Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2010., 12:02   #2001
Pozdrav svim bušicama

tražim lanene hlače ili pamučne lagane hlače sa niskim strukom za trudnice.Sve šta sam do sad vidjela su hlače sa onom gumom preko trbuha a to mi užasno smeta.Znači hlače trebaju imati one gume sa unutarnje strane i gumb pa se to pomiće kak se debljate ili samo vezicu.Tako imaju dječje hlače...ako znate na šta mislim.

Ako ste negdje vidjele...javite...

Blanco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 12:08   #2002
Quote:
Blanco kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim bušicama

tražim lanene hlače ili pamučne lagane hlače sa niskim strukom za trudnice.Sve šta sam do sad vidjela su hlače sa onom gumom preko trbuha a to mi užasno smeta.Znači hlače trebaju imati one gume sa unutarnje strane i gumb pa se to pomiće kak se debljate ili samo vezicu.Tako imaju dječje hlače...ako znate na šta mislim.

Ako ste negdje vidjele...javite...


mislim da imaju u prenatalu sa tom gumicom u samim hlačama a ne onako preko bušice pa tamo pogledaj draga
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 12:09   #2003
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ooo... pa onda si na konju...nemaš brige sretnice...
nikolinica, ma bolje da ni ne komentiramo te naše dućkase... nekad se osjećam k'o da smo u nekoj zaostaloj zemlji po pitanju dućana
ne nego nas trudnice smatraju babama iznad 45
Pogle kako je van HR
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 12:22   #2004
NikolinicaR,hvala....svaki put zaboravim na taj prenatal...tamo sam samo za djecu kupovala pa zaboravim da ima i za trudnice
Blanco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 13:04   #2005
ja sam nedavno bila u super dućanu u Masarykovoj
mislim da se zove Angel
kupila sam trapke s niskim strukom, pa gore ona debela pasica
onda smeđe super hlače, ko lanene
i suknju

ima svašta za trudnice, dobar je izbor (nisam baš fan onih babastih stvari) i prodavačice su neočekivano ljubazne

hlače su bile oko 350 kn, ali su 30% snižene
izračunala sam da mi se za to ne isplati čekati H&M
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 14:47   #2006
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
ja sam nedavno bila u super dućanu u Masarykovoj
mislim da se zove Angel
kupila sam trapke s niskim strukom, pa gore ona debela pasica
onda smeđe super hlače, ko lanene
i suknju

ima svašta za trudnice, dobar je izbor (nisam baš fan onih babastih stvari) i prodavačice su neočekivano ljubazne

hlače su bile oko 350 kn, ali su 30% snižene
izračunala sam da mi se za to ne isplati čekati H&M
Draga super za tebe..ja sam bila par puta u tom dućanu i razočarana 1000% na kvalitetu robe koju nude, ali očito da se zna naci...
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 15:01   #2007
nemam pojma, ne bi im sad htjela držati štangu
međutim, trapke nosim stalno, svaki dan
super se nose i udobne su (makar nemaju elastina)

smeđe nešto manje (šnajderica mi ih je premalo skratila, pa gazim po njima, što mrzim, pa mogu samo na pete)

suknja je bijela i još nisam nosila

međutim, meni se stvari čine ok

opet, možda ovisi kak naletiš, kao i u svakom drugom dućanu. nažalost
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 15:54   #2008
moje iskustvo kod kupovine trudničke odjeće dosad(iako nisam baš mala-veličina prije trudnoće kvalitetan M a sada L,XL,XXL) je da sam puno više i ljepše robe našla u standardnim dućanima nego u specijaliziranim.Imamo sreće što su ovih sezona ionako popularne tunike i haljinice. i što je najbitnije roba nije bablja,jedino što bi preporučila kupit u trudničkom dućanu su traperice sa gumon ili neke druge hlače,ovisi šta vam treba sad za ljeto i šta volite.Ostalo sve je puno ljepše u normalnim dućanima ai cijene su naravno puno normalnije.Tako sam npr.kupila prije mjesec dana donji dio trenirke- dugi i kratki(do ispod koljena)svaki za 60 kn u dućanu Takko u Westgateu i kupila sam četri tunike -košuljice iz kojih se ne skidam,najskuplja je bila 79,99 kn.Ovo sam našla u normalnoj prodaji iako oni imaju baš velike brojeve za punije.
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 17:02   #2009
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
A problem je što nigdje, ali baš nigdje nisam našla tajice niskog sturka. Sve obišla i sve su one koje dođu malo ispod pupka, a te su mi neugodne i skližu s mene, a kad im pasicu podmotam da budu niže se vidi ružni rub na tuniki i haljini.
jel imate vi topshop i njihov maternity dio da tamo škicneš?

