Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2013., 08:22   #1
Balea #2

Stara tema je prešla 10000 postova pa je vrijeme za novu .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 14:57   #2
jel netko koristio balea augen gel pads?
http://www.dm.de/de_homepage/balea_h...-gel-pads.html
sandra7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 21:13   #3
probala sam jedino mullerove cadea vera i izvrsne su . može se kupiti jedno pakiranje (2 te blazinice) za probu
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 22:32   #4
hvala, probat cu te
sandra7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 11:20   #5
imala sam naljepnice za podocnjake ali iz q10 linije. uzela iz radoznalosti. divna stvar ali sa privremenim djelovanjem. koza je iza njih bila mekana, zategnuta, osvjezena, a imala sam i osjecaj da svjetlije djeluje. nazalost, vec sutra sve po starom. tako da sam skontala da se ne isplati za redovnu upotrebu.
ali svakako vrijedi probati i mozda koristiti pred neke vazne dogadjaje kad covjek pozeli da blista.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 14:13   #6


samo sam cekala da ovo nadjem u dm-u i kod nas posto vec imam dezic i predobro mi mirisi

gel isto ima savrsen miris, onako slatkasto vocni i jako se osjeti tokom tusiranja, dosta se zapjeni i sva sam si sapunasta i mekana i lajkam

jedino mi je zao sto miris ne ostaje na kozi uopce nakon tusiranja, to mu je minus. tako da ce ovo ipak ostati moja prva i zadnja balea tusiralica.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 15:17   #7
Jucer sam si kupila malu verziju Balea pjene za umivanje iz ultra sensitive linije. Uzela sam onako, kao posluzit ce za jutarnje umivanje jer nije agresivna. Medjutim, sinoc sam probala skinuti sminku s lica (sminku s ociju nikada ne skidam gelovima, sapunima i to) i iznenadila se bas. Sve je otisloo
Koza mi nije bila nesto zategnuta poslije, sastojci su skroz ok i mislim da cu kupiti i vecu bocicu. Samo se nadam da se nece bas preebrzo trositi, jer ipak je to pjena Al' barem je jeftina .
Hello is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 08:48   #8
Nova tema se otvorila pa ponavljam pitanje:
Pozdrav!
Molim vas da li netko zna da li ima negdje za kupiti Balein locken relax serum za kosu, to je ovaj: http://www.lucrato.de/Haarpflege-und...um-691991.html
Ne mogu ga pronaci ni u jednom dm-u u siroj i blizoj okolici Osijeka. Ne znam da li je povučen iz proizvodnje? Lijepo vas molim odgovor ako netko zna.
Napokon pronadjem nesto sto odgovara mojoj kosi i sada ga nigdje ne mogu pronaci za kupiti
fiva7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 16:14   #9
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
http://www.dm.de/linkableblob/de_homepage/6942/data/bild-balea-dusche-und-creme-cocos-und-nektarine-data.png?v=1368621071000

samo sam cekala da ovo nadjem u dm-u i kod nas posto vec imam dezic i predobro mi mirisi

gel isto ima savrsen miris, onako slatkasto vocni i jako se osjeti tokom tusiranja, dosta se zapjeni i sva sam si sapunasta i mekana i lajkam

jedino mi je zao sto miris ne ostaje na kozi uopce nakon tusiranja, to mu je minus. tako da ce ovo ipak ostati moja prva i zadnja balea tusiralica.
Meni ima nekako čudan miris u doticaju s kožom, nije mi isti kao u bočici
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 19:08   #10
Tko je isprobao neke od Baleinih šampona i regeneratora, a da isti pogoduju suhoj kosi?
Dal bi tu pomogli šampon i regenerator, od kokosa i cvijeta tiare? Točnije, molim malo recenzija za oboje, od onih koje su isprobale.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 19:12   #11
Meni je bio odlican regenerator od smokve, kosa mi je bila premekana ( krajevi su mi blajhani i zbog toga prilicno suhi) naravno ako zanemaris miris koji je meni bio grozan..
Probala sam i 2 minutnu masku od kokosa i tiare koja je bila dosta hvaljena, eh ona mi lijepo mirise ali nema mi neki efekt
Miss Lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 11:30   #12
meni ne odgovara šampon od kokosa jer mi se kosa brže zamasti dakle za suhu kosu vjerujem da bi bio dosta dobar, a regenerator kokos i tijara mi je najdraži regenerator i uvijek ga kupujem. meni je bolji i od puno skupljih marki. i uglavnom za tu liniju čujem dosta pohvala
amy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 09:03   #13
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Tko je isprobao neke od Baleinih šampona i regeneratora, a da isti pogoduju suhoj kosi?
Dal bi tu pomogli šampon i regenerator, od kokosa i cvijeta tiare? Točnije, molim malo recenzija za oboje, od onih koje su isprobale.
za suhu su mi puno bolji ovi, pogotovo regenerator


