Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2011., 22:48   #1001
Quote:
bartolomeo1 kaže: Pogledaj post
bit će Jakše..cijelo vrijeme u seriji...i puno događaja..
Ali čekaj, ako je priča inspirirana Odisejevom i Penelopinom pričom, kakav je to rastanak...jedino ako ćemo njega gledati na drugom mjestu, Laru na drugom, a to mi je opet li-la.

No dobro, neću sumnjati, serija je zasad super.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.09.2011., 22:48   #1002
Baš sam se ponadala da ću moći gledati na netu, jer mi termini ne odgovaraju a onda to izvedu ...Sreća je eto što su ovdje i neki BiH programi otkupili seriju...
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 07.09.2011., 22:50   #1003
Meni je super i Nela,bas se ufurala Ecija u glumu!Samo ne razumijem Tonči nezna za Dinka,da ima sina s Brankom?

Limun
tina 25 is offline  
Old 07.09.2011., 22:52   #1004
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Meni je super i Nela,bas se ufurala Ecija u glumu!Samo ne razumijem Tonči nezna za Dinka,da ima sina s Brankom?

Limun
Ma zna, al nisu u kontaktu.
Jay Bluebell is offline  
Old 07.09.2011., 22:57   #1005
Na srpskom forumu ima 5-6 slika od prvog poljupca Lare & Jakše. Ja ih sve poskidala. Pa eto ako nekog zanima...

P.S. Svega 4 epizode, a već preko 1000 postova...dobro smo počeli. Čestitam
marina lombardo is offline  
Old 07.09.2011., 22:58   #1006
Quote:
marina lombardo kaže: Pogledaj post
Na srpskom forumu ima 5-6 slika od prvog poljupca Lare & Jakše. Ja ih sve poskidala. Pa eto ako nekog zanima...
Može link foruma?
lara. is offline  
Old 07.09.2011., 23:00   #1007
Meni ne Oyo.hr pise sve do 4 ep. besplatno, a 5, sutrasnja 2,90!?
Koga glumi onaj Stefan?
Petra277 is offline  
Old 07.09.2011., 23:00   #1008
Quote:
lara. kaže: Pogledaj post
Može link foruma?
Pridružujem se željama
Zgčanka is offline  
Old 07.09.2011., 23:07   #1009
Današnja epizoda mi je bila odlična

Neznam za vas al scene s Jakšom i Larom , meni su Obožavam kad se nabrijem odma na početku na glavni par u seriji, i onda se uživim u njihovu priču kao da je moja a ovo je prvi takvi par u našim serijama i imam leptiriće u trbuhu kad njih dvoje vidim u istim scenama imam osjećaj da će me Neline spletke koštat živaca kroz ovih 160 epizoda
da ne govorim da mi je Jakša mljaaaac daleko najzgodniji naš glumac ako se mene pita, i ovdje mi je još zgodniji nego u DS!
i zato mi se ne sviđa naziv serije, Larin izbor , ma kakav izbor, evo već mi živci na 100 kad znam da će birat između njega i još jednog


Nikol mi je danas bila po prvi put dobra, koje scene s njom i Dinkom
samo jel Dinko zna da mu je ona polusestra?

baba mi je zakon! kao da slušam svoju babu
a Tonči je odlično kćeri održao lekciju, to Tonči tako sa razmaženim derištem

Jedini minus predug uvod na početku, i of cors onda reklame odma
__________________
Vjerujem
Mala zvrkica is offline  
Old 07.09.2011., 23:12   #1010
Ma čemu uopće ići na oyo? ali ste toliko nestrpljivi..
lara. is offline  
Old 07.09.2011., 23:13   #1011
Quote:
Može link foruma?
upišite u google forum svet larin izbor. Uđite odmah u prvo ponuđeno i to je to. Javite jel ste uspjele.

Rat sapunica: "Larin izbor" startao bolje od "Ruže vjetrova"

Ako je suditi po brojkama od gledanosti startnu bitku među sapunicama, odnosno telenovelama RTL-a i Nove TV, dobila je Nova TV. Njihova sapunica »Larin izbor« se gledala više, kako u ponedjeljak kada su se po prvi put obje našle u istoj večeri na malim ekranima, tako i ako se pogleda dosegnuta gledanost prvih, premijernih epizoda dvaju uradaka.
Serija RTL-a »Ruža vjetrova« startala je tako prije deset dana, u prošli ponedjeljak i zabilježila 7.9 posto gledanosti te prve, premijerne epizode. Serija Nove TV »Larin izbor« krenula je ove nedjelje i u startu dohvatila 11.9 posto gledanosti.
Sučeljavanje od ponedjeljka – makar valja naglasiti kako RTL-ov uradak kreće u 20 sati, dok se onaj Nove TV prikazuje sat kasnije – donio je još veću razliku. »Larin izbor« je tako skočio na 14,5 posto gledanosti, dok je »Ruža vjetrova« zastala na 6,8 posto. Loša vijest za RTL međutim glasi kako je gledanija od »Ruže vjetrova« bila i turska sapunica »Ljubav i kazna« koja se, doduše, već duže vrijeme emitira u terminu od 20 sati.
marina lombardo is offline  
Old 07.09.2011., 23:16   #1012
Quote:
da ne govorim da mi je Jakša mljaaaac daleko najzgodniji naš glumac ako se mene pita, i ovdje mi je još zgodniji nego u DS!
i zato mi se ne sviđa naziv serije, Larin izbor , ma kakav izbor, evo već mi živci na 100 kad znam da će birat između njega i još jednog
I meni je Herceg mljac mljac mljac. Ma najzgodniji naš glumac

