Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2010., 01:55   #101
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
pitanje se odnosi uglavnom na dečke, no i cure su, naravno, dobrodošle sa svojim odgovorima dakle, dečki, kako vas cura najlakše može napaliti prilikom nekog nazovimo to klasičnog barenja? znam da to često ovisi od dečka do dečka, no neke stvari su iste. dali je to laganim diranjem preko njegovih hlača njegov ponos ili polako spuštanje ruku prema njegovom ponosu? uglavnom, što vas napali kod barenja do te mjere da biste najradije prešli u tom trenutku na samo dijelo seksa? a cure, što vi radite dečkima da ih napalite u tim situacijama?
Mene osobno najviše napali kad mi cura koja mi je već prišla da 300 € i pošalje me da udrem to na 2 para.
Piramida is offline  
Old 24.05.2010., 08:32   #102
nema recepta, jednostavno se kliknete ili ne. nekima je dovoljan pogled ... a nekima nije dosta ni tri knjige savjeta.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 22.09.2010., 10:45   #103
mene pali jebozovan pogled.....kad mi dira trbuh,vrat ili onak snazno stisne guzu
Katherine Doll is offline  
Old 22.09.2010., 12:49   #104
A u biti, što se mog dečka tiče... Pali ga moja blizina, ovisi što mu se hoće u tom trenutku. Nekad odlijepi na nježne dodire, lickanje, sočne ali nježnije poljupce, moju ruku koja lagano klizi preko stomaka do...
A nekad na gruboću, na vlažne, jake poljupce, na blage ugrize, pali se kada me stisne za struk. I da, u oba slučaja se pali na jebozovne poglede i iste poljupce. Ono što ja radim jest takav način gledanja, blagi osmjeh sa khm sjajem u očima, vlažnim poljupcima + uzdasima, priblažavanjem svog tijela njegovom, ruka koja klizi prema dolje (ali zaobilazi ), prstima kroz kosu, zavučem ruke ispod majice pa po leđima na što se on naježi, i dalje su tu uzdasi tj. "mmm, mmmmh...", i malo HVatanja slijedi. Dovoljno je samo da njega privlači tvoje (u ovom slučaju) MOJE tijelo, jer automatski mu ruka ide na struk, grudi, guzu (mada to ne volim odmah ), palim se na dodire po struku tj. da klizi rukom "niz" struk, palim se na lickanje i ljubljenje po leđima (duž leđa), na blage ugrize i ponekad liz liz po vratu, vlažne i duge poljupce sa čestim odvajanjem usana ali i dalje je tu jezik (nekontrolisano ljubljenje uz povremenom odmicanje da si gledamo u izmorene usne i razmijenimo koji sexy pogled dok me čvrsto pribija uz svoje tijelo), primijetila sam i da se JAKO pali na moje (to moram naglasiti, hahaha) grudi, to znam prema njegovom "mmmmh" i luđačkom pogledu kada ih stisne, itd.

Eh, to je otprilike to kada se palimo.
__________________
"Žene se dijele na ničije, nečije i svačije. Ti si naišao na ničiju... Pa čemu onda osmjeh što sam ja ničija kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?"
tobleronica is offline  
Old 23.09.2010., 13:03   #105
ja inace kad sam u akciji,pridjem svojoj djevojci s ledja i cvrsto je zagrlim,a ona se sva uvija ko kobra haha,onda joj pocnem saptati na uho neke njezne stvari i ono sta cu joj radit,pocnem je lagano ljubit po vratu da osjeti moj topli dah,dok je milujem rukama preko stomaka,i onda se spustam nize ljubim joj rame i po ledjima i tako se malo zagrijavamo,okrenem je prema sebi pogledam u oci i kazem sad si samo moja i nicija haha i strasno poljubim,a ruke zavucem ispod njene majice i rukama je milujem preko cijelih ledja ,a ona goriiii,onda joj gricnem uho malo,dok ona sva protrne i najezi se,ponovo pocnem da ljubim vrat idem sve nize,polako joj usnama dodirujem grudi i tako dalje i tako dalje....
BODYBIBER is offline  
Old 23.09.2010., 14:57   #106
Quote:
cayenne kaže: Pogledaj post
take divljake ti onda pljesni u pljeskavicu i kad imas kontakt sa cijelom rukom, rasiris prste, ugrabis njegovu pljeskavicu, i onda stiskas i ne pustas. Uz to ga gledas pravo u oci. Tip se us*re, nikad ne ponovi. Ako prije nije bio peder, tada postane
Mic Mic chick is offline  
Received Warning
Old 23.09.2010., 15:20   #107
E da, što je jedan dečko napisao kako priđe djevojci s leđa. Da, to extra pali, to sam zaboravila napisati! Baš sve što je opisao + ponekad jači stisak oko struka.
__________________
"Žene se dijele na ničije, nečije i svačije. Ti si naišao na ničiju... Pa čemu onda osmjeh što sam ja ničija kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?"
tobleronica is offline  
Old 23.09.2010., 16:51   #108
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ne smijem obznaniti, posto muski nisu ni svjesni kako je to manipulativno
i to koristim najcesce kad se necu jebat sa tipom neg samo hocu da me dobro polize
Liže te tip s kojim se nećeš jebat???....mislim koji k...popizdim na to. Da znam unaprijed ne bi ti se nikad javio.
metilj is offline  
Old 24.09.2010., 11:54   #109
da se ja nadovezem jos: meni je nekad dovoljno kad me cura pogleda onako jebozovno bezobrazno i dodji mi u tom trenu da pokidam sve sa nje istog trena i da se divljacki pojebemo da se zemlja trese,al ova sad cura voli njezno pa sta ces.
BODYBIBER is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger