Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2014., 22:48   #21
Jao, znala sam da me film podsjećao na nešto, ali nikako se nisam mogla sjetiti na što točno DO SADA!

Call of duty! Btw. Lubna Azabal je baš

A sada na film Potresan kraj, ali obzirom na moj um koji odmah traži neke nelogičnosti (makar znam da je to film!), pomislila sam kako su Jeanne i Simon savršeno normalni (ako me pratite: brat im je otac ). I da, također sam primijetila jednaku stvar kao i tvoja žena, tj. to da su ga mogli malčice postarati jer djeluje kao da je godina kao i djeca mu Okej, možda par godina stariji

ALI, film je napet, zanimljiv, ali doduše i malčice predvidljiv, ali kaj sad. Super je i žao mi je što ga nisam pogledala odmah onda kada sam krenula, ali ne mogu protiv sebe I ovako u ratama mi je bio potresan
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 22:52   #22
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
I ovako u ratama mi je bio potresan
ovakvi filmovi se u komadu gutaju
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 23:20   #23
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ovakvi filmovi se u komadu gutaju

Slova su ti divne boje

Dobar je film, ali moje zečje srce takve scene u kojima se tako nemilsrdno ubija baš i ne podnosi najbolje
Posebice kada se radi o malenoj djeci Ali film je vrijedan gledanja. SpojlerALERT! Makar, nekako sam u početku očekivala da će u oporuci dobiti neku lovu i dijeliti to s bratom

Neočekivan kraj

Skoro sam naočale strgala stavljajući ruke preko lica kada su upucali onu curicu
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 16:38   #24
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post

A sada na film Potresan kraj, ali obzirom na moj um koji odmah traži neke nelogičnosti (makar znam da je to film!), pomislila sam kako su Jeanne i Simon savršeno normalni (ako me pratite: brat im je otac ).
He, he ovaj tvoj komentar mi je simpa.
Mi svi koji smo komentirali film suzdržavali smo se od konstatacije da se tu radi o incestu. Ne da je samo incest nego je incest na kvadrat. (paradoksalno je da je napravljen bez ikakve namjere).
Ovako, malo si se zaletjela (meni ne smeta, baš mi je OK) i nekom potencijalnom gledaču ovog kontroverznog filma otkrila karte i prije gledanja.

Nema veze, taj gledač nek ne čita tvoj komentar i moju nadopunu već nek' se samostalno iznenadi, bez asistenture.
sensis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 21:01   #25
Quote:
sensis kaže: Pogledaj post
Nema veze, taj gledač nek ne čita tvoj komentar i moju nadopunu već nek' se samostalno iznenadi, bez asistenture.
A kako kad ste oboje već sve napisali bez upozorenja?
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 23:59   #26
Quote:
sensis kaže: Pogledaj post
He, he ovaj tvoj komentar mi je simpa.
Aj drago mi je , neka i komentar o incestu bude takav
Quote:
Mi svi koji smo komentirali film suzdržavali smo se od konstatacije da se tu radi o incestu. Ne da je samo incest nego je incest na kvadrat. (paradoksalno je da je napravljen bez ikakve namjere).
Uh. Danas sam baki pričala o ovom filmu i Abu Tareku (u uvodnom postu si dobro rekao; ovaj film se ne zaboravlja pa tako ni ja nisam zaboravila njegovo ime, a inače ih ne pamtim ) Bila sam baš kontroverzna () jer sam počela sa "slušaj bako, film ti je ..a ono - svašta i incest Pogledala ga je i kaže da joj je dobar
Quote:
Ovako, malo si se zaletjela (meni ne smeta, baš mi je OK) i nekom potencijalnom gledaču ovog kontroverznog filma otkrila karte i prije gledanja.
Nisam namjerno Mogao bi to neki moderator prebojiti u bijelo

Quote:
Urbanna kaže: Pogledaj post
A kako kad ste oboje već sve napisali bez upozorenja? :ka va:
Btw. slažem se s onim tvoim komentarom o tolikim podudarnostima.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 18:10   #27
Baš sam pogledao veoma solidni film ''Oldboy'' pa me finale filma nekako podsjetilo na "Našu majku". Tko je gledao oba filma zna o čemu je riječ.
Ajoj....ovaj filmski svijet je totalno poludio, gledatelj da se sledi od šoka, a likovi iz filmova (i jednog i drugog),....a što drugo nego da udaraju glavom u zid!

