lauril, laurat sulfata i sl. sastojaka pa pretpostavljam da postoje i gelovi za umivanje bez detergenata.
ili da probaš onu tehniku čišćenja uljima
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Old 11.12.2011., 20:11   #42
hvala na preporuci sigurno cu ga probati

edit: koja mu je otp cijena?

hellie malo cu prouciti to... hvala na prijedlogu

Zadnje uređivanje Iva_na : 11.12.2011. at 20:16.
Iva_na is offline  
Old 13.12.2011., 18:15   #43
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
hvala na preporuci sigurno cu ga probati

edit: koja mu je otp cijena?

hellie malo cu prouciti to... hvala na prijedlogu

Sorry tek sad vidim pitanje.
117 (dm Antunović) - 127 (farmacia) kn
mimimozica is offline  
Old 13.12.2011., 21:25   #44
hvala mimozica.. bas sam danas bila pitati u ljekarni Althea i cijena je 126kn ali ga trenutno nemaju...uzet cu si ga sigurno, ako ne ovaj mjesec onda slijedeci - nadam se da ce mi odgovarati .. creme lavante mi nije toliko los ali nije to to .. trazim ipak nesto bolje
Iva_na is offline  
Old 13.12.2011., 21:43   #45
može mi neko objasnit zašto zbog stresa nastaju prištići ????????? :S
*ivancica* is offline  
Old 14.12.2011., 01:19   #46
Možda je ovo malo glupasto pitanje, ali nisam znala gdje bih pitala . Dosta cura spominje nekakvo punjenje kozmetike. Tipa, potroši im se sjenilo i one ga odu napuniti?? Zar se to može? Dođe i jeftinije jer ne plaćaju ambalažu.. Inače, čini mi se da je to neko sjenilo kao "flomaster", ne klasično, da ne bi bilo zabune .
blue-bird is offline  
Old 17.12.2011., 23:10   #47
Koliko zapravo ima vrsta onih 120, 88 i sl. paleta? Ja kad sam prvi put cula za to mislila sam da je jedna jedina , od ejdnog proizvodjaca.. Koje su najbolje?
Hello is offline  
Old 18.12.2011., 11:14   #48
Ne znam gdje da pitam... Vidim da će se uz iduću Gloriju moći kupiti Max factor colour elixir ruž, u 5 boja. Jel zna netko koje su to nijanse? Imam jedan takav ruž i odličan mi je, ali malo skup. Ovdje će Gloria i ruž koštati 39,90kn, što znači da je ruž sam 28kn! Super cijena, ako će biti dobre nijanse.

Vidim ovako u reklami da su nijanse: roza, smeđa, crvena, ružičasta i još neka crvenkasto-smeđa, ali bi ih htjela provjeriti prije nego što kupim.
kikica8888 is offline  
Old 18.12.2011., 11:26   #49
gdje si to vidjela?
charlizeos is offline  
Old 18.12.2011., 11:41   #50
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
gdje si to vidjela?
U jučerašnjoj Gloriji IN, dodatku uz Jutarnji. Ali pretpostavljam da onda ima najava i u zadnjoj Gloriji (nju nemam). Ne mogu naći na internetu ništa o tome... Evo uslikala sam, sorry na lošoj slici. Nemam fotić. Ne vidi se gornji red: piše gloria+max factor colour elixir ruž za usne 39,90kn...
[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Zadnje uređivanje kikica8888 : 18.12.2011. at 11:51.
kikica8888 is offline  
Old 18.12.2011., 12:11   #51
ovaj predzadnji mi je super, ali bojim se da na gloriji neće biti naznačeno koja je nijansa

evo neki swatchevi

http://www.modestybrown.com/2011/09/...lipsticks.html
charlizeos is offline  
Old 18.12.2011., 12:28   #52
Našla sam i ja neke swatcheve pa sam skužila da su drugi i treći vjerovatno Burnt Caramel i Ruby Tuesday. Mene zanimaju prvi i zadnji, ali njih ne mogu raspoznati. Ma ništ, vidjet ću u četvrtak što će uopće biti na kioscima. Činjenica je da uz novine obično budu neke manje prodavanije nijanse, tako da se ne nadam previše... Hvala!
kikica8888 is offline  
Old 18.12.2011., 16:57   #53
Pozdrav svima!
Većinom koristim shimmerasta sjenila i prilikom blendanja ili čak samog nanošenja dosta šljokica padne na obraze i ispod očiju. Koristim Nivein odstranjivač šminke, ali ne uspijem ih ukloniti. Isto tako prilikom skidanja sjenila, većina tih šljokica/shimmera ostane. Ima li netko kakav savjet kako to ukloniti? Unaprijed hvala!
Cheyenne is offline  
Old 18.12.2011., 18:39   #54
malo selojtepa i lagano s njime potapkaš sve što padne prilikom nanošenja
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Old 19.12.2011., 00:01   #55
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
ovaj predzadnji mi je super, ali bojim se da na gloriji neće biti naznačeno koja je nijansa

