Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2013., 09:30   #21
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Mimo toga, ti imas Batmana s Supermanom, te Batmana u Justice League, gdje je on jedini bez powera, no svejedno ga se svi unutar JLa boje.
Da, jer je on kao mrzovoljan i samoživ. Još se sjećam jedne epizode, mislim one animirane JLA serije, kada neka energetska zraka pogodi jednog od članova JLA. I sad, prvi trenutak ne znaju koga je ta zraka (koja valjda običnog čovjeka pretvara u superzlikovca) pogodila, no kad ustanove kako je riječ o Batmanu, onda svi zapadnu u teški očaj, uključivo i Supes.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 09:35   #22
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Da, jer je on kao mrzovoljan i samoživ. Još se sjećam jedne epizode, mislim one animirane JLA serije, kada neka energetska zraka pogodi jednog od članova JLA. I sad, prvi trenutak ne znaju koga je ta zraka (koja valjda običnog čovjeka pretvara u superzlikovca) pogodila, no kad ustanove kako je riječ o Batmanu, onda svi zapadnu u teški očaj, uključivo i Supes.
JL Doom animirani, Batman i plan kako sjebati apsolutno sve JL membere. Tak da ta prica, oni imaju superpowere, a on ne, je smijesna.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 12:10   #23
to ce biti batman vs superman? ne kuzim bas kako se mogu boriti jedan protiv drugoga a i na istoj su strani protiv zla. meni je batman najbolji ali superman ipak ima dosta, dosta jake moci. ne kuzim kako bi se broba mogla odvijat, jedino ako batman nema neki kriptonit
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 13:31   #24
Naravno da Batman ima kriptonit. Niti jedan human nema nikakve šanse protiv Supermana bez kriptonita.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 14:24   #25
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Naravno da Batman ima kriptonit. Niti jedan human nema nikakve šanse protiv Supermana bez kriptonita.
A Chuck Norris? Tssssssssss
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 14:51   #26
pricate pizdarije,a niste gledali niti sve crtane od batmana niti justice ligu ,a kamoli gdje su samo njih dvojica,takoder u jednom nastavku justice lige je objasnjeno kako je batman najacai lik u dc univerzumu (spoil prouci protivnika nade najslabiju tocku i iskoristava to),drugo zasto je on vazan za justice ligu jer je glavni financijer izgradnje svemirske postaje i tehnoligije kojem se heroji sluze,cetvrto imate samo jedan crtic posvecen kako se batman i superman medusobno kolju (superman ide ubijati batmana po predsjenikovoj naredbi) i tu se vidi 5 robin kroz crtane (zenski lik ) tako da molim malo odgledajte te crtane nema puno ;ove dugometrazne i shvatit cete ,a pojasnjenje zasto warner zeli snimati to pa nemaju dovoljno profita svezajedno od svih crtanih sto su dali u prodaju ,kao jedni avengersi bio to prvi dio ili drugi samo
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 14:59   #27
Prije Dark Knight Rises bi bio oduševljen, sada sam skeptičan.

A i nemamo Wonder Woman, niti je možemo imati jer su studiji iz ekonomskih razloga zabranili filmove o superjunakinjama
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 16:36   #28
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Prije Dark Knight Rises bi bio oduševljen, sada sam skeptičan.

A i nemamo Wonder Woman, niti je možemo imati jer su studiji iz ekonomskih razloga zabranili filmove o superjunakinjama
Wonder woman je ionak najdosadniji dio JLa.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 17:54   #29
Superlunch 1

Superlunch 2

Doznajte sve tajne tko i što. Urnebesno.

__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 21:21   #30
A ono, veselim se filmu i nadam se da ovaj put gledamo "nerealnog" Batmana. Snyder bi na njemu trebao forsirati atmosferu kakvu je imao u Watchmenima i uvodnoj sceni Sucker Puncha-mračnu, to bi bilo to.

Ovaj novi Batman logo mi je užasan i podsjeća me na seriju iz 70-ih, nadam se da nije konačni dizajn.

