Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2004., 10:02   #41
ja sam isto ima sretno djetinjstvo..............
sretan sam što sam ga preživija................
olrihsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 22:10   #42
Anastasia divno djetinstvo zaista iskreno receno
 
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 09:39   #43
Quote:
tisina kaže:
Anastasia divno djetinstvo zaista iskreno receno
Hvala
Znaš, dok sam bila mala, mislila sam da je normalno da svi imaju takvu obitelj. A poslije sam shvatila da sam imala veliku sreću.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 10:33   #44
e... ja imam puno tata i dvije mame...

puno baba, jos vise dida... a kolko tek familje...

i nekako do sesnaeste sam mislila da je to skroz normalno... onda je dosao period zgusnutih osjecaja, padanja i trazenja... i kulminiralo je nedavno... naravno, na pozitivno...

sad sam sretna jer imam opaljenog tatu, mamu suludu planinarku, jednu sestru, jednu polusestru koju sam ovo ljeto upoznala i polubrata kojeg cu u veljaci upoznati...

i sve nekako zbrckano, a opet kristalno jasno...
ko sam ja da sudim svojim roditeljima?.. vjerujem da su u trenutku dali naj kaj su znali... mada bas i nije bilo nekaj, sada mi se (iz mog ugla) cini mnogo...

danas sam ponosna "vlasnica samohodajuce pokretnine od sedam godina" i, gledano unazad, svijet mi izgleda drugacije... sjetim se samo smijeha... ma sjetim se i dernjave i prijetnji i policije i svega... ali to mi danas ne izgleda tragicno...

Prikolica je nasmijana... ima negdje biloskog oca koji povremeno dolazi, ona o njemu lijepo prica i puno ga voli, a kad otac stigne u ove krajeve, fakat je savrsen otac... ima Ona i zamjenskog tatu... i "Tetu od tate"... i isto tako puno baka i deda...

a dobit ce i brata ili sestru...

u skolu odlazi nasmijana i vraca se neopterecena nicim osim zadacom i fuckin' vjeronaukom... i nadam se i trudim se da ce takva ostati jos neko vrijeme...

djetinjstvo je zajebana stvar... kad ju netko shvati ozbiljno...
*diana* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 13:02   #45
Quote:
Alyssa kaže:
Imala sma predivno djetinjstvo i imam hrpu lijepih uspomena. Imala sma srecu u zivotu da imam jako dobre starce koji iako su jedan i drugi radili su mi uvijek posvecivali puuuno paznje. Dok su oni radili ja bih bil na cuvanju kod none i nonota s kojima su zivjeli nonini roditelji i mamin brat koji je tada jos bio mlad i obozavali su me, igrali se samnom, vizikali me kad god je negdje trebalo, kupovali mi igracke itd. Imala sam srece sta sam imala i super prijatelje s kojima sam provodila sate i sate. Bas dobro dustvo, bez musica i ne problematicno. Svi su mi pruzali bezuvjetnu ljubav i uvijek cu im biti zahvalna na tome i volim ih upravo zbog toga sta su jednostavni, umiljati , dobri i prepuni ljubavi
Hvala
Mislim da si ti veoma dobra osoba, valjda zbog toga što iz tebe zrači tolika ljubav
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 20:19   #46
imadoh lijepo djetinjstvo, i jednu dobru karakteristiku koju sam s vremenom negdje zametnula...

entuzijazam... KAKO ga vratiti?
6 of 9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 21:01   #47
Tamo gdje si svoj zamentula pokusaj varatiti.

Vrati film u prosle dane.
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 22:17   #48
Quote:
Sunce na pomolu kaže:
Mislim da si ti veoma dobra osoba, valjda zbog toga što iz tebe zrači tolika ljubav
Hvala
Ali djetinjstvo mi je stavrno bilo predivno, najlijepse doba u mom zivotu
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 22:21   #49
Quote:
Alyssa kaže:
Hvala
Ali djetinjstvo mi je stavrno bilo predivno, najlijepse doba u mom zivotu
Ajmo postat opet djeca
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 22:26   #50
Quote:
Sunce na pomolu kaže:
Ajmo postat opet djeca
U isto vrijeme bih rado to ucinio i povratio bezbriznost, smjelost i naivnost, ali opet bilo je tu svega drugog koje ne zelim nazad...
Gulpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 22:35   #51
Postala bih djete ali drugih roditelja kad bih mogla birati.
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 22:39   #52
"Sve je lako kad si mlad..."
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 22:55   #53
Quote:
6 of 9 kaže:
imadoh lijepo djetinjstvo, i jednu dobru karakteristiku koju sam s vremenom negdje zametnula...

entuzijazam... KAKO ga vratiti?
The best way to fly, besides getting high, is to not care whether you'll soar or fry...

