Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2008., 00:53   #61
marine, zar ti čovjek koji je pitao izgleda kao da hoće ozbiljnu maklinu, a imao je quadro za par sto kuna? Cambridge audio su svi preko 2000kn i nemaju USB i pitanje je kakvi su im titlovi i da li se može firmware upgradati...pioneer ima najveću support bazu...a da se sporo učitava...učitavale su se malo sporo prošle serije ali garant pioneer čita svaki disk upravo zbog tog inicijalnog čekiranja...ako želiš saznati što je sporo uzmineki bluray player prošle generacije...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 01:13   #62
DVD-89 kosta 1699 tako da nisu svi priko 2000,a ja se jednostavno jezin na ove skovace,bolje dat koju kunu vise za nesto sta valja,u prosjeku sve sta dode s usb prikljucka ce bit skart kvalitete a sta se tice subtitlova nek nauci engleski...

Godbles potrosacke kredite nesto od 1699 na 10ak rata ni ne osjetis
Marinhcst is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 01:25   #63
Ne znam otkud ti da je Pioneer škovaca??? A na USB Pioneera možeš spojit HDD i playat kvalitetni MPEG-2 i visoko-rezolutne fotke gledat (što nije baš škart kvaliteta, pogotovo kad ide na 1080p output), nešto snimljeno na kompu s TV-kartice, a bez da moraš pržit na DVD...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 01:35   #64
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Ne znam otkud ti da je Pioneer škovaca??? A na USB Pioneera možeš spojit HDD i playat kvalitetni MPEG-2 i visoko-rezolutne fotke gledat (što nije baš škart kvaliteta, pogotovo kad ide na 1080p output), nešto snimljeno na kompu s TV-kartice, a bez da moraš pržit na DVD...
jel ostaješ pri onoj preporuci za panasonic recorder/player?...trebao bi neki panasonic (radi viera linka) koji će plejati sve živo (i divixe, xvide) i koji može snimati..da ima pristojan hard...da prima USB stickove
Nabhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 02:20   #65
Da, EH58, jedino ti zaista ne mogu garantirati da će čitat sve DivX/Xvide...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 11:56   #66
Quote:
Marinchst kaže:
a sta se tice subtitlova nek nauci engleski...
ako ne mogu učitavati subtitlove, onda mi ni ne treba novi player, jer mogu sve divx/xvide uredno gledat na PS3-u.

Problem je taj što PS3 ne čita eksterne subtitlove.

Subtitlovi su mi najbitnija opcija kod playera.

Ako mi subtitlovi nisu bitni, mogu kupiti Vivax za 150 kn. Taj čita sve živo...
__________________
Live long and prosper
hacker-genius is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 11:59   #67
pioneer uzmi i gotovo...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 12:24   #68
Quote:
hacker-genius kaže: Pogledaj post
ako ne mogu učitavati subtitlove, onda mi ni ne treba novi player, jer mogu sve divx/xvide uredno gledat na PS3-u.

Problem je taj što PS3 ne čita eksterne subtitlove.

Subtitlovi su mi najbitnija opcija kod playera.

Ako mi subtitlovi nisu bitni, mogu kupiti Vivax za 150 kn. Taj čita sve živo...
Ako znas jezik bolje je slusat u originalu nego citat titlove,bolje se usredotocis na film i detalje koji ti promaknu dok citas titlove...
Marinhcst is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 12:28   #69
da, ali često neke dijelove ne pohvataš pa baciš pogled na titl...to i ja radim iako mogu reći da sam dosta potkovan u engleskom (studij, prevođenje)...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 16:24   #70
Je, istina Myt, ali ćeš češće umrit od smija kako su prevodili, pa čak i na našim TV programima koje prevode (ili bi bar tribali) kvalitetni ljudi, nego šta će ti titlovi pomoć... Titlovi su za kua...
DoomsdayST is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 17:50   #71
hahaha...gledam sad Firefly...kakvo ludilo s titlovima...uglavnom srpski (bre etc) s primjesom bosanskog (kanda i sl.)...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 19:05   #72
Slazem se da su uglavnom titlovi u kur** ali su prijeko potrebni osobama koji neznaju jezik...
Marinhcst is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 22:30   #73
Kupio sam DVR-560Hx-k DVD Recorder i titlovi su užasno mali,što ne smeta meni već mojim starijim ukućanima

Zanima me neki firmware koji ima omogućenu manipulaciju subtitlovima,pošto sam čuo da postoje takvi firmwarei a nisam ih našao,u ovim službenim updateima nisam našao tu opciju.

Firmware za moj player službeni

Tako da mi nije bitno da je baš službeni,ionako ako mijenjam firmware i nešto se dogodi mogu ionako vratit stari firmware (službeni) koji će mi proć na garanciji.

Zanima me ako netko može bacit neki link ili nešto sa firmwareima. Bio bi jako zahvalan,ukućani će me dekapitirat ako ne napravim to,ipak su pljunuli 2800 kn za to
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 01:15   #74
Quote:
CM-mania kaže: Pogledaj post
ipak su pljunuli 2800 kn za to
Suosjecam!
Marinhcst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 09:58   #75
Quote:
CM-mania kaže: Pogledaj post
Zanima me ako netko može bacit neki link ili nešto sa firmwareima. Bio bi jako zahvalan,ukućani će me dekapitirat ako ne napravim to,ipak su pljunuli 2800 kn za to
nema firmwarea za Pioneer rekordere, samo originalni...nažalost...mislim da se ljudi ne usude prtljat po tome jer se može zahebat snimanje tj. sto stvari više nego na običnom playeru...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 17:20   #76
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
nema firmwarea za Pioneer rekordere, samo originalni...nažalost...mislim da se ljudi ne usude prtljat po tome jer se može zahebat snimanje tj. sto stvari više nego na običnom playeru...

Ok mogu razmišljati onda o selidbi laganini :S
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 19:18   #77
Bok svima,

Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
da, ali često neke dijelove ne pohvataš pa baciš pogled na titl...to i ja radim iako mogu reći da sam dosta potkovan u engleskom (studij, prevođenje)...
Uvijek postoji mogucnost da gledas film na originalu (dakle u vecini na engleskome) te da usput imas i engleske subtitlove (koji se mogu 99.99% uvijek naci i uglavnom budu 100% tocni tako da savrseno odgovaraju onom sto glumci govore)... tako najbolje savladas jezik (a i mozak radi)...
HasoMujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 11:44   #78
evo i ja sam zainteresiran za kupnju šta se onda može provjereno preporučiti da čita najviše divxa i xvid, obavezno USB, HDD može i ne mora, obavezno srt subtitle u hrvatskoj verziji (ć,č,ž,š). cijena nije prioritet
gordank is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 12:51   #79
PIONEER!!!
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 13:13   #80
ok pioneer koji model konkretno
gordank is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.