Zadnje uređivanje sensis : 04.04.2014. at 18:16.
sensis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 14:23   #28
Film je uistinu odličan i ostaje gorak osjećaj tjeskobe nakon njega koji te tjera da još dugo razmišljaš o njemu. Mene nije smetao, niz kako moj muž kaže; nategnutih situacije koje su se desile ,koliko činjenica zašto je ipak odlučila priuštiti svojoj djeci da prođu taj put i saznaju istinu...s jedne strane shvaćam potrebu za katarzom, no s osobonog stajališta mislim da bih radije umrla u šutnji te ostavila djecu u neznanju s mišlju da sam bila "hladna" majka.

Uglavnom...svakako pogledati!
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 01:03   #29
Pogledao sam ga danas i stvarno je odličan film. Odgledao sam ga u jednom dahu. Svakako preporučujem.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 13:04   #30
Na moju preporuku od početka do kraja film pogledala i jedna starija gospođa pa mi na kraju zamjerila kakve joj to nastrane filmove sugeriram. Poštujem njene godine pa razmišljam da možda nije ni shvatila onu ''žicu'' u filmu, a možda joj je zasmetalo i ono nešto nasilja.
sensis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 11:58   #31
Jedan od boljih filmova koje sam gledala u zadnjih par godina, definitivno nije za svakoga. Tezak je ali ga se isplati pogledati.
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 08:30   #32
Ima li negdje hrvatskog prijevoda?
__________________
Piz.. im materina jugoslavenska!
mike67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 09:10   #33
Quote:
mike67 kaže: Pogledaj post
Ima li negdje hrvatskog prijevoda?
Film imaš na

http://onlinefilmovisaprevodom.com/

Tražiš pod izvornim imenom.

Titlovi nisu na hrvatskom ali su na razumljivom jeziku.
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 17:59   #34
Hvala za informaciju.
Nije mi problem naci film. Inace ih gledam preko Kodija.
Na zalost prijevoda na "razumljivom jeziku" ima puno vise nego na Hrvatskom.
Filmovi na Engleskom nisu problem ali ostali jesu.
Npr. Odlicni korejski i slicni.
Pozdrav
__________________
Piz.. im materina jugoslavenska!
mike67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 19:41   #35
Težak, ali odličan, ma nije čak ni toliko težak, ili ja toliko volim teške filmove da mi nisu uopće teški :P

Ja volim reć, ako me film ne rasplače, nije dobar film. Ovo je dobar film
Tom Traubert is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 20:27   #36
Solidan film. Hollywoodski filmovi ga čine puno boljim nego što jeste.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 21:53   #37
incendies je prvi film nakon jako dugo vremena koji mi je bio mindblow. sve što je već rečeno, film koji te tjera na razmišljanje ako ne i par dana poslije.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 19:23   #38
Quote:
Lost_in_Wonderland kaže: Pogledaj post
Mene nije smetao, niz kako moj muž kaže; nategnutih situacije koje su se desile ,koliko činjenica zašto je ipak odlučila priuštiti svojoj djeci da prođu taj put i saznaju istinu...s jedne strane shvaćam potrebu za katarzom, no s osobonog stajališta mislim da bih radije umrla u šutnji te ostavila djecu u neznanju s mišlju da sam bila "hladna" majka.
Djeca su nju kao osobu shvatili tek nakon što su otkrili istinu. Prije toga nisu mogli znati kako se ona osjeća, nisu znali što je prošla i zamjerili su joj puno toga. Mislim da bih ja radije da me smatraju hladnom majkom nego da znaju istinu, ali ona je imala tu jaku potrebu za otkrivanjem istine, bila joj je jako važna, htjela je nekakvo iskupljenje i mir, a nije ga mogla naći za života. Svojoj djeci je ostavila puno nemira i iako je bila svjesna težine istine i tereta koji ona nosi, čini mi se da je gorim smatrala gorčinu i srdžbu koju su imali umjesto nje.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 11:37   #39
Da, slažem se da je imala potrebu djeci obznaniti svoj život kroz muku koju je proživjela i pokušati im na taj način objasniti zašto je bila tako ''hladna majka''.
Samo, kao ni ti, ja također svojoj djeci nikad ne bih priuštio da istraživanjem sami otkriju istinu o svom porijeklu, samo da bi to bilo opravdanje zašto je ona bila takva prema njima cijelog njihovog života.
sensis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 13:16   #40
oni su njoj kolko god joj bila djeca predstavljala i određeni teret, i stoga im je priredila situaciju s kojom će na najbolji način moći uočiti kroz šta im je sve prolazila mati a ujedno će djeca i na jedan prihvatljiviji način saznati svoje pravo podrijeklo.
mama
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.