Baš me zanima tko će biti taj drugi, ali nema mi do Jakše...
marina lombardo is offline  
Old 07.09.2011., 23:17   #1013
Quote:
marina lombardo kaže: Pogledaj post
upišite u google forum svet larin izbor. Uđite odmah u prvo ponuđeno i to je to. Javite jel ste uspjele.

Rat sapunica: "Larin izbor" startao bolje od "Ruže vjetrova"

Ako je suditi po brojkama od gledanosti startnu bitku među sapunicama, odnosno telenovelama RTL-a i Nove TV, dobila je Nova TV. Njihova sapunica »Larin izbor« se gledala više, kako u ponedjeljak kada su se po prvi put obje našle u istoj večeri na malim ekranima, tako i ako se pogleda dosegnuta gledanost prvih, premijernih epizoda dvaju uradaka.
Serija RTL-a »Ruža vjetrova« startala je tako prije deset dana, u prošli ponedjeljak i zabilježila 7.9 posto gledanosti te prve, premijerne epizode. Serija Nove TV »Larin izbor« krenula je ove nedjelje i u startu dohvatila 11.9 posto gledanosti.
Sučeljavanje od ponedjeljka – makar valja naglasiti kako RTL-ov uradak kreće u 20 sati, dok se onaj Nove TV prikazuje sat kasnije – donio je još veću razliku. »Larin izbor« je tako skočio na 14,5 posto gledanosti, dok je »Ruža vjetrova« zastala na 6,8 posto. Loša vijest za RTL međutim glasi kako je gledanija od »Ruže vjetrova« bila i turska sapunica »Ljubav i kazna« koja se, doduše, već duže vrijeme emitira u terminu od 20 sati.
Našla, hvala ti puno!
Ruža vjetrova, in your face!
Zgčanka is offline  
Old 07.09.2011., 23:19   #1014
Našla Hvala Marina

A naravno da će bolje startat, kad je serija predobra..
lara. is offline  
Old 07.09.2011., 23:20   #1015
hahaha,duplo gledanija od ruže. vidim i da je na fan stranicama facebooka,larin izbor po broju članova prešao u vodstvo.

ko će sad sutra dočekat. pročiath već na sapunice.net sutrašnju epizodu.
Lidiya is offline  
Old 07.09.2011., 23:22   #1016
Jeli ova serija ide petkom? Negdje mi se čini da sam pročitala da ne...
lara. is offline  
Old 07.09.2011., 23:23   #1017
Quote:
Mala zvrkica kaže: Pogledaj post


Nikol mi je danas bila po prvi put dobra, koje scene s njom i Dinkom
samo jel Dinko zna da mu je ona polusestra?

Ne, jer je rekla da je zaboravila papire i torbicu u autu vozača, pa joj je Dinko reka "šta onda polaže kad ima vozača" .

Quote:
lara. kaže: Pogledaj post
Jeli ova serija ide petkom? Negdje mi se čini da sam pročitala da ne...
Ne, u najavi je od pon do čet, a najavljuju i supertalent, pa će vjerojatno bit ka i sa NG.
dje-CAk is offline  
Old 07.09.2011., 23:24   #1018
Ne ide, samo pon-čet... a idući tjedan vidim da je nema u utorak zbog nogometa.. al glavno da se ona turska bljuzgarija emitira u 8, nju su trebali maknut.

Najbolja slika.

Jay Bluebell is offline  
Old 07.09.2011., 23:26   #1019
Ja nisam gledala danasnju epizodu vidim bilo svasta
jedva cekam sutrasnju reprizu

Jaksa i Lara

Jay u pravu si a do utorka mozda promjene misljenje
pa stave Larin izbor umjesto Turaka
to mi je stvarno cudno maknu domacu seriju od koje ocekuju puno
a ostave tursku

Prelijepa slika
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Old 07.09.2011., 23:27   #1020
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ne ide, samo pon-čet... a idući tjedan vidim da je nema u utorak zbog nogometa.. al glavno da se ona turska bljuzgarija emitira u 8, nju su trebali maknut.

Najbolja slika.

http://www4.slikomat.com/11/0907/b7p-Larin-.jpg
Slažem se za turke...

Ha, ova fotka ide u moju kolekciju!
Zgčanka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.