Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2009., 17:04   #1
Kada oglasiti *zauzet/a sam!* alarm?

Možda postoji tema, prevrtih prvih nekoliko stranica i tamo je nema, a dalje mi se nije dalo, ispričavam se.

Znači, vani ste solo s frendicama, ili dečko s frendovima, i netko vam se počne uvaljivati. Kada reći "imam dečka/curu"?

Ako je prerano, ispast ćete umišljeni i možda je čovjek samo htio cigaretu/nešto/popričati, a ako je prekasno, ispast će da ste pokvareni i samo zavlačite ljude. Dakle, kada je pravi trenutak? Nakon što zatraži broj? Nakon što pita za cugu? Kada?
__________________
"If it's true that our species is alone in the universe, then I'd have to say that the universe aimed rather low and settled for very little."
Deathblow is offline  
Old 20.09.2009., 17:07   #2
Nakon sto prodje faza bok i eventualno te pita koliko je sati i jel imas cigaru... nakon toga ako nastavi normalnim tonom i nije davez nastavi i ti, ali prvom prilikom ubaci u ragovor... "pa da, ja i moj decko/cura smo isli tamo nedavno,gledali taj film nedavno, bili tamo i tamo" ako ti je vec bed ici otvorenim putem....
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 20.09.2009., 17:10   #3
meni niko ne upada
u biti jednom mi je jedan tip zicao cigarete 4 puta, pa san na kraju popizdila i rekla da ne dam vise. na to je on rekao da odemo na kavu i da ce mi ih sve vratit
simpatican desko al rekla sam mu da sam lezba.
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 20.09.2009., 17:11   #4
pa da..obično nakon 3 rečenice znas namjeru "uvaljača" ( lol ) i onda kao što je gore predloženo, ili jednostavno kažeš imam curu/ dečka sori
Kix333 is offline  
Old 20.09.2009., 17:13   #5
Quote:
Kix333 kaže: Pogledaj post
jednostavno kažeš imam curu/ dečka sori
To kao dečko koji ima obilježja cure?
(shemale) ili?





Istina, da to kaže, sablaznio bi suguvornicu i veza mu ne bi bila u opasnosti... lol
Deedy is offline  
Old 20.09.2009., 17:15   #6
Quote:
Deathblow kaže: Pogledaj post
Možda postoji tema, prevrtih prvih nekoliko stranica i tamo je nema, a dalje mi se nije dalo, ispričavam se.

Znači, vani ste solo s frendicama, ili dečko s frendovima, i netko vam se počne uvaljivati. Kada reći "imam dečka/curu"?

Ako je prerano, ispast ćete umišljeni i možda je čovjek samo htio cigaretu/nešto/popričati, a ako je prekasno, ispast će da ste pokvareni i samo zavlačite ljude. Dakle, kada je pravi trenutak? Nakon što zatraži broj? Nakon što pita za cugu? Kada?

nakon sexa..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 20.09.2009., 17:16   #7
ja pricam normalno i ne spominjem to dok on ne spomene nesto na tu temu.
pa sta se vise ne moze ni komunicirati sa suprotnim spolom bez seksualnih primisli?
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 20.09.2009., 17:18   #8
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
ja pricam normalno i ne spominjem to dok on ne spomene nesto na tu temu.
pa sta se vise ne moze ni komunicirati sa suprotnim spolom bez seksualnih primisli?
E pa to i mene muči. Glupo mi je nakon pola sekunde razgovora histerizirati da imam dečka ako normalno pričam s čovjekom. Naravno, samo o ovom slučaju i pričam; seljaci/seljakuše su kategorija za sebe i to se ignorira po defaultu.
__________________
"If it's true that our species is alone in the universe, then I'd have to say that the universe aimed rather low and settled for very little."
Deathblow is offline  
Old 20.09.2009., 17:21   #9
Kada oglasiti *zauzet/a sam!* alarm?

cetvrtkom poslijepodne

pa, ako sam s frendovima ko kaze da nekom od njih nece biti bas napeta i obrnuto
osim toga, zasto se ne bi ugodno zajebavali
jedino ako je preagresivna dat cu do znanja da ne bih, hvala
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Old 20.09.2009., 17:22   #10
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
ja pricam normalno i ne spominjem to dok on ne spomene nesto na tu temu.
pa sta se vise ne moze ni komunicirati sa suprotnim spolom bez seksualnih primisli?
Može. Ali ako si forumski nejebač koji visi na LJES-u i hvali se kako jebe, onda to ide malo teže.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 20.09.2009., 17:22   #11
Quote:
Deathblow kaže: Pogledaj post
E pa to i mene muči. Glupo mi je nakon pola sekunde razgovora histerizirati da imam dečka ako normalno pričam s čovjekom. Naravno, samo o ovom slučaju i pričam; seljaci/seljakuše su kategorija za sebe i to se ignorira po defaultu.
evo primjer: ima jedan tip s kojim uvijek plesem i pricam kad sam vani. nit ja znam da li on ima curu i mislim da ni on ne zna da ja imam decka.
nikad nismo o tome razgovarali. nebitno je jer se super isplesemo i jako je drag i komican. provedemo se dobro bez ikakvih seksualnih aluzija.

