Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2010., 17:29   #1
Kako doznati informacije o nekomu koga ne poznate?

Da skratim, na kolodvoru sam vidjela dečka i potpuno me oduševio, a kako je moj vlak kretao,morala sam otići.

TTo je bilo na glavnom kolodvoru u Zagrebu, u ponedjeljak u 16 sati. Dečko je imao dužu kosu, zelenu traku na glavi tj oko kose, kratke hlače, bio je visok i mršav, i prekrasne zelenkasto plave oči. Bio je u društvu sa još negdje četvero njih, ostali su svi bili mršavi, visoki,kratke plave kose i plavih i zelenih očiju. Jedan je nosio gitaru na leđima,a jedan violinu ili nešto slično. Može li mi netko pomoći? Onako po izgledu bih rekla da su iz Švedske ili Norveške ili Danske. Zna li itko je li bilo nekakvo okupljanje u zagrebu,ili bilo gdje u Hrvatskoj, di su mogli stranci doći ili bilo kakav sličan događaj ovih dana?
Pomozite mi molim vas
braveheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 11:03   #2
Quote:
braveheartgirl kaže: Pogledaj post
Da skratim, na kolodvoru sam vidjela dečka i potpuno me oduševio, a kako je moj vlak kretao,morala sam otići.

TTo je bilo na glavnom kolodvoru u Zagrebu, u ponedjeljak u 16 sati. Dečko je imao dužu kosu, zelenu traku na glavi tj oko kose, kratke hlače, bio je visok i mršav, i prekrasne zelenkasto plave oči. Bio je u društvu sa još negdje četvero njih, ostali su svi bili mršavi, visoki,kratke plave kose i plavih i zelenih očiju. Jedan je nosio gitaru na leđima,a jedan violinu ili nešto slično. Može li mi netko pomoći? Onako po izgledu bih rekla da su iz Švedske ili Norveške ili Danske. Zna li itko je li bilo nekakvo okupljanje u zagrebu,ili bilo gdje u Hrvatskoj, di su mogli stranci doći ili bilo kakav sličan događaj ovih dana?
Pomozite mi molim vas
Zasto se sramotis.

Prosla baba s kolacima, kad nisi odmah otisla do njega i trazila ga samo broj moba danas mozes samo kukati.

Smijem pitati koliko godina imas ?
__________________
Zivi svaki dan kao da ti je posljednji, jednom ce to i biti
Apatrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 14:15   #3
Quote:
Apatrit kaže: Pogledaj post
Zasto se sramotis.

Prosla baba s kolacima, kad nisi odmah otisla do njega i trazila ga samo broj moba danas mozes samo kukati.

Smijem pitati koliko godina imas ?

Smijes. Imam 20 godina. A procitaj moj prvi post uopce pa ces vidjeti zasto. Nemam samopouzdanja i povucena sam jako tako da =(
braveheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 15:21   #4
Quote:
braveheartgirl kaže: Pogledaj post
... Zna li itko je li bilo nekakvo okupljanje u zagrebu,ili bilo gdje u Hrvatskoj, di su mogli stranci doći ili bilo kakav sličan događaj ovih dana?...
Kako je to bilo na kolodvoru u vrijeme turističke sezone, nema ti puno pomoći. Mogao je otići bilo kuda (ili se vratiti kući).

Šanse da se netko tako nađe postoje samo u romantičnim komedijama, a život je prije triler ili drama (ili čak tragedija).


Quote:
braveheartgirl kaže: Pogledaj post
... Nemam samopouzdanja i povucena sam jako tako da...
Drugi put se sjeti što si propustila, stisni zube i obavi to.


P.S.: Ako se niste našli, nije vam bilo suđeno, tj. to nije bilo to. Otvori oči i traži dalje.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 17:48   #5
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Kako je to bilo na kolodvoru u vrijeme turističke sezone, nema ti puno pomoći. Mogao je otići bilo kuda (ili se vratiti kući).

Šanse da se netko tako nađe postoje samo u romantičnim komedijama, a život je prije triler ili drama (ili čak tragedija).




Drugi put se sjeti što si propustila, stisni zube i obavi to.


P.S.: Ako se niste našli, nije vam bilo suđeno, tj. to nije bilo to. Otvori oči i traži dalje.

Nažalost si u pravu :/
Ne znam ni sama što mi je i zašto sam toliko zapela za tog dečka. A moram se pomiriti s tim da ga neću više vidjeti
braveheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 16:34   #6
To ti je Björn Sjösstrand, od starog Sjösstranda sin! Znam ga ja, ima noge do poda, a ruke mu vise, nemreš ga fulat.
Nazovi na 060 2222-333!
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.