ja sam kupila isto ove od kokosa jer su dosta hvaljeni ali meni nisu nis posebno. maska je dobara ali samo dok je na kosi, nakon sto se kosa osusi razleti mi se na sve strane, a dugorocno isto nisam vidjela ucinka. pise jos da je i za obojenu kosu, aha mos mislit, isprala mi se boja ko i sa svakim drugim..
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 09:37   #14
Isprobala sam balea med jer mi je trebao neki blag šampon,bila sam zadovoljna s njim,fino opere,kosa je sjajna,mekana



trenutno imam imam ovaj šampon i regenerator,isto odličan,meni odgovara,inače mi je kosa masnija pri vlasištu,a suhi vrhovi..

Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 11:10   #15
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Tko je isprobao neke od Baleinih šampona i regeneratora, a da isti pogoduju suhoj kosi?
Dal bi tu pomogli šampon i regenerator, od kokosa i cvijeta tiare? Točnije, molim malo recenzija za oboje, od onih koje su isprobale.
Ja imam masnu kosu i dobar mi je bio sampon, regenerator i maska od kokosa i regenerator sa uljem (ovaj na slici iznad 2 posta),,to mi je trenutno najdrazi regenerator.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 11:23   #16
Cure, imate neku preporuku za sampone za masnu kosu? Stalno mijenjam sampone jer mi skoro nista ne pomaze...na tjemenu mi se kosa masti tako da ju moram prat sigurno svaki drugi dan, jedva nekad izdrzi tri dana, a dolje mi je suha za poludit. Pa ako ima neka da joj je nesto pomoglo od baleinih sampona za takav problem, samo recite
Maree :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 13:49   #17
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Ja imam masnu kosu i dobar mi je bio sampon, regenerator i maska od kokosa i regenerator sa uljem (ovaj na slici iznad 2 posta),,to mi je trenutno najdrazi regenerator.
Potpis. Meni taj regenerator odličan.
Nije skup, pa i ako fulaš, nećeš žaliti.


Quote:
Maree :D kaže: Pogledaj post
Cure, imate neku preporuku za sampone za masnu kosu? Stalno mijenjam sampone jer mi skoro nista ne pomaze...na tjemenu mi se kosa masti tako da ju moram prat sigurno svaki drugi dan, jedva nekad izdrzi tri dana, a dolje mi je suha za poludit. Pa ako ima neka da joj je nesto pomoglo od baleinih sampona za takav problem, samo recite
Probala ovaj:

Iskreno, ništa spešl. Kao i svaki drugi šampon. Niti pomaže niti odnemaže.
Doduše, samo sam jednom dosad oprala. Nastavit ću koristiti jer mi lijepo miriše, ali da nešto pomaže-ne pomaže.

Ovu "Smokvu" iznad od Tamare21 nisam probala. Još.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 14:17   #18
A nista, uzela ja smokvu...lijepo kosa izgleda, a i ugodan je lagan miris sada kad je oprana...pa da vidimo do kad ce izdrzat
I da....citala sam stariju temu, pa da pitam da li jos uvijek postoji neka dobra krema za samotamnjenje nakon koje nema odvratnih tragova i narancaste boje? Inace sam super bijela. Hvalile su cure neku od sundancea, ali nisam ju vidjela jucer u dm-u, pa da li ima nesto provjereno i dobro?
Maree :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 15:27   #19
Meni je recimo odlična krema za samotamnjenje ona Alverde. Jedino od nje nisam dobila nikakve prištiće po licu i tjelu. A i nema onaj tipični smrad kakav imaju druge takve kreme.
Shecherich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 15:45   #20
Quote:
Shecherich kaže: Pogledaj post
Meni je recimo odlična krema za samotamnjenje ona Alverde. Jedino od nje nisam dobila nikakve prištiće po licu i tjelu. A i nema onaj tipični smrad kakav imaju druge takve kreme.
Moze neka slika?
Maree :D is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.