Blanco, jesi možda škicnula u Benetton za takve hlače?

ollie...slažem se s tobom... bolje pogledati u nespecijaliziranim dućanima - posebno za majice, topiće, haljinice i tunike...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 20:27   #2010
Quote:
ollie25 kaže: Pogledaj post
moje iskustvo kod kupovine trudničke odjeće dosad(iako nisam baš mala-veličina prije trudnoće kvalitetan M a sada L,XL,XXL) je da sam puno više i ljepše robe našla u standardnim dućanima nego u specijaliziranim.Imamo sreće što su ovih sezona ionako popularne tunike i haljinice. i što je najbitnije roba nije bablja,jedino što bi preporučila kupit u trudničkom dućanu su traperice sa gumon ili neke druge hlače,ovisi šta vam treba sad za ljeto i šta volite.Ostalo sve je puno ljepše u normalnim dućanima ai cijene su naravno puno normalnije.Tako sam npr.kupila prije mjesec dana donji dio trenirke- dugi i kratki(do ispod koljena)svaki za 60 kn u dućanu Takko u Westgateu i kupila sam četri tunike -košuljice iz kojih se ne skidam,najskuplja je bila 79,99 kn.Ovo sam našla u normalnoj prodaji iako oni imaju baš velike brojeve za punije.
slažem se..i ja sam jedna od takvih kupaca.....
ja sam svoju ce ce haljinicu koju cu nositi nećaku na krizmi+2 svadbe amogu i za svaki dan kupila u zari..jedva čekma da vidim ovu sa asosa kada mi dođe
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 20:37   #2011
Quote:
Jolanda kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila Amadeusove crne , 60 kn,ima do xl veličine,kvalitetne su,nisu tanke pa da se proziru.
i meni mama dans kupila Amadeusove, 50 kn. crne i jako mi se sviđaju po materijalu.
kupila mi Xl da me ne stišću iako inače nosim uglavnom M i sve pet jedino na knap uguram listove, a ne mogu reći da ju jaki....definitivno nisu XL listovi
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 21:02   #2012
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
jel imate vi topshop i njihov maternity dio da tamo škicneš?
Nema u topshopu, bila u magmi, cijelu ju obiđem bar 1x tjedno kad moram ubit vrijeme
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 21:04   #2013
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
Nema u topshopu, bila u magmi, cijelu ju obiđem bar 1x tjedno kad moram ubit vrijeme
jel imate Amadeus? moje stvarno nisu visoke...
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 22:24   #2014
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
i meni mama dans kupila Amadeusove, 50 kn. crne i jako mi se sviđaju po materijalu.
kupila mi Xl da me ne stišću iako inače nosim uglavnom M i sve pet jedino na knap uguram listove, a ne mogu reći da ju jaki....definitivno nisu XL listovi
pa kakav je to model ako ti s 22 tjedna i ne baš jakim listovima na knap već sada uguraš listove u XL?
ove koje sam ja kupila zimi su mi još uvijek super i udobne, a ja sam se od prosinca bome povećala podosta
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 22:40   #2015
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
jel imate Amadeus? moje stvarno nisu visoke...
e njihove su mi zapele za oko, jer su mi se činile nešto niže nego što je većina...ali imaju samo sivu boju.
Najdraže su mi bijele iz apple-a sa širokom pasicom i skorz niske, ali već 2 sezone nemaju opet takvih :/.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 22:46   #2016
ne znam da li je netko gledao u tezenisu,kad sam zadnji put bila tamo sam vidjela duge i kratke sa širokom pasicom,nisam ih isprobavala ali su mi se svidjele pogotovo materijal
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 22:46   #2017
ja kupila u Apple-u neke tamnoplave, (pred 2 mjeseca)
imaju relativno nizak struk...

inače sam kupila samo 3 tunike,
inače nosim tajice (imam ih jedno 10 pari) i iznad svašta,
a i na mirovanju sam,
i uskoro će ljeto,
pa baš i ne kupujem nešto...
a i šta će mi kad sam stalno doma i u trenerci...
Lena0609 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 22:57   #2018
Quote:
Lena0609 kaže: Pogledaj post
ja kupila u Apple-u neke tamnoplave, (pred 2 mjeseca)
imaju relativno nizak struk...
Meni je to visok struk :/...sve iznad gornje polovice zdjelice mi nije udobno... Imam ih dosta iz appla(debele, tanke) i sve mi stoje u ormaru, samo ove jedne nosim.
Vidim da će mi uskoro kad prerastem traperice tajice postat glavni životni problem, jer mi je nekako neprimjereno golih nogu u ovim mojim kratkim haljinicama biti na predavanju...a najlonke ne volim nosit na fax, nezgodno mi je zbog presvlačenja,
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 22:58   #2019
Quote:
ollie25 kaže: Pogledaj post
ne znam da li je netko gledao u tezenisu,kad sam zadnji put bila tamo sam vidjela duge i kratke sa širokom pasicom,nisam ih isprobavala ali su mi se svidjele pogotovo materijal
tajice, od materijala? Njihove imam najlonke tajice u svim bojama, nisam vidjela da imaju od materijala...obavezno ću ić pogledat
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 23:43   #2020
da ali to nisu bile klasične pamučne nego dosta sjajan,lagan materijal i dosta rastezljiv.Ja sam si kupila spavaćicu od takvog materijala i jako sam zadovoljna.
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.