Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2012., 19:00   #41
Quote:
S'sung kaže: Pogledaj post
Odličan glumac, jedan od velikana..

Ali, jeste li primijetili da jednostavno nema filma u kojem njegov lik bar na 2 min u filmu ne dobije živčani slom pa se Pacino/tj. njegov lik, nekontrolirano deru i živčane..
valjda je takav u životu pa mu zato te uloge leže.
luka989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 14:56   #42
Uloge Al Pacina u sedamdesetima su nešto najbolje što je Hollywood vidio, sve redom odlični filmovi. Jel netko primjetio kako je njegov glas totalno drugačiji u tom razdobolju nego kasnije, već u 80-tima ima totalno dublji glas.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 15:30   #43
Nije neki glumac, ograničen repertoar uloga, praktički uvijek iste, u Kumu je bio mlad, zgodan, cool face slagao i to ga je obilježilo.
Mislio sam i ja prije da je glumčina, ali kad se bolje pogleda nije ništa posebno.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 16:35   #44
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Nije neki glumac, ograničen repertoar uloga, praktički uvijek iste, u Kumu je bio mlad, zgodan, cool face slagao i to ga je obilježilo.
Mislio sam i ja prije da je glumčina, ali kad se bolje pogleda nije ništa posebno.
Ovo je laž.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 17:04   #45
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Uloge Al Pacina u sedamdesetima su nešto najbolje što je Hollywood vidio, sve redom odlični filmovi. Jel netko primjetio kako je njegov glas totalno drugačiji u tom razdobolju nego kasnije, već u 80-tima ima totalno dublji glas.
U 80-ima je pušio po par kutija cigareta dnevno.
Njegovi filmovi u 70-ima su kategorija za sebe, jedan od najvećih glumaca ikad. Hvala Bogu da se Coppola borio za njega da dobije ulogu u Kumu. Ta uloga ne bi ostala tako zapamćena da ju on nije odradio.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 17:43   #46
Al je jedan od najboljih glumaca.Slažem se sa onim ko je rekao da su mu uloge u 70-tim sve do jedne sjajne."Serpico" "Kum" 1 i 2,"Strašilo","Pasje posljepodne" "Bobby Deerfield"
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 10:46   #47
Legenda, izdvojio bi scenu tanga u Scent of a woman.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 18:53   #48
Bez sumnje jedan od najvecih ikada.

Tesko je izdvojiti scenu, ulogu ili film ali ako bas moram onda Scarface kao film u kome je ostvario najbolju ulogu.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 20:31   #49
Quote:
baobab kaže: Pogledaj post
Legenda, izdvojio bi scenu tanga u Scent of a woman.
Mislim da ovaj govor iz Mirisa žene nadilazi tango.
azizi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 21:52   #50
Iz Scent of a woman mi je ostao u sjećanju u dvije scene: ono na večeri kod rodbine, i u sceni gdje kontemplira suicid...I'm in the dark heeeeeeeeeeeeere!

Najdraža njegova uloga mi je u Sea of love. Tamo je bio skroz opušten, a opet dovoljno živčan i intenzivan kad je trebalo. Stvarno mu je ta uloga pasala kao salivena.

Također mi je bio zakon u Carlito's way.

Znam da ga puno ljudi favorizira zbog Scarfacea, i samom Pacinu je to njegova najdraža uloga, ali meni je tamo užasan. Skoro pa negledljiv. Kao i sami film, he he.
Outrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 09:43   #51
Jaoj sinoc sam poceo gledati Sea of love... preteča fejzbuka i dejting stranica preko novina
uglavnom neko ubija muškarce koji daju romantične pjesničke oglase u njujorškim novinama
al pacino istražuje i spetlja se s potencijalnom osumljenicom

ovaj film želim pogledati od 1994. mislim otako je izašao Dilan Dog bogomoljkini zločini imam ga 15 godina stoji negdje po divxima i sad ga pogledao
na pol filma sam se sjetio tvista iz dilan doga... ali sva sreća nije isti u filmu

covjece nisam trepnuo kako je dobar naslov... niti pauzirao...to je rijetkost možda 5-6 filmova uopće

