Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2012., 16:07   #81
mda, jedino kaj fakat ima i onih koji forum dugo i revno čitaju samo kao gosti, a onda ih jedna pizdarija ili superüber iskustvo ipak ponuka da se regaju i podijele iskustvo i počnu diskusiju. pa se navuku i na ostalo pomalo. ( : priča iz vlastitog iskustva : )

jbga, "jedan lopov ne čini sve lopovima" ili "nula regula sine exceptionem". kolko god ih malo bilo, a onda je teško prosuditi ko je, ko nije.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:20   #82
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
mda, jedino kaj fakat ima i onih koji forum dugo i revno čitaju samo kao gosti, a onda ih jedna pizdarija ili superüber iskustvo ipak ponuka da se regaju i podijele iskustvo i počnu diskusiju. pa se navuku i na ostalo pomalo. ( : priča iz vlastitog iskustva : )

jbga, "jedan lopov ne čini sve lopovima" ili "nula regula sine exceptionem". kolko god ih malo bilo, a onda je teško prosuditi ko je, ko nije.

Ovo je točno! Čitala gastronomiju skoro cijelu godinu prije nego sam se registrirala i počela komentirati, makar me odma po prvom postu da prostiš po..alo, a što se tiće Ane ostala sam iskreno iznenađena kad sam doznala da je amater kuhar. Gledajući je samo na televiziji odgovorno tvrdim da ne bi ušla u njen što već bar, a kamoli plaćala tolike pare za takvu spizu.
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:27   #83
Quote:
Šefica prstena kaže: Pogledaj post
Ovo je točno! Čitala gastronomiju skoro cijelu godinu prije nego sam se registrirala i počela komentirati, makar me odma po prvom postu da prostiš po..alo, a što se tiće Ane ostala sam iskreno iznenađena kad sam doznala da je amater kuhar. Gledajući je samo na televiziji odgovorno tvrdim da ne bi ušla u njen što već bar, a kamoli plaćala tolike pare za takvu spizu.
Koliko se sjećam iz prethodnih postova nitko nije napisao da je hrana loša.
Drugo,ja bih voljela znati gdje vi ljudi živite jer u Zagrebu je cijena za malo bogatiju juhu od 20 kuna uobičajena,čak i viša.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:34   #84
mislim da je stvar u ovome:
Quote:
NafNaf kaže: Pogledaj post
Ja mislim da se tu radi o nekom dealu Baloković-Ugarković-Karijola, u kojem će se Ani i Karijoli pružati topnička (medijska) potpora (koja je, BTW, već počela).
znači: fensi preseravanje sa vinima (Bakalović), fensi picica od 70 kuna (Karijola) i Ugarkovićkin tapas bar ili štotijaznamšto
dakle, nazovi-fensi lokacija i IN mjesto za menađere i sponzoruše,
a u tom svijetu uopće nije neobično da porcija rižota košta 70 kuna, ili da Butković dobije mjesto preko reda čim uđe u lokal
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:42   #85
E vidiš ja ti ne živim u tom fensi svijetu kako kaže Krkimir i za mene je perverzija svaki dan izać na marendu i na to potrošiti 20, 50 70 ili 100 kn, jer mi ni sva plaća to ne bi mogla pokriti, odnosno onda bi cili misec radila za fensi šmensi marendine. Ovako uzmeš od doma ili ne jedeš uopće dok se doma ne vratiš najčešće. I tako ti živi vjerovala ili ne večina hrvatskih radnih ljudova.
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:44   #86
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
mislim da je stvar u ovome:

znači: fensi preseravanje sa vinima (Bakalović), fensi picica od 70 kuna (Karijola) i Ugarkovićkin tapas bar ili štotijaznamšto
dakle, nazovi-fensi lokacija i IN mjesto za menađere i sponzoruše,
a u tom svijetu uopće nije neobično da porcija rižota košta 70 kuna, ili da Butković dobije mjesto preko reda čim uđe u lokal
jeb.. mu sve,... pa jel bi ti radio rizot za 20kn od svjezih skupih sastojaka, placao najam, radnike itd????
mislim ono, kome drago, kome ne (ja vec rekla da mi ana bas i nije top), al zena je neko izgradila neko ime u kulinarskom selu hr i na tome joj skidam kapu
Pa valjda svi mi u svojim poslovima imamo svoju cijenu ovisno o kvaliteti, a jos vise o tome koliko se dobro mozemo prodat
Ako je kome skupo, pa nek ne ide, ocito joj je puno i ocito ima dovoljno ljudi kojima nije skupo

