Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2004., 15:57   #41
tak je i meni prije bilo, nosim kremu tjedan dana lice super sve 5 nema jedne fleke, nakon tjedan dana uzas..suho i masno ne znam kaj da stavim na njega; onda promijenim kremu opet tjedan dana uzivancija..pa opet po starom..mislim da sam barem 50 krema isprobala dok nisam nasla kaj mi odgovara i mislim da je krema puno povezana s proizvodima za ciscenje lica. inace nije dobro kremu stalno mijenjati, treba naci jednu i nje se drzati a prije toga saznati kakva je tvoja koza zapravo i koji je tip pa se opskrbiti proizvodima za njegu bas tog tipa..kad bude zdrava bolje ce prihvatiti i kremu.
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 16:03   #42
jel normaderm ona krema na pumpcu koja "isusije" ?e, tu imam, i nikad nisam imala tako dobar ten u zivotu. stegne pore, meni ne isusuje kozu iako se osjeti zatezanje. ali taj ten..... predivno!!!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 19:17   #43
ja koristila eucerin i normaderm,niti jedna nije bila nista posebno.obje su bile ok, ni dobre nit lose.narafno ovisi o tipu kozhe.
nek htijela sam pitat za tu emulziju, kremu stali vec, avene cleanance k...kolko dodje to?je ima u ljekarnama?za kakvu kozu je itd itd?

falaaa
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 08:56   #44
Avene kremica košta oko 80kn, ima je u skoro svim apotekama. To je krema za mješovitu tj. problematičnu kožu lica, a pošto ima velik udio termalne vode dobra je i za osjetljivu.
dare is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 09:31   #45
Ja pak tražim neku koja eliminira mitesere na nosu!
Jedina prava za to bila je Biotherm hydradetox, kao što sam puno puta napisala, al skupa je u pm [340 kn] - bankrotirala bum!
Zna netko neku jeftiniju?

Kupih si Nivea Natural booster i je!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 12:50   #46
Quote:
Crow Jane kaže:
Jedina prava za to bila je Biotherm hydradetox, kao što sam puno puta napisala, al skupa je u pm [340 kn]
hm....340 kn?! wow...zadovoljit cu se pristevima
al mora da je vrashki dobra za te pare...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 17:06   #47
a ja gledala na tv (red carpet ili nes takvog) da to sta krema kosta 300 - 400 kuna ne znaci nista dapace sve je to ista pasta samo ti pakiranje prodaju ...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 00:00   #48
Kreme za lice

E sad, prvo da navedem da imam mjesovitu kozu, znate ono nos i celo uvijek blago masnjikavi. Problem je u sljedecem ne mogu da nadjem odgovarajucu kremu, cak ni one koje mi preporuci kozmeticarka, koristim kremu mjesec dana i onda mi se lice pocne crvenit, gulit (znate ono kao mladi kropiric) i vracam se obicnoj plavoj nivei. E sad to sa niveom i nebi bilo problem em je znacajno jeftinija em je ima svuda kupit, ali sto da radim sa suncem i zastitnim faktorom (pored svega jos sam i bijela kao sir). Pa drage moje ako neka zna, neku kremicu koja ima SPF oko 15 i koja pritom odgovara mjesovitoj kozi da mi preporuci., ja vise ideja nemam, a ako ovako nastavim kupovat ni novaca
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 00:09   #49
meni je odlična cijela linija Avene

u ljekarnama
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 00:49   #50
Quote:
sunčica kaže:
meni je odlična cijela linija Avene

u ljekarnama
jes,jes dobra je linijica...a nije ni tak skupo...recimo
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 14:30   #51
Pridruzujem se Aveneu
Ima odlicna krema za mjesovitu kozu, zove se nesto kao Hydra leggere, al nema faktor.
A ona s faktorom je za suhu, cini mi se.
Inace, obje su

