Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2005., 19:50   #1
tecaj trbusnog plesa

nova sam ovdje, pa vas molim da mi pomognete. najveca mi je zelja upisati (i po mogucnosti zavrsiti, te ga korisno primijeniti) tecaj trbusnog plesa. evo sad sam gledala na rtl-ovom magazinu kako su nakon zagrepcanki i splicanke poludile za ovim modnim hirom, ali mislim da cu se jos malo nacekati dok trbusni ples ne stigne u nas grad. kod nas ga (i to savrseno) plesu samo romkinje, cak i najmanje klinke, i predivno ih je vidjeti. pa mi je palo na pamet da ih zamolim da organiziraju tecaj. cure, sta kazete? decki, a vi? je li istina da je upravo trbusni ples spasio na stotine i tisuce rasturenih brakova? na koju foru vas to pali rasplesani pupak i uzbibani spekic oko struka?
zmija ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 20:05   #2
koji je to vas grad?
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 20:15   #3
Quote:
Desirée kaže:
koji je to vas grad?
kakve to sad veze ima? jedan gradic u pripizdini, uglavnom, kao vecina nasih gradica.
zmija ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 20:21   #4
Prvo se jedu kolači. Jedno par godina. Onda kad se ne vide kazaljke na vagi od trbušine, razmišlja se: A jebemti, kad mi je već toliki, dedera da si nađem neki izgovor zašto mi je toliki. Ah da, trbušni ples!

I onda umjesto nečega što bi terbalo biti erotično, dvadeset kitova izvija svoje trbušine lijevo desno i samo čekaš kad će past, da se zgrada uruši ko WTC.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 20:23   #5
Re: tecaj trbusnog plesa

Quote:
zmija ljutica kaže:
najveca mi je zelja upisati tecaj trbusnog plesa.
i sam imam nekoliko najvećih želja
još neostvarenih
ali priznajem da ne idu u rang ovoj tvojoj
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 20:33   #6
Quote:
walter kaže:
Prvo se jedu kolači. Jedno par godina. Onda kad se ne vide kazaljke na vagi od trbušine, razmišlja se: A jebemti, kad mi je već toliki, dedera da si nađem neki izgovor zašto mi je toliki. Ah da, trbušni ples!

I onda umjesto nečega što bi terbalo biti erotično, dvadeset kitova izvija svoje trbušine lijevo desno i samo čekaš kad će past, da se zgrada uruši ko WTC.
ne, nije zbog toga, uopce, dapace! meni je to fora, kao razgibavanje a kazu i da je dobro za neke "chakre"...s druge strane, svi kazu da muskarce to strasno uzbudjuje...jel to istina? dal ih to "omadjija" treskavi zenski pupak? u cemu je fora?
zmija ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 20:35   #7
Quote:
zmija ljutica kaže:
ne, nije zbog toga, uopce, dapace! meni je to fora, kao razgibavanje a kazu i da je dobro za neke "chakre"...s druge strane, svi kazu da muskarce to strasno uzbudjuje...jel to istina? dal ih to "omadjija" treskavi zenski pupak? u cemu je fora?
Pa, u trbuhu se razvijaju djeca. A pošto svaki muškarac želi da se oženi i da mu žena rodi djecu, odmah se uzbudi čim vidi ženski trbuh. Jer misli da se to dijete miče.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 20:48   #8
ja bih recimo voljela, jednom kad budem imala decka, plesati pred njim trbusni ples. al mislim da bi mu to bilo strasno smijesno. mislim, za trbusni ples morate biti adekvatno obucene, onako orijentalno. onda morate imati maramu sa sljokicama i onim suskajucim novcicima, i onda sve to izvoditi. sta mislite, bi li on umro od smijeha da to vidi, onako iz cista mira, il bi ga to napalilo?

ps. inace sam zgodna i nosim naocale.
zmija ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 21:02   #9
Quote:
zmija ljutica kaže:
ja bih recimo voljela, jednom kad budem imala decka, plesati pred njim trbusni ples. al mislim da bi mu to bilo strasno smijesno. mislim, za trbusni ples morate biti adekvatno obucene, onako orijentalno. onda morate imati maramu sa sljokicama i onim suskajucim novcicima, i onda sve to izvoditi. sta mislite, bi li on umro od smijeha da to vidi, onako iz cista mira, il bi ga to napalilo?
Mene bi. Ali, ja volim žene s nekim 'viškom' kila. Koje imaju trbuh kakav su ljepotice imale tamo negdje do kraja Vijetnamskog rata. (Preporučam pogledati negdje kako je Marylin Monroe izgledala u bikiniju).

I nije potrebna orijentalna odjeća. Treba samo lagana suknja koja stoji nisko na bokovima.

Malo veće sise su plus, ali nisu apsolutno nužne.

