Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 04.03.2008., 15:00   #1
Doktorat u HR

Pozdrav svima,

Odlucila sam upisati doktorat na Filozofskom Fakultetu u Zagrebu, odjel za anglistiku. Magistrirala sam u Americi prije par godina na prestiznom privatnom fakultetu i odlucila sam se vratiti u HR.

Vec neko vrijeme pokusavam prikupiti informacije o tome sto mi sve treba da pokrenem proces. Da li itko zna? Koji dokumenti su potrebni? Treba li posebna ovjera jer su americki? Trebaju li preporuke? Kome se obratiti? Dosta toga sam vec skupila ali na njihovim Internet stranicama nema nikakvih informacija o detaljima. Cak sam i poslala pismo na par mjesta ali jos cekam odgovor.

Ja sam ozbiljni student sa visokim prosjekom, jakim preporukama i radnim iskustvom (trenutno radim kao knjizevni kriticar na jedan magazin). Za ovako nesto sam spremna sjesti na avion vec sutra ako je potreban interview ili slicno.

Ako mi netko moze reci vise, puno bi mi pomoglo. Nekako mi je svaki dan bitan i ne zelim propustiti sansu ako mogu krenuti vec na jesen.

Unaprijed zahvaljujem.
mirela888 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.