10/10
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 11:59   #52
Quote:
Zeljko81 kaže: Pogledaj post
Jaoj sinoc sam poceo gledati Sea of love... preteča fejzbuka i dejting stranica preko novina
uglavnom neko ubija muškarce koji daju romantične pjesničke oglase u njujorškim novinama
al pacino istražuje i spetlja se s potencijalnom osumljenicom

ovaj film želim pogledati od 1994. mislim otako je izašao Dilan Dog bogomoljkini zločini imam ga 15 godina stoji negdje po divxima i sad ga pogledao
na pol filma sam se sjetio tvista iz dilan doga... ali sva sreća nije isti u filmu

covjece nisam trepnuo kako je dobar naslov... niti pauzirao...to je rijetkost možda 5-6 filmova uopće

10/10
A trebalo ti je, majke ti, 25 godina, za pogledati filmčinu

Meni su ta njegova uloga i Palmin Carlito's way njegove najdraže, a ne one mnogo razvikanije. Uvijek sam imao dojam da je te dvije odradio sa posebnim guštom .... I u oba je imao više nego dostojnog partnera (Goodman i Penn).

Kada pogledaš da Sea of love ima na imdb-u ocjenu od samo 6.8 , ono pitaš se pitaš
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 14:36   #53
ocjena na imdb je veliko razočarenje
glatko 10/10
možda ima malo nekih minirupa ali cjelovita ocjena za filmski ugođaj scenarij glumu i sve ostalo uključujući i sporedne glumce i najsporednije je 10/10
najupečatljivija scena kunem se očima moje djece hgahahahahhahaahah
i možda zašto je dugo trebalo ubici da krene na pacina... ali nismo skontali koliko je dugo trajalo vršljanje ženske s prethodnim žrtvama


da 25 godina... takav sam ja što ću...prvo ga nisam mogao naći, onda kad sam dobio... valjalo je i druge naslove pogledati koje sam nabavio prije... malo sam se i plasio da se ne razočaram u film i tako prođe četvrt stoljeća
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 15:31   #54
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Nije neki glumac, ograničen repertoar uloga, praktički uvijek iste, u Kumu je bio mlad, zgodan, cool face slagao i to ga je obilježilo.
Mislio sam i ja prije da je glumčina, ali kad se bolje pogleda nije ništa posebno.
Znači gledao si samo Kumove
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 16:00   #55
Je li gledao itko Scarecrow (1973)?

Preporučujem ga ljubiteljima Pacina. On i Gene Hackman, koji također glumi u filmu, par puta su rekli da im je to jedan od najdražih filmova na kojima su radili.
Necio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 16:06   #56
đavolji odvjetnik je sve ikad
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 16:24   #57
I mene je Sea of Love svojedobno ugodno iznenadio.
Po naslovu sam očekivao neki lagani rom-kom, a ono ispao odličan triler.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 18:21   #58
Quote:
Zeljko81 kaže: Pogledaj post
Jaoj sinoc sam poceo gledati Sea of love... preteča fejzbuka i dejting stranica preko novina
uglavnom neko ubija muškarce koji daju romantične pjesničke oglase u njujorškim novinama
al pacino istražuje i spetlja se s potencijalnom osumljenicom

ovaj film želim pogledati od 1994. mislim otako je izašao Dilan Dog bogomoljkini zločini imam ga 15 godina stoji negdje po divxima i sad ga pogledao
na pol filma sam se sjetio tvista iz dilan doga... ali sva sreća nije isti u filmu

covjece nisam trepnuo kako je dobar naslov... niti pauzirao...to je rijetkost možda 5-6 filmova uopće

10/10
jedan od najbojih twistova uopće ikad
i tom waitsova obrada naslovne pjesme
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 21:44   #59
Quote:
Necio kaže: Pogledaj post
Je li gledao itko Scarecrow (1973)?
Jesam, čisto zabavan film ali po meni najslabiji od njega u 70tima od onih koje sam gledao.

And justice for all iz 1979. je po meni jako podcijenjen film, baš imao odličnu atmosferu i likove. Ali kako je Pacino rasturio u zadnjem govoru.

Puno je Pacino imao odličnih izvedba, no meni će Glengarry Glen Ross biti uvijek iznad svega.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2022., 12:12   #60
legenda

Al Pacino plesao na ulici tijekom jutarnjeg treninga, fotke postale hit na internetu

https://www.index.hr/magazin/clanak/...u/2340015.aspx
mynameis... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.