Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2012., 15:25   #61
odustajem. s ovih 6 mjeseci besplatno su me malo zagolicali, ali nedovoljno.
ja cu i dalje gledat streamove, vec su na kvaliteti od +3Mbita... usput cu nauciti i malko ruskog

Zadnje uređivanje Iveky : 29.08.2012. at 15:36.
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 19:28   #62
Čestitam pretplatnicima sportskog paketa i samom sebi što redovito placam max tv s sportskim paketom.Max tv kao nebrojano puta oduzuje nam se i nagradjujue nas danas navecer s ne gledanjem real-barcelona
Uzmite max 3 i ustedite 1000 kn
zbladzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 23:33   #63
Quote:
zbladzg kaže: Pogledaj post
Čestitam pretplatnicima sportskog paketa i samom sebi što redovito placam max tv s sportskim paketom.Max tv kao nebrojano puta oduzuje nam se i nagradjujue nas danas navecer s ne gledanjem real-barcelona
Uzmite max 3 i ustedite 1000 kn
Uvijek imaš opciju ne platiti: ) haha

Sent from my HD2 using Tapatalk 2
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 00:14   #64
kolko sam skužil, maxTV prikazuje utakmice LP utorkom a HTV utakmice srijedom. Da rezimiramo gradivo: potencijalne utakmice Dinama Zagreb u utorak moguće je gledati samo preko ciganskog T-Coma i njihove žbljaks-teve usluge.... Jebo mater svima.
slučajni_prolaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 00:23   #65
ma dobra je slika,nije ko na areni ali bolje od streama,samo nek nabave prime,sad moram za kompom sjedit -.-
a na sk i sk+ same snimke sad,kao nisu mogli na jedan od tih stavit ovaj superkup,i oni su gamad veca od t-coma,oce da uzmemo i bnet i tcom,kako da ne
ZoomZoom is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 02:10   #66
Quote:
WiseGuy kaže: Pogledaj post
Govorim iz osobnog iskustva jer upravo tu kombinaciju imam (osnovni + HD).
šta triba dodatne opreme(kablovi...) za HD? di da nabavim?
sad kad opet razmislin, možda bolje 20-30 kn više dat i uzet sportski paket, onda iman i sport klub, a možda tu stave i onaj SKprime
__________________
Novinari crvi
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 04:41   #67
A da se otvori tema MAXTV sport i MAXTV ostalo? Ima i onih koji ne gledaju samo sport.
Allahu_Akbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 10:02   #68
Quote:
jigsaw_man kaže: Pogledaj post
šta triba dodatne opreme(kablovi...) za HD? di da nabavim?
sad kad opet razmislin, možda bolje 20-30 kn više dat i uzet sportski paket, onda iman i sport klub, a možda tu stave i onaj SKprime
Od dodatne opreme ne treba ti ništa (SCART ili HDMI kabel) već imaš pretpostavljam.
Slika na Sportklubu je grozna.
HD slika je neusporedivo bolja od ove obične slike. Gledanje nogometa na Arenasport HD ili Premier league HD je prava uživancija, naravno ako imaš Full HD telku (pa još ako je dijagonala preko 100 cm )

Zaboravih reći da za HD moraš imati dovoljnu propusnost parice, da ne bi bilo štekanja. To će majstori izmjeriti prije nego ti puste HD.
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 16:44   #69
Quote:
WiseGuy kaže: Pogledaj post
Od dodatne opreme ne treba ti ništa (SCART ili HDMI kabel) već imaš pretpostavljam.
Slika na Sportklubu je grozna.
HD slika je neusporedivo bolja od ove obične slike. Gledanje nogometa na Arenasport HD ili Premier league HD je prava uživancija, naravno ako imaš Full HD telku (pa još ako je dijagonala preko 100 cm )

Zaboravih reći da za HD moraš imati dovoljnu propusnost parice, da ne bi bilo štekanja. To će majstori izmjeriti prije nego ti puste HD.
uzet ću taj HD paket, sport moran obavezno imat.....

