Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2009., 22:52   #21
vijesti su stare, ali ako će film biti napravljen kao blizzardove animacije i neće biti pg13, onda već sad skidam kapu.
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 22:55   #22
To da nece biti PG13, tesko :/
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 02:38   #23
are you people for real? usporedivat klasik nad klasicima, najdivniju ikad ispricanu pricu sa jebenim warcraftom?!
nekom su se opasno pomijesali loncici!
osim toga kakav god da ispadne film nema sanse da nadmasi LOTR. kojom pricom, kojim likovima, kojom epic love story, kojim bigger than life friendship, kojom zrtvom, kojom magijom, cime? koji su to elementi koji ce nadmasit LOTR?
opasno ste zabrijali
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 10:03   #24
Još se ne zna ni po čemu će se raditi film,a kamoli išta drugo...

Prvi dio,drugi dio,treći dio igrice?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 10:48   #25
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
are you people for real? usporedivat klasik nad klasicima, najdivniju ikad ispricanu pricu sa jebenim warcraftom?!
nekom su se opasno pomijesali loncici!
možda kad bi se upoznao sa cijelom povješču warcraft svijeta
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
osim toga kakav god da ispadne film nema sanse da nadmasi LOTR. kojom pricom, kojim likovima, kojom epic love story, kojim bigger than life friendship, kojom zrtvom, kojom magijom, cime? koji su to elementi koji ce nadmasit LOTR?
opasno ste zabrijali
bil vjerovao sve ovo što je spomenuto ima u tom svijetu.
iskreno po zaradi ne bi došao ni blizu LOTR ali bilo bi tu više no dobrog materijala za serijal...
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 10:57   #26
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
možda kad bi se upoznao sa cijelom povješču warcraft svijeta
bil vjerovao sve ovo što je spomenuto ima u tom svijetu.
iskreno po zaradi ne bi došao ni blizu LOTR ali bilo bi tu više no dobrog materijala za serijal...
Povjest warcraft svijeta nije važan, jer ne rade dokumetarac. Sama priča warcraft igara nije niti do koljena LotR-u. Koliko se sam warcraft svijet po Lore mogao mjeriti s Middle Earth, sami likovi i priča nemre nikako.

Od ovoga filma se može očekivati samo dobar akcijski film, ništa više.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 11:12   #27
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Povjest warcraft svijeta nije važan, jer ne rade dokumetarac.
nije ni LOTR bio dokumentarac pa se opet govorilo o prošlosti i tom svijetu


Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Sama priča warcraft igara nije niti do koljena LotR-u. Koliko se sam warcraft svijet po Lore mogao mjeriti s Middle Earth, sami likovi i priča nemre nikako.
ovo me malo podsječa na How Lord of The Rings Should Have Ended.imao je i wow svijet svoje pojedince,koji su bili u sličnim problemima.jednostavno bolje smo upoznatiji s lotr likovima..

Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Od ovoga filma se može očekivati samo dobar akcijski film, ništa više.
ja se nadam da neče
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 12:29   #28
Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
Bilo je prije glasina da ce i Diablo na velika paltna, ali zasad izgleda nista od toga.
Ali mislim da bi Diablo mogao ispast prilicno dobar, s obzirom kolko je igra bila (i jos je) popularna.
Mozda naprave Diablo film prije nego izade trojka.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 13:04   #29
Warcraft ima dobre priče i poviejst,nisam zaluđeen s time kao moj brat,ali sviđa mi se...

Može se snimiti 100-tinjak dobrih filmova,ali poput Transformersa, vjerovatno će se snimiti jedan loš,sa jebački dobrim specijalnim efektima...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 13:18   #30
ni ja toga nisam bio toliko svjestan.ali kad sam počeo radit neke q i malo čitat o neprijateljima onda vidiš da nije sve tako crno bijelo.onda vidiš da one krimilance koje su s takvim žarom ubijao,ipak imaju svoju priču.postoji razlog zašto su to postali..
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 15:34   #31
warcraft film. ujebote

arthas je sebičan konj. arthas oče frostmourne. arthas ga dobi. arthas kolje starog. malganis ga ljuti. arthas kolje malganisa.

pretpostaljvam da će tako ići storyline uz tonu specijalnih efekata i aww momenata...

warcraft film.. al zvuči zanimljivo..
__________________
"People assume that time is a strict progression of cause to effect. But actually, from a non-linnear, non-subjective viewpoint, it's actually more like a big bowl of wibbly-wobbly, timey-whimey...stuff." ~The Doctor
Forum071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 15:42   #32
Kao jedan od gamera koji je rasao uz prva dva dijela Warcrafta, a doma imam i ostatak osim WoW- za to jednostavno nemam vremena, jedva čekam da vidim taj film i kako su ga iskemijali. Iako nebi tvrdio da će nadmašiti LOTR, u svakom slučaju bi mogao mu doći bok uz bok...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 15:44   #33
Quote:
Forum071 kaže: Pogledaj post
warcraft film. ujebote

arthas je sebičan konj. arthas oče frostmourne. arthas ga dobi. arthas kolje starog. malganis ga ljuti. arthas kolje malganisa.

pretpostaljvam da će tako ići storyline uz tonu specijalnih efekata i aww momenata...

