Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2014., 13:15   #161
Baš sam neku noć nakon gledanja Hobbita išao pogledati LOTR sve dijelove ispočetka. Gledao sam ih online i bili su srpski prjevodi.
Ruku na srce, to je očaj za gledati.

Shire - Okrug
Bag End - vrećasti venac
Oakenshield - Hrastoštit

Ima još toga na bacanje al od tolike količine neznam šta da izdvojim.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 17:54   #162
I uz to gledaš kako hobiti izbacuju iz stroja Uruke kamenjem, elf se vozi na skejtu i puca i td itd.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 18:59   #163
Da,otprilike.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 20:53   #164
treba znat u svemu tome pronać draž
__________________
You should be careful what you wish for.
axal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 21:23   #165
nevjerojatno da za extended verziju trećeg dijela nema lijepo usklađenog hrvatskog titla. ili neko (polu)srpsko smeće, ili nešta što je trebalo bit kao prilagođeno sa srpskog na hrvatski, ili ima hrvatski gdje u zadnjoj trećini otstupa po 10-15 sekundi. mislim, pa nije to neki film za koji je čulo 5 ljudi u cijeloj državi, uključujući i distributere.
sere mi se kad vidim da je titl krš. upropasti gledanje filma.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 13:35   #166
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
nevjerojatno da za extended verziju trećeg dijela nema lijepo usklađenog hrvatskog titla. ili neko (polu)srpsko smeće, ili nešta što je trebalo bit kao prilagođeno sa srpskog na hrvatski, ili ima hrvatski gdje u zadnjoj trećini otstupa po 10-15 sekundi. mislim, pa nije to neki film za koji je čulo 5 ljudi u cijeloj državi, uključujući i distributere.
sere mi se kad vidim da je titl krš. upropasti gledanje filma.
ja imam sve tri produžene verzije sa savršenim titlovima.
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 13:49   #167
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
mislim, pa nije to neki film za koji je čulo 5 ljudi u cijeloj državi, uključujući i distributere.
Takvi filmovi još i najbolje prođu jer imaš jedan rip, i jedan titl za njega. Nema nikakve zabune.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 17:28   #168
Jučer sam pogledala "Povratak kralja" (nesanica)...koje je to sranje od filma
RAzdužili ga bespotrebno, zadnje scene kad se Frodo pozdravlja od one trojice traje 10 min. Ne govore apsolutno ništa, samo se gledaju u oči i zavode i plaču.
A Gandalf i njegov štap koji služi samo za obasjat mračnu prostoriju u jednoj sceni rastjera nazgule, a u drugoj nazguli slobodno jedu žene i dicu jer je on kao više ne može užgat svoj štap.
Uglavnom, predugo, predosadno...dječji film.
__________________
Puno glupih ljudi, malo metaka!
zvir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 14:02   #169
Quote:
zvir1 kaže: Pogledaj post
Jučer sam pogledala "Povratak kralja" (nesanica)...koje je to sranje od filma
RAzdužili ga bespotrebno, zadnje scene kad se Frodo pozdravlja od one trojice traje 10 min. Ne govore apsolutno ništa, samo se gledaju u oči i zavode i plaču.
A Gandalf i njegov štap koji služi samo za obasjat mračnu prostoriju u jednoj sceni rastjera nazgule, a u drugoj nazguli slobodno jedu žene i dicu jer je on kao više ne može užgat svoj štap.
Uglavnom, predugo, predosadno...dječji film.
Poanta te scene od 10 minuta i je da se gledaju, da shvate sto su sve prozivjeli skupa. Treba jednostavno shvatiti te emocije. Ove prigovore za Gandalfov stap je izravna kritika Tolkienu, a ne Jacksonu i njegovom filmu. Djecji film...
navie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 14:06   #170
LOTR, Hobbit i bilo koja druga Tolkienova knjiga ako ikad bude ekranizirana trebala bi biti zabranjena za gledanje ljudima starijima od 21 godine. a svi oni stariji bi trebali doći u kino u pratnji djece koja bi im objasnila što je pisac htio reći.
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 14:31   #171
Quote:
navie kaže: Pogledaj post
Poanta te scene od 10 minuta i je da se gledaju, da shvate sto su sve prozivjeli skupa. Treba jednostavno shvatiti te emocije. Ove prigovore za Gandalfov stap je izravna kritika Tolkienu, a ne Jacksonu i njegovom filmu. Djecji film...
Baš
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 14:37   #172
Quote:
navie kaže: Pogledaj post
Poanta te scene od 10 minuta i je da se gledaju, da shvate sto su sve prozivjeli skupa.
To su mogli i na početku prvog filma- nije da nismo znali da će Frodek baciti prsten u vatru i da će biti teško i da će dobro pobijediti itd. itd.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 19:53   #173
pa kud su išli stavljat reprizu u pon oko 1 po noći -.-
pa zar nisu mogli staviti u nedjelju po danu

najbolja trilogija ikad *.* i najbolji film *_*
MartinaHorvatek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 12:18   #174
Quote:
Ace Ventura kaže: Pogledaj post
To su mogli i na početku prvog filma- nije da nismo znali da će Frodek baciti prsten u vatru i da će biti teško i da će dobro pobijediti itd. itd.
Scena o kojoj oni pričaju je zadnja scena oproštaja. Znači ti bi oproštaj stavio odmah u prvi kadar na početku filma ???
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 13:49   #175
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Scena o kojoj oni pričaju je zadnja scena oproštaja. Znači ti bi oproštaj stavio odmah u prvi kadar na početku filma ???
Ne. Samo je izbacit. I još pokoju scenu.
Možete vi filozofirat o pouci priče, smislenosti i čemu sve ne...ali je bajka namijenjena djeci. Precijenjen film do bola.
I dosadan...da ne zaboravim
__________________
Puno glupih ljudi, malo metaka!
zvir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 15:08   #176
Quote:
zvir1 kaže: Pogledaj post
Ne. Samo je izbacit. I još pokoju scenu.
Možete vi filozofirat o pouci priče, smislenosti i čemu sve ne...ali je bajka namijenjena djeci. Precijenjen film do bola.
I dosadan...da ne zaboravim
Pa slušaj tebi je, ali nama drugima nije. Već namećeš svoje mišljenje kao jedino ispravno
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 23:55   #177
https://www.youtube.com/watch?v=pWsX5WUt9Zc
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 16:14   #178
Koji vam je nastavak nekako najdraži?
MartinaHorvatek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 22:49   #179
Treći koji je ujedno i najtužniji.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 16:15   #180
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Treći koji je ujedno i najtužniji.
i meni je zadnji najtužniji ali 1. mi je uvijek bio nekako najdraži ( možda jer je manje i efekata i cijela je družina zajedno)
MartinaHorvatek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.