Nivea je super za zimu, ali ljeti je malo preteska.
Ja jos imam i Revlonovu Juicy Fruits za mjesovitu kozu,
ali je stavljam samo na celo i bradu. Osusi i zategne kozu, super
mirisi, mirna si par sati sa sjajem i masnocom, ali za obraze mi
je malo presuha.
Imas i Eucerin ovu novu Hydra comfort s faktorom 15,
sjecam se da je par zena ovdje na forumu bilo jako
zadovoljno.
Dosta ih brije na Vichy, ali meni izadju pristevi pa ga ne mogu
preporucivat. Inace je fifti:fifti - ili si super zadovoljna, ili ti
nikako ne pase. Probaj uzet tester u apoteci ak mozes.
Inace, Avene, Eucerin i Vichy su ti cca 130 kn.
Revlonova je 70 kn, ali je malo ima pa nema za kupit.
Moja je preko godinu dana stara.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 14:47   #52
ZNAM JA JEDNU

Quote:
atena kaže:
Pa drage moje ako neka zna, neku kremicu koja ima SPF oko 15 i koja pritom odgovara mjesovitoj kozi da mi preporuci., ja vise ideja nemam, a ako ovako nastavim kupovat ni novaca

Ima, ja je koristim na moru. Isto imam mjesovitu kozu, ne izlaze mi od nje ni pristici ni nisata.
Al da ne duljim krmea je
NIVEA za lice Faktor 15
u maloj pljosnatoj plavoj tubici.

odlicna je
__________________
:cheer:
Lampica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 01:01   #53
Hvala probacu pa cu javiti kako je proslo.
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 04:33   #54
kupi jednu kremu za masnu kozu i jednu za normalnu kozu. neces biti ni prva, ni poslednja koja to radi. jeste da se odjednom izletis za dvije kreme, ali produzis im rok uporabe.
i takodje ti preporucujem avene. imaju odlican izbor. ja sam ih koristila prije no sam presla na dermalogicu.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 17:56   #55
Quote:
sunčica kaže:
meni je odlična cijela linija Avene

u ljekarnama
sto je dobro za ciscenje lica...masna koza?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 18:01   #56
imas onaj kao zeleni gel od avene. otidji u apoteku i pogledaj, ali prvo budi sto posto sigurna da ZAISTA imas masnu kozu. mnogi cesto misle da imaju masnu kozu samo zato sto im se koza sjaji i na povrsini proizvodi masne celije. ali to moze biti i simptom dehidrirane koze.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 21:51   #57
Re: Kreme za lice

Quote:
atena kaže:
Pa drage moje ako neka zna, neku kremicu koja ima SPF oko 15 i koja pritom odgovara mjesovitoj kozi da mi preporuci., ja vise ideja nemam, a ako ovako nastavim kupovat ni novaca
ima od Avene ona Hydrance, sa spf 15 A i B...

ja tu koristim kad je oblacno...za suncane dane koristim veci faktor, ima isto od Avene ona emulzija za masnu kozu s jacim faktorom (60)...

ne znam sto ti treba od to dvoje...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 22:20   #58
ja sam do nedavno koristila becutan, kad imam lice bez prištića ma bebina guza , čisti ten, tek nedavno si kupila od Garniera fresh, kremu za lice i bingo, ma super mi je
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 23:14   #59
Re: L'Occitane kozmeticka linija

Quote:
Rita kaže:
Zanima me da li neka od vas ima iskustva s tom linijom. Francuska je i dost skupa, sve organski.
okej, a gdje se to kupuje i kakve su cijene?

Quote:
Upravo koristim njihovu masku za suhu kozu i jaaako sam zadovoljna. Zanima me isto da li tocno znate sta je to Burre De Karite, znam da je Shea Butter na engleskom ali sta je to na hrvatskom?
u promo knjižici od sisleya preveli su shea butter, odnosno beurre de karite kao "maslac kerateje" ali pojma nemam koja je to biljka.
ajde curke, recite još koju jer se spremam pljunut 700 kuna za sisley kremu za osjetljivu kožu
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 23:27   #60
MA koja krema? 700kn si ti pukla? Sta ti je s kozom,jer to trazis dnevnu kremu ili kaj?
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:37.