Entuzijazam... je skriven u trenutku. Ma to ja stalno pilim. Sad se živi. Dobro je imati planove za budućnost, i u njima se može naći entuzijazma, ali NAJVEĆI entuzijazam izvire iz ljubavi prema životu i ovom fantastičnom svemiru koji nas okružuje. Zato, svaki dan može biti fontana entuzijazma! U komešanju civilizacije koja ubrzava poput centrifuge na steroidima, pravo je umijeće znati ponekad primjetiti božanski prst kako nas gura u oko. U ledu na granama u jedno zimsko jutro, kad drveće izgleda kao da je napravljeno od stakla... u štiglecima koji poskakuju po golim krošnjama dok jedeš kruh i sir za doručak, pa im baciš mrvice... u možda kratkom, ali savršenom trenutku tišine dok šetaš s osobom s kojom se razumiješ. Muzika.
Toliko razloga za entuzijazam u životu. Samo ih treba primijetiti.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 00:29   #54
Quote:
Gaudrath kaže:
U ledu na granama u jedno zimsko jutro, kad drveće izgleda kao da je napravljeno od stakla... u štiglecima koji poskakuju po golim krošnjama dok jedeš kruh i sir za doručak, pa im baciš mrvice... u možda kratkom, ali savršenom trenutku tišine dok šetaš s osobom s kojom se razumiješ. Muzika.
jučer mi se smrzla lavanda na balkonu...
proklete sjenice su mi pojele orahe...
volim skupe restorane...
nema mjesta za dvoje jedno pored drugoga na pločniku odjednom...

ostaje mi jedino mladen burnać da me utješi...
6 of 9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 00:32   #55
Quote:
tisina kaže:
Postala bih djete ali drugih roditelja kad bih mogla birati.
Što su tebi roditelji skrivili? Tebe?
 
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 00:35   #56
Quote:
tisina kaže:
Tamo gdje si svoj zamentula pokusaj varatiti.

Vrati film u prosle dane.
nažalost, bojim se da to ne ide tako...
ok, trudim se ja, ali nekad ne ide...
uhvati te tuga...
možda je taj entuzijazam bio nedostatak iskustva ili naivnost...
no, ne mogu poreći, ima i lijepih stvari u mom životu....
6 of 9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 00:49   #57
Quote:
6 of 9 kaže:
jučer mi se smrzla lavanda na balkonu...
proklete sjenice su mi pojele orahe...
volim skupe restorane...
nema mjesta za dvoje jedno pored drugoga na pločniku odjednom...

ostaje mi jedino mladen burnać da me utješi...
Ih, al smo negativni. Ok, jadna lavanda, al čuj, iz grešaka se uči. Onda, barem su sjenice site... i iz grešaka se uči.
A za skupe restorane... iz grešaka se uči.
A mjesta na pločniku ima, samo treba zgurat bakice na cestu.

Have A Piece Of Chocolate. (danas sam darežljiv)

Poanta je u tome da ako ne želiš primjetiti dobre stvari, naprimjer da si zdrava, ili da imaš obadvije noge pa se i možeš šetati okolo, onda počinješ uzimati mnogo toga zdravo za gotovo. Onda se čini "joj, gdje nestade moj mladenački entuzijazam"... nigdje nije nestao, u tebi je ko i uvijek. Samo ga trebaš oslobodit - risk to be alive. Rekao sam ti, kako je najbolje letjeti. Let the Force *FLOW* through you!
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 01:00   #58
Quote:
Gaudrath kaže:
Ih, al smo negativni. "joj, gdje nestade moj mladenački entuzijazam"...
rekoh ti, vidjet ćeš za dvije godine.....
6 of 9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 01:08   #59
Quote:
6 of 9 kaže:
rekoh ti, vidjet ćeš za dvije godine.....
Ja? Ma kakvi. Kužim ja tebe, osjećao sam se tak prije koju godinicu, ali onda sam skužio da nisam ništa izgubio, već da mi se promijenila percepcija stvari... i skužio sam da nam nitko to ne može dat nazad, osim nas samih.

Čuj, misliš da meni nije bilo teško? Da sam uvijek znao kuda i kako? Mislim, ni sad neznam kuda i kako. Neznam gdje da nađem svoju nišu u ovom svijetu... nekako mi ništa ne odgovara. Mislim da ću na kraju napravit svoju. Al me taj zadatak neće baš zdeprimirat. Mislim, gle me. 25 godina star a tek sam počeo faks koji sam trebao počet sa 18. Kad ga završim, kad počnem tražit stalan posao, imat ću 29. Yippiyayee. Pa kaj. Ići ću glavom kroz zid ako treba, al stat neću.

Tebi treba viteški trening.

Stvar percepcije... ona se mijenja kako idemo kroz život. I tvoja će se promijeniti, i moja, opet i opet. Tako da... vidjet ćeš ti za dvije godine.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 02:49   #60
Moje djetinjstvo je manje vise bilo u kurcu. Starci i sestra su naravno uvijek bili ok, stari malo manje ali to je valjda nekako normalno za odnos otac-sin. Prvo je poceo rat pa sam se morao seliti, ostaviti sve iza sebe i krenuti nanovo. Ne moram ni spominjati situaciju u obitelji; stari u ratu, stara doma sa dvoje balavih klinaca od kojih sam ja taman krenuo u skolu. Onda jos par seljakanja po Rijeci, dok obitelj nije stala na svoje noge kako spada pa je krenulo na bolje. Ne zelim sad spominjati neke neugodne situacije iz toga perioda uopce, ali sa sigurnoscu reci da mi djetinjstvo nije bas bilo najsretnije. Tamo od 14 - 15 sve krece nabolje, tj. tamo od upisa u gimnaziju ali, to vise nije djetinjstvo, zar ne?
wyrm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.