107 dijagonala....
__________________
Novinari crvi
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 23:22   #70
Quote:
WiseGuy kaže: Pogledaj post
Imam Osnovni extra paket 80,00 kn + HD paket 60 kn (1 mjesec) = 140 kn
HD paket uz ugovornu obvezu na 24 mjeseca košta 45 kn/mjesečno.
Ja imam ovaj osnovni uzet na onoj novogodisnjoj akciji ( sa 6 mj.besplatnim sportskim paketom), sad razmisljam da uzmem i ovaj HD paket i ako je cijena stvarno 44,72 mj.plus osnovni koji mi dodje oko 30 kn ( moram pogledat racun ) mislim da mi se to isplati uzet...i da cudno mi je da je sportski paket skuplji od HD paketa iako u HD paketu imaju Arene 1-4, ako je razlika u cijeni zbog SK i Sk+ pa ipak mislim da je bolje uzivati u vrhunskoj slici naustrb ovih 2 programa.
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 23:25   #71
Nemaju sk
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 23:42   #72
Quote:
Allahu_Akbar kaže: Pogledaj post
A da se otvori tema MAXTV sport i MAXTV ostalo? Ima i onih koji ne gledaju samo sport.
e konačno se netko dosjetio...po meni mogu slobodno sav sport obrisati iz ponude jer mi je ama baš svaki totalno glup i ne zanima me gledati kako netko masne pare mlati igrajući se loptama poput dječurlije ali ok puno ljudi to voli iako ne znam zašto. pored odličnih dokumentaraca,glazbe,serija i filmova mi ovdje moramo čitati samo o tom sportu. molim i ja otvaranje zasebne teme o maxtv-u sa zabranom spominjanja sporta
ddarkok. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 23:40   #73
Quote:
ddarkok. kaže: Pogledaj post
e konačno se netko dosjetio...po meni mogu slobodno sav sport obrisati iz ponude jer mi je ama baš svaki totalno glup i ne zanima me gledati kako netko masne pare mlati igrajući se loptama poput dječurlije ali ok puno ljudi to voli iako ne znam zašto. pored odličnih dokumentaraca,glazbe,serija i filmova mi ovdje moramo čitati samo o tom sportu. molim i ja otvaranje zasebne teme o maxtv-u sa zabranom spominjanja sporta
pa ti piši o glazbi i dokumentarcima,gledaj justina bibera a oni koje zanima sport će pisat o sportu...
svak ima svok ukus šta voli gledat, ako ne voliš sport ne moraš onda vriđat ako ga netko gleda
__________________
Novinari crvi
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 10:19   #74
jos nista od sk prime niti nikakvih odgovora od strane t-com u vezi toga sramota,meni se cini da nam je realnija buducnost da cemo ostat i bez ovih sportklubova kojih imamo!

Zadnje uređivanje zbladzg : 01.09.2012. at 11:18.
zbladzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 13:06   #75
Quote:
zbladzg kaže: Pogledaj post
jos nista od sk prime niti nikakvih odgovora od strane t-com u vezi toga sramota,meni se cini da nam je realnija buducnost da cemo ostat i bez ovih sportklubova kojih imamo!
a necemo ostat bez toga . uostalom ako ostanemo, neka nam onda t com ponudi strane satelitske programe koje prate premier ligu i spanjolsku ligu..
neka bude engleski komentator meni ne smeta..
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 13:13   #76
Quote:
main-man kaže: Pogledaj post
a necemo ostat bez toga . uostalom ako ostanemo, neka nam onda t com ponudi strane satelitske programe koje prate premier ligu i spanjolsku ligu..
neka bude engleski komentator meni ne smeta..
HT to ne može učinit jer tv prava u Hrvatskoj na te lige ima IKO Media, tj. Sport Klub kanali...
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 14:07   #77
imam pitanje. jeli itko od vas ima ovaj premier hd canal? jeli mozemo birat onda tamo utakmice koje zelimo gledat ili oni emitiraju samo jednu dvije dnevno? kako to ide ? volio bi znat
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 14:27   #78
Isto kao ostali kanali.. nema biranja utakmica , oni prenose što žele.. uglavnom dobre emisije prije utakmica i savršena slika.. jedino sto nema tv vodiča i to ponekad fali jer ne znaš koju će utakmicu prenositi..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
PRKYS is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 15:12   #79
Quote:
PRKYS kaže: Pogledaj post
Isto kao ostali kanali.. nema biranja utakmica , oni prenose što žele.. uglavnom dobre emisije prije utakmica i savršena slika.. jedino sto nema tv vodiča i to ponekad fali jer ne znaš koju će utakmicu prenositi..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
http://liveonsat.com/

Možeš uvijek provjeriti ovdje
yabbadabbadoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 19:07   #80
Quote:
jigsaw_man kaže: Pogledaj post
pa ti piši o glazbi i dokumentarcima,gledaj justina bibera a oni koje zanima sport će pisat o sportu...
svak ima svok ukus šta voli gledat, ako ne voliš sport ne moraš onda vriđat ako ga netko gleda
a koga i gdje ja to vrijeđam? vrijeđam je valjda isto što i to nešto vriđat
ddarkok. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.