A ovo za sponzoruse mi je fakat seljacki
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:46   #87
Quote:
Šefica prstena kaže: Pogledaj post
E vidiš ja ti ne živim u tom fensi svijetu kako kaže Krkimir i za mene je perverzija svaki dan izać na marendu i na to potrošiti 20, 50 70 ili 100 kn, jer mi ni sva plaća to ne bi mogla pokriti, odnosno onda bi cili misec radila za fensi šmensi marendine. Ovako uzmeš od doma ili ne jedeš uopće dok se doma ne vratiš najčešće. I tako ti živi vjerovala ili ne večina hrvatskih radnih ljudova.
Čemu ovaj neuljudni,ljutiti ton?
Ni ja ne idem svaki dan van na ručak,ali ne mogu ni svaki dan glodati sendviče.A to da uopće ne jedem do 6 popodne ne zaslužuje komentar.

Samo sam pitala zakaj je kod AU skupo za juhu 20 ili 25 kuna,a u Ribicama,recimo nije.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:49   #88
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Čemu ovaj neuljudni,ljutiti ton?
Ni ja ne idem svaki dan van na ručak,ali ne mogu ni svaki dan glodati sendviče.A to da uopće ne jedem do 6 popodne ne zaslužuje komentar.

Samo sam pitala zakaj je kod AU skupo za juhu 20 ili 25 kuna,a u Ribicama,recimo nije.
pa mislim wtf sta i da ides?? koga zaboli q je li placas sama ili te neko sponzorira i da li zaradjujes 3x vise od prosjecnog Hrvata i da li ti je mozda draze jest nego kupit postole
meni se bas ne dize zivac lako po netu, al ova mi je rasprava stvarno
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:56   #89
molim lijepo da se vratite pristojnom načinu razgovora
jel će netko trošit svoj novac na gablece, žigola ili ih davat u dobrotvorne svrhe nikog se ne tiče
ne želite ić u anin restoran, nemojte
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:56   #90
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
jeb.. mu sve,... pa jel bi ti radio rizot za 20kn od svjezih skupih sastojaka, placao najam, radnike itd????
niti bi ga radio za 20, a bome ni plaćao za 70
s tim da unutra vjerojatno ne idu škampi nego veće kozice, koje su 80 kuna kila?
2-3 kozice i šaka riže... trebao sam i ja otvoriti restoran
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 17:40   #91
mene zanima krkimire ides li ti van na kavu, caj, pivo?
pa u bircu caj dodje 10 ili 12kn, kava 8-15kn kako koja i kako gdje, pivo oko 15kn
i jos za pripremu toga mozes imat IQ amebe

priprema hrane u restoranu zahtijeva ipak puno vece znanje, vjestinu (uz to placas i poslugu, ambijent i 100 drugih stvari)

pa sve mozes doma napraviti za manje novaca... ali valjda se u restoran ide iz nekih drugih razloga, a to se treba i platiti
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 17:52   #92
problem je i u stavu "pa svaka budala zna kuhati, kaj je to problem"
te u "zaboravljanju" da i doma potrošimo struju, vodu, plin za prirpemu hrane, da tu hranu treba doma i donjeti i/ili dovesti, da sve to traži vrijeme

što se tiče juhe za gablec od 20 kn
dajte malo promislite, pa ima ljudi koji su po 10, 12 ili više sati na poslu, koji bi pojeli nešto fino i toplo sa žlicom a u firmi to ne mogu, masa firmi ne da nema restoran nego je svako grijanje i konzumiranje hrane sa mirisom najstrože zabranjeno
zatim samci, baš im se da u 8 navečer kuhati 1 tanjur juhe
pa ne mogu apsolutno sva mjesta biti po mjeri jednog određenog pojedinca

ja neću otići ni k ani ni k leonardi na tanjur juhe, variva, čušpajza no drago mi je da takva mjesta postoje u zagrebu zbog obogaćenja ponude
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 17:54   #93
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
problem je i u stavu "pa svaka budala zna kuhati, kaj je to problem"
te u "zaboravljanju" da i doma potrošimo struju, vodu, plin za prirpemu hrane, da tu hranu treba doma i donjeti i/ili dovesti, da sve to traži vrijeme

