Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2016., 10:54   #1421
Bravo, bravo!
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 18:07   #1422
Danas sam nakon sto godina bila na Trešnjevci i jako sam se iznenadila da je Emporio zatvoren. znaci ostaje jedino onaj u Vlaškoj.
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 18:32   #1423
imam pitanje.
odnijela sam na servis maminu mašinu, bagatovu ružu step. mašina ima problema u radu, i osim nekakvog redovnog servisa, vjerojatno će biti potrebna zamjena dijelova i sl. striček je rekao pogledati i javiti koliko će koštati popravak.

pitanje je sljedeće
kolika je uopće isplativa cifra za popravak mašine?
šivati ne znam uopće (da naglasim), ima li smisla popravljati tu mašinu, ili kupiti nešto novo. ako ovo drugo, šta je dovoljno dobro za totalnog početnika?
hvala na pomoći
they call me Bo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 10:03   #1424
mozes kupiti masinu i za 100 eura, iako osobno to ne preporucam. Kod mene u Ljubljani svako malo u Svetu metraze (trgovina sa tkaninama) organiziraju prodaju Janome sivacih masina sa popustom od 20-30 posto tako da se moze kupiti bolja masina po povoljnijoj cijeni. Recimo, Janome ima retro masinu koja kosta 300 njak eura (mislim oko 270, nisam sigurna) i izgleda popout dobrih starih bagatica.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 07:56   #1425
Trebam pomoć da li ima netko ovaj kroj, za gornji dio haljine? Ili je negdje vidio gdje se može kupiti taj kroj.

http://moldesdicasmoda.com/transform...67/vestido-98/



Nadam se da se vidi slika
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 12:10   #1426
Quote:
tintintina kaže: Pogledaj post
Da li netko zna, od kojeg je materijala ova haljina napravljena i di bi ga bilo za kupiti? Odnosno koji salon u Zg-u bi mogao sašiti tu haljinu, a da ima u ponudi sličan materijal? Crna boja isto dolazi u obzir.
Haljina je predivna! Tko ju potpisuje? Koja joj je cijena?

Također, gdje bi mi preporučili da tražim u Zagrebu bijelu/bež čipku na metre? Gdje ima malo veći izbor svega?
Želim obući platnene tenisice u čipku pa mi čipka-trake nisu dovoljne širine.
Hvala unaprijed.
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 09:57   #1427
Tekstil-ka, Avenija Dubrova 163
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 10:54   #1428
Hvala ti puno!

Ukoliko znaš- kako se kreću cijene čipke? ( da me ne strefi herc kad dođem tamo )
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 15:19   #1429
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno!

Ukoliko znaš- kako se kreću cijene čipke? ( da me ne strefi herc kad dođem tamo )
Imas i u svijetu tkanina u Vlaskoj, mislim da je cijena oko 150kn/metar. Ali nisam 100%sigurna.
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 09:25   #1430
Svijet tkanina nema neki izbor, ponekad imam osjecaj da oni ciste lager svakom sezonom jer im je ponuda dosta khm, skromna?

U jurisicevoj, u haustoru sa desne strane od trge prema draskovicevoj je jedan mali ducan u haustoru koji ima svecan tkanine, Nayalost cijena sene sjecam jer nisam u Cro, ali odi pogledaj (i informiraj nas). MIslim da se u jurisicevoj cijene krecu od 500 kn+, a tekstil-ka ima nesto veci izbor i time cijene su u sirem rasponu.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:07   #1431
Molim vas pomoc. Kupila sam (online) predivnu haljinu, najmanji broj koji je bio u ponudi. E sad. Nije mi prevelika, ali u predjelu struka mi je malo presiroka. Gornji sloj je cipka, a ispod je podstava od nekog umjetnog materija. Moze li se to suzavati ili je preriskantno? Dosta je skupa pa me strah da ju ne unistim.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:44   #1432
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
Svijet tkanina nema neki izbor, ponekad imam osjecaj da oni ciste lager svakom sezonom jer im je ponuda dosta khm, skromna?