Inače, ples se zove 'trbušni' ali trik je u bokovima i guzici. Shakira ga relativno dobro izvodi u jednostavnoj formi.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 21:03   #10
Quote:
Emericzy kaže:
Mene bi. Ali, ja volim žene s nekim 'viškom' kila. Koje imaju trbuh kakav su ljepotice imale tamo negdje do kraja Vijetnamskog rata. (Preporučam pogledati negdje kako je Marylin Monroe izgledala u bikiniju).

I nije potrebna orijentalna odjeća. Treba samo lagana suknja koja stoji nisko na bokovima.

Malo veće sise su plus, ali nisu apsolutno nužne.

Inače, ples se zove 'trbušni' ali trik je u bokovima i guzici. Shakira ga relativno dobro izvodi u jednostavnoj formi.
pa cekaj, jel moguce da trbusni ples mogu izvoditi samo "odeblje" zenske? mislim, ja nisam bas neka mrsavica, al "struk" mi se ipak nazire...sto se tice vecih sisa, mislim da tu imamo manji problem...
zmija ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 21:08   #11
Quote:
zmija ljutica kaže:
pa cekaj, jel moguce da trbusni ples mogu izvoditi samo "odeblje" zenske? mislim, ja nisam bas neka mrsavica, al "struk" mi se ipak nazire...sto se tice vecih sisa, mislim da tu imamo manji problem...
Ne, ne, ništa od toga nije uvjet. Ja govorim o onome što bi mene napalilo. Ti vjerojatno pališ svog frajera takva kakva jesi. (A možda bi i mene -- nisam sitničav.)

Osim toga, ima i krupnijih žena sa strukom. Postojanje trbuha ne negira prisustvo struka. Možda ga ne možeš baš obujmiti palcem i kažiprstom, ali zašto i bi?
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 21:11   #12
Quote:
zmija ljutica kaže:
pa cekaj, jel moguce da trbusni ples mogu izvoditi samo "odeblje" zenske? mislim, ja nisam bas neka mrsavica, al "struk" mi se ipak nazire...sto se tice vecih sisa, mislim da tu imamo manji problem...

ne morash se ti nikome isprichavati zbog svoje debljine
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 21:14   #13
Quote:
Emericzy kaže:
Ne, ne, ništa od toga nije uvjet. Ja govorim o onome što bi mene napalilo. Ti vjerojatno pališ svog frajera takva kakva jesi. (A možda bi i mene -- nisam sitničav.)

Osim toga, ima i krupnijih žena sa strukom. Postojanje trbuha ne negira prisustvo struka. Možda ga ne možeš baš obujmiti palcem i kažiprstom, ali zašto i bi?
cekaj, kako to mislis palcem i kaziprstom? govoris o pupku? i zasto smo skrenuli s teme? zasto ne pricamo sto je toliko napaljujuce u tim senzualnim pokretima bokovima?
zmija ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 21:18   #14
kad je nach banana sa zhenskog kutka?


magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 21:24   #15
Quote:
magic kaže:
kad je nach banana sa zhenskog kutka?


ja? ne, nisam, zasto? tu sam, pratim. i meni je zanimljiva ova tema. mislim da cak imam smisla za "trbusnjake".
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 21:30   #16
Quote:
zmija ljutica kaže:
cekaj, kako to mislis palcem i kaziprstom? govoris o pupku? i zasto smo skrenuli s teme? zasto ne pricamo sto je toliko napaljujuce u tim senzualnim pokretima bokovima?
To je bila (očito neuspješna) ironična metafora za idiotska stremljenja prema nemoguće tankim strukovima.

Ti su pokreti slabo prikrivena imitacija seksa. Meni to izgleda kao direktni poziv. Kao ono privijanje uz stup u striptizu.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 21:33   #17
Quote:
Emericzy kaže:
To je bila (očito neuspješna) ironična metafora za idiotska stremljenja prema nemoguće tankim strukovima.

Ti su pokreti slabo prikrivena imitacija seksa. Meni to izgleda kao direktni poziv. Kao ono privijanje uz stup u striptizu.
pa i meni. mislim poziv. meni je to lijepo. je li i vama lijepo?
zmija ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 21:52   #18
Quote:
zmija ljutica kaže:ps. inace sam zgodna i nosim naocale.
Megakrucijalna informacija- sad cemo te bolje znati uputiti u tajne osvajanja trbušnim plesom.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 22:26   #19
Quote:
aktovka kaže:
Megakrucijalna informacija- sad cemo te bolje znati uputiti u tajne osvajanja trbušnim plesom.
pa kurcijalna je, jeste...kad si vidjela trbusnu plesacicu s cvikerima
zmija ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 22:29   #20
jedi mrkvu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.