evo neki swatchevi

http://www.modestybrown.com/2011/09/...lipsticks.html
baš sam jučer gledala reklamu za ove ruževe, Pink Brandy i Bewitching Coral su mi divne

od kad do kad će ta Glorija sa ruževima biti u prodaji?
Acid_2 is offline  
Old 20.12.2011., 11:49   #56
Što napraviti s noktima koji su u kutevima stalno kao "prljavi", bez obzira na sve pokušaje čišćenja? Uz to mi je koža uz nokte u zadnje vrijeme jako osjetljiva i stalno puca i stvaraju mi se ranice, tako da je sve skupa u jako lošem stanju, a ja više ne znam što da napravim.
maestranza is offline  
Old 20.12.2011., 12:56   #57
Quote:
Hello kaže: Pogledaj post
Koliko zapravo ima vrsta onih 120, 88 i sl. paleta? Ja kad sam prvi put cula za to mislila sam da je jedna jedina , od ejdnog proizvodjaca.. Koje su najbolje?
Imaš 88, 120, 168, 180 palete, te su od tih većih najpopularnije. One koje su ''brendirane'' su od Coastala Scentsa i BH Cosmetics i zato su malo skuplje. Kad zbrojiš s poštarinom mogu doći i do nekih 200njak kn. I imaš na eBayu kupiti te palete ali bez brenda, dakle doći će ti u običnoj plastičnoj crnoj ambalaži na kojoj ti neće pisati ništa. Ja imam tu s eBaya i zadovoljna sa s njom, kupila sam 120 za nekih 65 kn. Sve je to na kraju ista pašta, drugo pakovanje. To su sjenila koja su dobra, treba ti ispod njih obavezno baza jer inače nisu toliko jako pigmentirana. Za 88 palete imaš nekoliko verzija - obična, mat, shimmer, warm... Uglavnom, to ti ovisi o tome koristiš li više mat teksture ili shimmeraste, tople nijanse ili neke vrišteće boje, po vlastitim preferencama se naručuju. U svakom slučaju prosurfaj malo po eBayu, Coastal Scentsu i BH Cosmetics stranicama, pa odaberi sama što ti treba...
__________________
When you get to where you wanna go and you know the things you wanna know, you're smiling :)
i524 is offline  
Old 20.12.2011., 14:11   #58
Quote:
i524 kaže: Pogledaj post
Imaš 88, 120, 168, 180 palete, te su od tih većih najpopularnije. One koje su ''brendirane'' su od Coastala Scentsa i BH Cosmetics i zato su malo skuplje. Kad zbrojiš s poštarinom mogu doći i do nekih 200njak kn. I imaš na eBayu kupiti te palete ali bez brenda, dakle doći će ti u običnoj plastičnoj crnoj ambalaži na kojoj ti neće pisati ništa. Ja imam tu s eBaya i zadovoljna sa s njom, kupila sam 120 za nekih 65 kn. Sve je to na kraju ista pašta, drugo pakovanje. To su sjenila koja su dobra, treba ti ispod njih obavezno baza jer inače nisu toliko jako pigmentirana. Za 88 palete imaš nekoliko verzija - obična, mat, shimmer, warm... Uglavnom, to ti ovisi o tome koristiš li više mat teksture ili shimmeraste, tople nijanse ili neke vrišteće boje, po vlastitim preferencama se naručuju. U svakom slučaju prosurfaj malo po eBayu, Coastal Scentsu i BH Cosmetics stranicama, pa odaberi sama što ti treba...
istina je velika vecina sto si napisala al ima i razlike - ima jako jako jako puno paleta i recimo imaju isto ime, nema naziva brenda sto joj spusta cijenu (sto je dobro) ali kad bolje pogledas neke slike tj palete nemaju recimo skoro sva ista sjenila - ja sam se skoro tako zeznula pa sam skuzila da ova koju sam prvo gledala na ebayu ima jako puno rozastih a zove se kao i sve koje sam gledala 88 shimmer palette, tako sad gledam i warm palette pa vidim mnogo razlika pa treba dobro pogledat sta se zeli tj koje boje i nijanse (kod ove warm vidim jos vise razlika u bojama)
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 20.12.2011., 19:24   #59
malo sam off ali da pitam za prijateljicu.
ima jako dugu (do dna leđa) gustu kosu. koliko bi joj trebalo onih farbi kao pjena da se pofarba, 2 ili 3.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Old 20.12.2011., 21:46   #60
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
malo sam off ali da pitam za prijateljicu.
ima jako dugu (do dna leđa) gustu kosu. koliko bi joj trebalo onih farbi kao pjena da se pofarba, 2 ili 3.
3 najmanje, ja imam gustu kosu do ramena pa mi opcenito trebaju po 2 tj 1 mi je premalo a druge mi ostane
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.