Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2013., 00:57   #3421
Quote:
wetwetwet kaže: Pogledaj post
Slinky ja se znojim na sva 3 dijela, zato mi i je investicija u ovaj hidrex prava stvar. Jednim udarcem 3 muhe!! Ma preporod!!:-)
ma predobro javljajte nam se s vrimena na vrime pa podilite nova iskustva s nama
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 02:08   #3422
ja imam užasnih problema sa znojenjem i prvi put čujem za ovu dijagnozu

iz kliničke slike /dijagnoze nemrem razlučiti bolest od objektivnih okolnosti koja dovodi do istog (u mom slučaju 35 kg viška , svakodnevno unošenje 10 l tekućine , neuroze itd )
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 16:18   #3423
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
ja imam užasnih problema sa znojenjem i prvi put čujem za ovu dijagnozu

iz kliničke slike /dijagnoze nemrem razlučiti bolest od objektivnih okolnosti koja dovodi do istog (u mom slučaju 35 kg viška , svakodnevno unošenje 10 l tekućine , neuroze itd )
otiđi u dermatologa da ti dijagnsticira znat će on jeli to to ili nešto drugo
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 23:00   #3424
Bok ljudi... evo već mjesecima nisam bila na ovome forumu jer sam uspješno svoj problem dovela na zadovoljavajuću razinu zahvaljujući ovom forumu:-)))).....sve i svašta sam probala (čim bi netko napisao na forumu neku kremicu ja bi trčala po nju ili pokus sa baterijama )....onda sam se odlučila kupiti uređaj za jontoforezu i to je bilo riješenje...ja sam ga platila 3000kn. Iz Srbije sam ga naručila,koštao je oko 1500kn a sa carinom me došao oko 3000kn!Nadam se da ćete i vi uspjeti riješiti problem.....
razocarana18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 01:57   #3425
Quote:
razocarana18 kaže: Pogledaj post
Bok ljudi... evo već mjesecima nisam bila na ovome forumu jer sam uspješno svoj problem dovela na zadovoljavajuću razinu zahvaljujući ovom forumu:-)))).....sve i svašta sam probala (čim bi netko napisao na forumu neku kremicu ja bi trčala po nju ili pokus sa baterijama )....onda sam se odlučila kupiti uređaj za jontoforezu i to je bilo riješenje...ja sam ga platila 3000kn. Iz Srbije sam ga naručila,koštao je oko 1500kn a sa carinom me došao oko 3000kn!Nadam se da ćete i vi uspjeti riješiti problem.....
stavi link stranice ako netko želi naručiti iz srbije...i svako koliko je tebi potrebno ponavljati tretman, nakon koliko se počneš znojit?
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 17:54   #3426
Thumbs up

Pozdrav!
Vidim da imate pozitivna iskustva s hidrexom pa vas molim da mi odgovorite na neka pitanja. Naime, ja sam još prije 10 godina nabavio aparat za iontoforezu, ali nisam baš bio zadovoljan rezultatima pa me zanima da li sam možda pogriješio u postupku. Moja pitanja su sljedeća:
1. Da li uz vodu koristite i neke kemikalije koje unosite procedurom?
2. Da li dlanove/stopala držite na elektrodama uronjenim u vodu ili samo na vlažnim spužvicama?
Molim vas ako možete malo detaljnije opisat sami proces jer mi aparat još uvijek stoji doma pa bih probao ponovno.
Hvala hvala lala
drunken sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 21:10   #3427
Otprilike jednom tjedno napravim tretman.Ovaj link je već neko stavio na ovaj forum prije par mjeseci
http://vecom.rs/sr
razocarana18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 23:48   #3428
Quote:
drunken sailor kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Vidim da imate pozitivna iskustva s hidrexom pa vas molim da mi odgovorite na neka pitanja. Naime, ja sam još prije 10 godina nabavio aparat za iontoforezu, ali nisam baš bio zadovoljan rezultatima pa me zanima da li sam možda pogriješio u postupku. Moja pitanja su sljedeća:
1. Da li uz vodu koristite i neke kemikalije koje unosite procedurom?
2. Da li dlanove/stopala držite na elektrodama uronjenim u vodu ili samo na vlažnim spužvicama?
Molim vas ako možete malo detaljnije opisat sami proces jer mi aparat još uvijek stoji doma pa bih probao ponovno.
Hvala hvala lala
Pozdrav
Ja koristim obicnu vodu iz pipe,nikakve kemikalije ne dodajem. U poliklinici sam ruke drzala na spuzvicama,a sada sam u pakiranju s hidrexom dobila dva mala rucnika,pa na njima drzim dlanove. Cini mi se da to bolje provodi struju od spuzvice jer me na manjoj voltazi pocne peci,za razliku kad sam koristila spuzvice,ali mozda mi je samo to u glavi.
Sto se tice samog procesa,nema se puno objasnjavati. Stavim elektrode,pokrijem rucnikom/spuzvicama,polijem vodom,namjestim voltazu i vrijeme 15 min i pocnem s tretmanom. Tretman provodim 1-2 puta tjedno,ovisi,nekad mi se ruke brzu pocnu znojit. Ali to tek akon sto su mi se ruke prestale znojiti. Meni je tek nakon cetvrtog puta (3 puta tjedno sam radila tretman) znojenje smanjilo intenzitet,a potpuno prestalo nakon otprilike 7-8. Nadam se da sam pomogla i da ce i tebi hidrex upaliti
zafrina03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 01:02   #3429
znači ne treba odustati ako ne pomaže odmah, možda samo treba više vremena/tretmana da počne djelovat jer smo svi različiti
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 14:01   #3430
Quote:
slinky kaže: Pogledaj post
znači ne treba odustati ako ne pomaže odmah, možda samo treba više vremena/tretmana da počne djelovat jer smo svi različiti
upravo tako
još da dodam,ruke su uronjene u vodu,ali ih držim na spuzvicama/ručnicima,ne direktno na elektrodama. i voda ne pokriva potpuno ruku,oko pola centimetra bude vode u kadici
zafrina03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 13:48   #3431
Thumbs up