warcraft film.. al zvuči zanimljivo..
arhas se uopče ne mora ni pojavit.mogli bi otiči pravo u prošlost..
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 15:50   #34
nećemo film - bit će smeće. 'oćemo ANIMIRANI film

tamo bi bolje došli do izražaja svi efekti. sve one magije u igranom bi filmu izgledale...pa, smiješno.

i da: 'oću Illidana Stormragea

(tek jedna opaska, nešto što sam već objašnjavao nekome: ja sam veliki fan PC igrica, pogotovo RPG, S&S, hack'n'slash itd. ali ljudi - film rađen po igrici je u startu doomed to fail. tek vrlo rijetki se uspijevaju othrvati statistici. zato očekivanja držim na minimumu, i priželjkujem animirani film)
__________________
posljednje tri Vlade RH (uključujući ovu):"We came here to wreck everything and ruin your life. YOU sent us."

svakog "domoljuba" koji ne poznaje pravopis hrvatskoga jezika odbijam shvatiti zaozbiljno.
nepostojeći is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 15:59   #35
Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
Bilo je prije glasina da ce i Diablo na velika paltna, ali zasad izgleda nista od toga.
Ali mislim da bi Diablo mogao ispast prilicno dobar, s obzirom kolko je igra bila (i jos je) popularna.
I bolje da ne snimaju Diablo. Na ovoj planeti bi se na prste moglo izbrojati redatelje koji bi snimili Diablo, a da atmosfera odgovara prvom dijelu = znaci da se radnja desava samo u Tristramu i tamnicama ispod katedrale.
No i ako ce snimiti film Diablo film, sigruno ce to biti jos jedno popcorn sranje , PG13 bez i kapi krvi, na koje ce teenageri svrsavati, gdje ce biti bitke epskih proporcija na otvorenim travnatim livadama bez imalo smisla. A od atmosfere ni A.

Kaj se tice Warcraft filma, tu mi je svejedno jer ocekujem nesto slicno LOTR-u.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 16:06   #36
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
are you people for real? usporedivat klasik nad klasicima, najdivniju ikad ispricanu pricu sa jebenim warcraftom?!


mislim da debelo precjenjuješ LOTR, a o warcraftu nemaš pojma, osim da se radi o nekoj kompjuterskoj igrici (koja je isto klasik nad klasicima)

Quote:
mr X kaže:

to će biti bolji film od gospodara prstenova koliko je mortal combat bio bolji od warriorsa, koliko je silent hill bio bolji od nekog ekraniziranog kingovog horrora, koliko su bolja bilo koja ostvarenja tj ekranizacije igara u usporedbi s ekranizacijama knjiga
Nije warcraft bilo koja kompjuterska igrica, a nema stvarnog razloga zašto se po dobroj priči na kojoj se temelji pc igra (MK to recimo nema) ne bi mogao napraviti dobar film. Warcraft lore je zaista jako kompleksan sa mnogo zanimljivih likova i njihovim međuodnosima, puno manje crno-bijel nego je to npr LOTR, a osim toga je i megapopularan, neusporediv sa bilo kojom drugom igrom pa se stoga može očekivati da se neće štedjeti sa budgetom filma.

jedva čekam, sad mi se ponovo igra wow, ali nažalost više nemam vremena za no-life raidove kao nekad
Fall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 16:13   #37
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
arhas se uopče ne mora ni pojavit.mogli bi otiči pravo u prošlost..
da, nebi bilo loše... samo.. koja je ono priča u wc2? borba humana i orcova za azeroth?
__________________
"People assume that time is a strict progression of cause to effect. But actually, from a non-linnear, non-subjective viewpoint, it's actually more like a big bowl of wibbly-wobbly, timey-whimey...stuff." ~The Doctor
Forum071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 16:17   #38
Quote:
Fall kaže: Pogledaj post
jedva čekam, sad mi se ponovo igra wow, ali nažalost više nemam vremena za no-life raidove kao nekad
ah ne moraju se raidovi radit da bi mogao uživat u wow svijetu.ja namjerno nekad odem u istočnu azsaru da promatram one porušene kipove,pronađem neke stvarno opskurne questove..
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 17:00   #39
Quote:
Fall kaže: Pogledaj post
Nije warcraft bilo koja kompjuterska igrica, a nema stvarnog razloga zašto se po dobroj priči na kojoj se temelji pc igra (MK to recimo nema) ne bi mogao napraviti dobar film. Warcraft lore je zaista jako kompleksan sa mnogo zanimljivih likova i njihovim međuodnosima, puno manje crno-bijel nego je to npr LOTR, a osim toga je i megapopularan, neusporediv sa bilo kojom drugom igrom pa se stoga može očekivati da se neće štedjeti sa budgetom filma.

jedva čekam, sad mi se ponovo igra wow, ali nažalost više nemam vremena za no-life raidove kao nekad
Zapravo Starcraft ima 2x bolju priču i likove nego warcraft.

Da su pametni radili mi Starcraft film. Nabave dobre glumce za Raynora i Kerrigan i to ti je već pola filma
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 17:32   #40
Ne znam u čem je problem u WoW filmu bi se kojekakve teme mogle obraditi, pa čak i što se tiče emocija koje uglavnom muče i moderni realni svijet
P.S Isto očekujem animirani film.
__________________
U kamenu ništa ljudsko, u ljudima sve kameno.
-- blacky -- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.