što se tiče juhe za gablec od 20 kn
dajte malo promislite, pa ima ljudi koji su po 10, 12 ili više sati na poslu, koji bi pojeli nešto fino i toplo sa žlicom a u firmi to ne mogu, masa firmi ne da nema restoran nego je svako grijanje i konzumiranje hrane sa mirisom najstrože zabranjeno
zatim samci, baš im se da u 8 navečer kuhati 1 tanjur juhe
pa ne mogu apsolutno sva mjesta biti po mjeri jednog određenog pojedinca

ja neću otići ni k ani ni k leonardi na tanjur juhe, variva, čušpajza no drago mi je da takva mjesta postoje u zagrebu zbog obogaćenja ponude
Viš sad si me podsjetila da je i kod Leonarde uvijek gužva ,a cušpajz košta čini mi se,35 kuna.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 17:59   #94
tko voli nek izvoli, ne kužim u čem je problem
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 18:05   #95
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
tko voli nek izvoli, ne kužim u čem je problem
Ni ja baš ne razumijem.
Meni isto jako drago da ima takvih mjesta u Zagrebu.Voljela bih i da nije propalo nekoliko jako zgodnih štandova s kvalitetnom brzom hranom i da imamo više vege restorana...
Ali...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 18:31   #96
je, hladni pogon košta, no stara je stvar da se na hrani na zarađuje kao na pićima. barem ne bi trebalo. vani u pravilu nije, no mi smo uvijek malo posebniji.

btw. kad smo kod Ane kao novog restača, samo opaska na temu novog, a (ne)povoljnog - u Dobrim vinima (GGC na Radničkoj), gdje kuha vrhunski školovani chef i klopa je, još uvijek iz-van-red-na, što okusom što vizualnim doživljajem, rižoti su 35-45 kn (ne prevelike porcije, taman) i to je po meni pravi omjer i realna cijena usprkos svemu. čast svima...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 20:28   #97
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Vecina mojih prijatelja, poznanika, znanca i kolega nosi klopu od doma.
Tako i ja.

U pravilu mi nije jasno kako je moguce da je tako tesko razumjeti koncept - ''ne dam 70 kuna za rizoto''?
Ja razumijem da ti ne zelis dati 70kn za rizoto i to mi je skroz ok, ali ne mozes usporedjivati cijenu skampa na ribarnici, ili gdje ih vec kupujes, i u restoranu jer to znaci da vjerojatno onda niti u kafice ne zalazis? Jer caj kosta 10kn, a cijelu kutiju mozes kupiti za 12.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 23:18   #98
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
niti bi ga radio za 20, a bome ni plaćao za 70
s tim da unutra vjerojatno ne idu škampi nego veće kozice, koje su 80 kuna kila?
2-3 kozice i šaka riže... trebao sam i ja otvoriti restoran
ljudi kazu da su jeli rizoto sa skampima i sparogama. vezica sparoga kosta izmedu 30 i 40 kn, a kilogram skampi (neociscenih) ne manje od 180 kn. ako posteno skuhas taj rizoto kod kuce, treba ti i vremena i truda i novca.
ako ga nisi jeo, nemoj tvrditi da su u njemu kozice (2-3), a ako ga ne zelis niti kuhati niti jesti, to je tvoja stvar.
inace mi nije jasno kako su ljudi spremni platiti 12 kuna kavu koja realno kosta 2 kune ili caj ili pivo, a hranu nisu. s tim da skampe ako ne prodas danas, prekosutra mozes baciti, a sva spomenuta cuga moze stajati unedogled.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 23:22   #99
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
trebao sam i ja otvoriti restoran
Pa sta te sprecava? Samo daj pa cemo k tebi doc jest rizoto od skampa po 20 kn

Ja restoran ne bi imala ni mrtva jer malo bolje od vecine znam sto to znaci
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 23:26   #100
ljudi ne kuze da hrane uvijek ima ili previse ili premalo, a remitenda u prehrambenim artiklima je jaaako skupa.
kao ni to da moras platiti konobare, jos barem jednu osobu u kuhinji, najam, rezije, porez i tak.
meni su uzasne neke stvari koje sam procitala na ovoj temi poput škandala s butkovicem, mada mi je on
toliko odbojan da ne bih voljela niti jesti u njegovoj blizini, ali morat cu uskoro ici provjeriti kako ana kuva
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.