eto
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 20.09.2009., 18:22   #12
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
ja pricam normalno i ne spominjem to dok on ne spomene nesto na tu temu.
pa sta se vise ne moze ni komunicirati sa suprotnim spolom bez seksualnih primisli?
Bojim se da i ne...
Jer ako ti tip prilazi u neki kasni ili rani sat, i želi uspostaviti komunikaciju sa tobom, misliš li da je to kako bi ostvario samo prijateljstvo sa tobom?
Ne bih baš rekla.

Iako, i ja se slažem sa tobom.
Zašto ne bi samo brbljali? Nekad mi se baš samo brblja, ne želim da me netko zašprehava.

Ako sam tada zauzeta, moj status ispliva, ako on krene malo sa više poduzetnosti, entuzijazma... Velim samo imam dečka... I to bude uglavnom kraj razgovora.

A ako je dosadan, a ja solo (i to ne samo vani), velim.. sad će mi dečko doći...
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.

Zadnje uređivanje Herbion : 20.09.2009. at 19:01.
Herbion is offline  
Old 20.09.2009., 18:45   #13
nakon sto ti pridje na udaljenost od 3 koraka
SnowFire is offline  
Old 20.09.2009., 19:58   #14
Ako cura ima dečka meni to ne predstavlja nikakav problem pa je skroz svejedno kad ce to napomenuti
Skrewdriver is offline  
Old 20.09.2009., 20:02   #15
Kad mi cure idemo same van onda si počagamo i bežimo brže bolje doma. Nemamo kaj pričati s nikim niti kome davati pljuge ili nedajbože popit cugu na nečiji rčn. Kulturno odbijemo bilokakvu komunikaciju ukoliko nije isprika jer je stao na nogu nekoj slučajno.
Amy Mc23 is offline  
Old 20.09.2009., 20:04   #16
Quote:
Deathblow kaže: Pogledaj post
Možda postoji tema, prevrtih prvih nekoliko stranica i tamo je nema, a dalje mi se nije dalo, ispričavam se.

Znači, vani ste solo s frendicama, ili dečko s frendovima, i netko vam se počne uvaljivati. Kada reći "imam dečka/curu"?

Ako je prerano, ispast ćete umišljeni i možda je čovjek samo htio cigaretu/nešto/popričati, a ako je prekasno, ispast će da ste pokvareni i samo zavlačite ljude. Dakle, kada je pravi trenutak? Nakon što zatraži broj? Nakon što pita za cugu? Kada?
Nikad.
Ako je cura ready to rock and roll živo me se jebe jel imam koga ili ne. ( ovo će se jednoga dana promjeniti al do toga dana ... )
Ako nije dam joj do znanja da nije i bez toga da govorim da imam ili nemam curu.
Piramida is offline  
Old 20.09.2009., 20:07   #17
Pa obično oni to sami pitaju dosta brzo... Onako u stilu "Pa di su vam dečki?" "Kako to da niste s dečkima?" i te fore...
Tako da i nije baš problem...

A ako se dečka ne dotaknemo u razgovoru, spomenut ću to kad me pita da se sutra nađemo ili tako nešto...
Janis Jo is offline  
Old 20.09.2009., 20:49   #18
Počneš vrištati sadržaj naslova ove teme. Ili bilo što drugo. Kad jednom počneš, sama poruka neće biti bitna.
TrashHarvester is offline  
Old 20.09.2009., 21:19   #19
Ja bih bas imala muske frendove i ako je tip simpa (nije neki napaljenik ili glupan) onda mu dam svoj broj i nadjemo se na kavi. Problem je da tipovi ne zele biti "samo prijatelji" nema ili/ili nego odmah u akciju. E, jebi ga, ja bih imala ekipu za putovanja, rostilje, za igrati Naseljenike otoka Catan itd.

Naravno ovo govorim iz perspektive cure bez decka.
A kad imas decka onda nije problem druziti se s drugim tipovima, nego to objasniti svom decku U tom slucaju drzis glavu u priklonu i zuris u pod sve dok osoba suprotnog spola ne prodje kraj tebe.
__________________
Vanity is my favourite sin.
soncek is offline  
Old 20.09.2009., 23:36   #20
furaš light i nedvosmislenu zajebanciju. ako ne kuži, svi znamo reći ne. valjda?
ne, znači ne.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger