Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2017., 23:48   #941
Ja imam još 15 ispita do kraja diplomskog
Ne znam zakaj sam ih uopće išla brojit..a da, znam, jer sam danas položila jedan pa mi se vratila motivacija da prekrižim taj jedan i kažem e jedan manje
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 00:17   #942
Ja sam danas planirala otići na jedan ispit i pročitala sam sve stavke s popisa literature osim prve. Jutros se ranije dignem da preletim tu stavku i skuzim da to nije članak kao svi ostali nego knjiga. O politici.

Nisam bas puno pametna.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 22:09   #943
Ma 10 je puno, ali sad me neka motivacija drži da ću to uspjeti do kraja ove godine
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 09:00   #944
Sad sam završila s jednim pismenim i već se grizem jer sam na par banalnih pitanja krivo odgovorila.

Istovremeno ponavljam za drugi ispit koji je u 11. Usmeni.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:00   #945
Dobila sam 4 iz oba ispita.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 09:36   #946
Misterija mi je kako je moguće očekivati od studenata da se upišu u semestar kad server ne podržava toliki broj istovremenih pokušaja prijave. A važno je upisati se čim prije jer na taj način imaš veći izbor kolegija. Ako nemaš sreće, završiš s Hrvatskim čipkarstvom. Na kraju ne upišeš kolegije koji te zanimaju nego one koji ostanu. Ne ostanu dobri kolegiji.
Živcira me taj sustav gdje nemam obaveznih kolegija jer si ih biram sukladno vlasitim interesima, a s druge me strane Studomat ograničava. Kakvi idioti.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 09:04   #947
Dižem temu jer će im trebati mjesto za izbacivanje frustracija.

Ostalo mi je 6 ispita do kraja preddiplomskog + završni. Sve mora biti gotovo do kraja rujna. Samo ću napomenut da imam 4 stranice završnog (jedna od njih je naslovna ).
__________________
'Who could ever leave me, darling?
But who could stay?'
nuclearbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 15:39   #948
Kupila sam si danas leciton, ono svaka pomoc je dobro pa motivirala me i kratkotrajno ))
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 21:09   #949
Zamro nam je topic, a ispiti se bliže. Kako vam ide?

Ja imam 11 ispita i 9 seminara. Nakon toga pisanje diplomskog.

Upravo pišem jedan od tih seminara i čekam da mi se ispeče pizza.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 02:14   #950
Ja sam na kraju prvog semestra 4. godine ( kod mene na faxu 4. i 5 godina spada pod diplomski). Veselila sam se ovome... boooooy I was wrong
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 09:58   #951
Bit će veselo na 1. ispitnom roku, već vidim
Ponavljam si i ponavljam, i na kraju mi sve isparilo s mozga

Dođe mi da se bacim s mosta...
LittlePanda010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 10:25   #952
Čeznem za trenutkom kad ću početi učiti za ispite. Zasad se bavim seminarima, a mrzim ih pisati.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:20   #953
Preostao mi je jos jedan research paper i onda ucenje za ispite.

Imam tri. Prvi iduci cetvrtak

Mrzim pisati papere, seminare, sve to
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:28.