U jurisicevoj, u haustoru sa desne strane od trge prema draskovicevoj je jedan mali ducan u haustoru koji ima svecan tkanine, Nayalost cijena sene sjecam jer nisam u Cro, ali odi pogledaj (i informiraj nas). MIslim da se u jurisicevoj cijene krecu od 500 kn+, a tekstil-ka ima nesto veci izbor i time cijene su u sirem rasponu.
Inace bi se slozila s tobom sto se tice svijeta tkanina ali bila sam neki dan i dobili su novu kolekciju i vidla sam jako puno cipke i dosta su lijepe...
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 11:53   #1433
Ne znam može li meni netko pomoći
Prije nekoliko sam kupila neki jeans materijal (nije modri, nego neki šareni). I od tada tražim kroj za jeans hlače. Mislila sam da ga imam (imam 20-ak Burda), ali sam se prevarila.
Znam da npr.u Burdi 04 2010 ima taj kroj, ali tu Burdu ne uspjevam nabaviti. Probala sam i kod nekih žena koje šiju (profesionalno), ali nisam uspjela.
Savjet? Ima li netko od vas, kupila bih?
Hvala,
dalmatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 20:59   #1434
Dakle, idem na svadbu i zapela sam za ovakav kombinezon, a kako pojma nemam gdje takvo što kupiti, velika je vjerojatnost da ću ga morat dati šivati. Tako da me zanima sve, gdje se u Zg raspitati oko šivanja, koji bi to bio materijal u pitanju?

http://i.imgur.com/a0VuYWv.jpg

Zadnje uređivanje makyca : 31.03.2016. at 06:41. Reason: prevelika slika
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 21:19   #1435
Quote:
dalmatin kaže: Pogledaj post
Ne znam može li meni netko pomoći
Prije nekoliko sam kupila neki jeans materijal (nije modri, nego neki šareni). I od tada tražim kroj za jeans hlače. Mislila sam da ga imam (imam 20-ak Burda), ali sam se prevarila.
Znam da npr.u Burdi 04 2010 ima taj kroj, ali tu Burdu ne uspjevam nabaviti. Probala sam i kod nekih žena koje šiju (profesionalno), ali nisam uspjela.
Savjet? Ima li netko od vas, kupila bih?
Hvala,

zsto nemres isprintati sa burdine stranice? Ja sam kupovala preko njihove web stranice par puta i sve je bilo ok
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 23:02   #1436
Ukoliko ne uspijem nabaviti tu Burdu u međuvremenu, probati ću isprintati sa stranice.
Hvala
dalmatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 12:11   #1437
dalmatin, imas srece da ni sama ne znas kolike. Ja imam tu burdu! Ali nemrem se odluciti da li da je prodam ili ne samo zbog jednog kaputa (koji ne znam ocu li sasiti ili ne :/ )
imam ideju: da li zelis da ti izvadim kroj i posaljem postom na kucnu adresu?

ti imas kroj, a ja burdu
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 16:47   #1438
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
dalmatin, imas srece da ni sama ne znas kolike. Ja imam tu burdu! Ali nemrem se odluciti da li da je prodam ili ne samo zbog jednog kaputa (koji ne znam ocu li sasiti ili ne :/ )
imam ideju: da li zelis da ti izvadim kroj i posaljem postom na kucnu adresu?

ti imas kroj, a ja burdu
Poslala sam ti privatnu poruku.
Uljepšala si mi dan
dalmatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 12:12   #1439
Cure, trebala bi pomoć oko šivanja. Ima netko ideju kako bi trebala izgledati "burda" iliti kroj za ovakav šos? Svaki savijet (a moguće i crtež) je dobro došao

charmed84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 20:09   #1440
U Burdi to nećeš naći, nažalost oni se slijepo drže svog ideala "deutsch mode", nekada znaju zabljesnuti ali to je rijetko, oni su ko C&A čiju modu imaš prilike sama šašiti
Ovakvu suknju možeš naći u talijanskom Boutique, prošlogodisnji ljetni modeli. Treba ti 6 metara tkanine i suknja je divna.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.