Potpisujem sve ovo sto je zafrina navela, posebice ovaj dio sa rucnicima i boljim provodjenjem struje od spuzvica, i meni se cini da je puno bolje. Jedan tretman tjedno mi je dosta da odrzavan suhocu. S dolaskom toplijih dana krecem i u akciju sa stopalima, nadam se istom uspjehu.:-) ali budi uporan, meni je nakon svega 2 tretmana pistignut ful ucinak, zafrini nakon 8 tretmana, tebi ce mozda trebati vise, ali ustraj!
wetwetwet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 23:44   #3432
Ima netko iskustva kako to koristiti pod pazuhom?

To imaju neki priljepci sa elektrodama?
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 01:58   #3433
Quote:
wetwetwet kaže: Pogledaj post
Potpisujem sve ovo sto je zafrina navela, posebice ovaj dio sa rucnicima i boljim provodjenjem struje od spuzvica, i meni se cini da je puno bolje. Jedan tretman tjedno mi je dosta da odrzavan suhocu. S dolaskom toplijih dana krecem i u akciju sa stopalima, nadam se istom uspjehu.:-) ali budi uporan, meni je nakon svega 2 tretmana pistignut ful ucinak, zafrini nakon 8 tretmana, tebi ce mozda trebati vise, ali ustraj!
jeli piše u uputama u kojem razmaku treba radit tretmane na početku? kako ćemo to znat? jeli prva tri dana treba svaki dan, kako si ZAFRINA ti razmaknula svojih 8?
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 10:52   #3434
Quote:
slinky kaže: Pogledaj post
jeli piše u uputama u kojem razmaku treba radit tretmane na početku? kako ćemo to znat? jeli prva tri dana treba svaki dan, kako si ZAFRINA ti razmaknula svojih 8?
Ne sjecam se dal pise u uputama,ali znam da se moze obratiti tim lijecnicima s ove stranice otkud sam ja narucila hidrex,u vezi bilokojih pitanja ili problema.
Ja sam radila svaki drugi dan,pon,sri i pet. Mislim da nije preporuceno radit stalno zaredom,jer meni dosta isusi kozu na dlanovima,pa
da nebi bilo pretjerano.
zafrina03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 19:33   #3435
jeli sad koristite kremu za ruke ko drugi ljudi bez ove bolesti? ja je nikad nisam mazala,jer mi ruke naravno nisu nikad isušene
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 19:54   #3436
Quote:
slinky kaže: Pogledaj post
jeli sad koristite kremu za ruke ko drugi ljudi bez ove bolesti? ja je nikad nisam mazala,jer mi ruke naravno nisu nikad isušene
Skroz normalno,krema se upije za minutu i sve je super prije je nikad nisam koristila iz istog razloga,a i zato jer mi se gadio taj gnjecav osjećaj mokre kreme
zafrina03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 21:43   #3437
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustva kako to koristiti pod pazuhom?

To imaju neki priljepci sa elektrodama?
to su ti ko mali jastučići koje prikopčaš na te 2 žice i stavis ispod pazuha, probal a sam 2 puta ali moram priznati da me je dosta peklo pa sam odustala, osjetljiva je tu zona zbog tanke koze, a imala sam i ranicu neku pa me je jako peklo. probat ću opet kad zacjeli pa ću vidit učinak.
wetwetwet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 00:32   #3438
Quote:
wetwetwet kaže: Pogledaj post
to su ti ko mali jastučići koje prikopčaš na te 2 žice i stavis ispod pazuha, probal a sam 2 puta ali moram priznati da me je dosta peklo pa sam odustala, osjetljiva je tu zona zbog tanke koze, a imala sam i ranicu neku pa me je jako peklo. probat ću opet kad zacjeli pa ću vidit učinak.
Hvala na odgovoru.
Meni je samo problem znojenje ispod pazuha.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:07   #3439
Quote:
zafrina03 kaže: Pogledaj post
Skroz normalno,krema se upije za minutu i sve je super prije je nikad nisam koristila iz istog razloga,a i zato jer mi se gadio taj gnjecav osjećaj mokre kreme
jooooooj kako se nadam da će i meni hidrex pomoći pa da ću moći na manikuru i tako mazat kremom i stoooooo drugih stvari bezbrižno ))
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 17:49   #3440
Nemam pojma sto se desava al ovaj moj hidrex ne postize ucinak kakav onaj u klinici. Jer jedna ruka mi je skroz vlazna a druga onako suha na dlanovima a morki vanjski dio prstiju??? Fakat ne kuzim? Jel sto krivo radim, mozda zbog rucnika-spuzve, razine vode...?? Zafrina imas li ti slicnih problema?
wetwetwet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.