Ajmo malo špekulirati, koga bi voljeli vidjeti kao novog Batmana?
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 21:37   #31
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Wonder woman je ionak najdosadniji dio JLa.
Ma kako ne shvaćate, meni su važne Wonder Joške, Wonder Cike....
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 21:42   #32
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
A ono, veselim se filmu i nadam se da ovaj put gledamo "nerealnog" Batmana. Snyder bi na njemu trebao forsirati atmosferu kakvu je imao u Watchmenima i uvodnoj sceni Sucker Puncha-mračnu, to bi bilo to.

Ovaj novi Batman logo mi je užasan i podsjeća me na seriju iz 70-ih, nadam se da nije konačni dizajn.

Ajmo malo špekulirati, koga bi voljeli vidjeti kao novog Batmana?
Mozda bi Ben Affleck legao u toj ulozi, ionako se spekulira da bi bio dobar za ''Batman Beyond'' ekranizaciju.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 21:44   #33
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
to ce biti batman vs superman? ne kuzim bas kako se mogu boriti jedan protiv drugoga a i na istoj su strani protiv zla. meni je batman najbolji ali superman ipak ima dosta, dosta jake moci. ne kuzim kako bi se broba mogla odvijat, jedino ako batman nema neki kriptonit
uvijek ga drži za pojasom ako Superman pređe na stranu zla
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 22:07   #34
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Mozda bi Ben Affleck legao u toj ulozi, ionako se spekulira da bi bio dobar za ''Batman Beyond'' ekranizaciju.
joj ne, nikako.

čitala sam negdje da su htjeli JGL za novog batmana, jel u JL il kak već, ne znam više, al ni on mi nikako ne paše. ko robin bi bio super, al batman nikako
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 22:11   #35
Goyer o mogućim naslovima filma
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 22:32   #36
Rumor Patrol: ‘Man of Steel’ Sequel to Be Called ‘Batman Vs. Superman’
Predvidljivo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 22:45   #37
Bilo bi zalosno ako bude tako. Mozda prilikom upoznavanja bi prihvatio jedno krace fizicko razmirivanje razlika, ali ne da se na tome vrti citav film.
Scenarij Public Enemiesa je bolja prica, tako bi se fino Luthor uvukao u pricu.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 23:06   #38
vec su se sjebali preskocili su jedan dio velike povijesti izmedu njih dvojice ovo mi nema ni malo smisla,i drugo neka mjenjaju redatelja sjebao je film(man of steel) ali uspio je zaraditi medu ovom hrpom blockbustera ovoga ljeta samo zato jer se radi o jednom propagadnom americkom junaku aka superman
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 01:16   #39
Jedini komentar na ideju o spajanju ova dva superheroja u jedan film je hoće li možda ubacit još Aliena i Predatora. Mislim djeca bi mogla to popušiti.

Ionako su svi ti filmovi/crtići sa spajanjem više superjunaka rađeni s jedinim motivom kao zaradom i zbog nedostatka boljih ideja. Ajmo još malo reciklirat ovo.
Naravno i ovi sa solo superjunakom su rađeni sa zaradom kao motivom, ali tu možda netko radi iz entuzijazma, što us slučaju ovog filma nemrem zamislit
Ipolit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 02:10   #40
Quote:
Ipolit kaže: Pogledaj post
Jedini komentar na ideju o spajanju ova dva superheroja u jedan film je hoće li možda ubacit još Aliena i Predatora. Mislim djeca bi mogla to popušiti.

Ionako su svi ti filmovi/crtići sa spajanjem više superjunaka rađeni s jedinim motivom kao zaradom i zbog nedostatka boljih ideja. Ajmo još malo reciklirat ovo.
Naravno i ovi sa solo superjunakom su rađeni sa zaradom kao motivom, ali tu možda netko radi iz entuzijazma, što us slučaju ovog filma nemrem zamislit
Vidljivo je da trolas, no ne vidim zasto.
Ti filmovi koje nazivas 'ekranizacijama nedostataka ideja s motivom zarade' su ionako vec postojali davnih dana u obliku stripova
Kaj mislis da su sad iz vedra neba pale na pamet Marvelu ideje da ekraniziraju Batman and Superman film, ili The Avengers, Justice League, Fantastic Four...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.