Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2014., 17:25   #741
Izvrsna mi je ova od jagode, preko tjedna je kombiniram s Totes Mer maskom (isto od Schaebensa), ova je pak od gline i otvara pore, fino čisti. Jedino imam osjećaj da ima previše proizvoda u tim paketićima, dođe mi da kupim neke kantice i prebacim par vrećica u to i koristim kak ja hoću, a ne da mi po kupaonici stoje otvorene vrećice.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 07:40   #742
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post


odlična mi je ova piling maska za lice. radi dvostruki piling - mehanički i kemijski (sadrži glikolnu kiselinu), a nije preagresivna.
koža je glatka i izgleda svježije, pore su manje i miteseri se manje vide
ja sam valjda jedina koja je nakon je dobila 3 potkožna upaljena prišta. stavila sam je prošle nedjelje popodne i navečer su krenuli....saniram
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 15:09   #743
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ja sam valjda jedina koja je nakon je dobila 3 potkožna upaljena prišta. stavila sam je prošle nedjelje popodne i navečer su krenuli....saniram
ajme bug
prvi put čujem da je nekom izazvala cirkus, baš mi je žao, meni je fenomenalna
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 09:23   #744
Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
ajme bug
prvi put čujem da je nekom izazvala cirkus, baš mi je žao, meni je fenomenalna
dugo sam razmišljala jel ti maska kriva za to ili ne...ali nema što drugo biti, jer u nedjelju nisam počela sa ničim novim osim sa tom maskom, i to baš 3 komada, a nikad nemam problema sa licem i ne reagiram tako na proizvode. No vjerovatno stres u kombinaciji sa maskom.
Ne usudim se napraviti ponovni test
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 16:19   #745
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Izvrsna mi je ova od jagode, preko tjedna je kombiniram s Totes Mer maskom (isto od Schaebensa), ova je pak od gline i otvara pore, fino čisti. Jedino imam osjećaj da ima previše proizvoda u tim paketićima, dođe mi da kupim neke kantice i prebacim par vrećica u to i koristim kak ja hoću, a ne da mi po kupaonici stoje otvorene vrećice.
I meni je isto tako: pola vrecice mi je dovoljno za dva puta stavit, nekad i vise. I onda uvijek cuvam te otvorene vrecice - bilo bi bolje da su maske u tubici.

Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
dugo sam razmišljala jel ti maska kriva za to ili ne...ali nema što drugo biti, jer u nedjelju nisam počela sa ničim novim osim sa tom maskom, i to baš 3 komada, a nikad nemam problema sa licem i ne reagiram tako na proizvode. No vjerovatno stres u kombinaciji sa maskom.
Ne usudim se napraviti ponovni test
sad kad kazes, i ja sam je koristila prosli tjedan i iskocilo mi je dosta pristica, a to sam pripisala PMS-u. Hm.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 16:54   #746
Ja sam tu masku zasad koristila dvaput i u međuvremenu mi se lice malo pogoršalo
maska mi se svidjela, lice mi je nakon toga baš glatko i mekano. I sad ne znam da li je to slučajno ili nije.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 18:47   #747
Cure, da vam nije ta maska samo izvukla na površinu gadove? Meni se to dogodilo par puta u početku korištenja, kasnije nikad ništa, samo čisto lice.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 07:53   #748
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Cure, da vam nije ta maska samo izvukla na površinu gadove? Meni se to dogodilo par puta u početku korištenja, kasnije nikad ništa, samo čisto lice.
al jezus, nisu to mali gadovi, to su 3 upalna procesa
jedan je bio doslovno 1,5 cm u promjeru. ono, crveno i upaljeno....
probala bi opet ali brutalno je to sanirati
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 10:13   #749
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
al jezus, nisu to mali gadovi, to su 3 upalna procesa
jedan je bio doslovno 1,5 cm u promjeru. ono, crveno i upaljeno....
probala bi opet ali brutalno je to sanirati
Meni bi obično izvukla male prištiće koji prođu za dan.
Jedino da probaš na manjem dijelu lica, ako ti se riskira. :/
Baš mi je krivo, meni je to jedna od najboljih maski.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 10:23   #750
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Meni bi obično izvukla male prištiće koji prođu za dan.
Jedino da probaš na manjem dijelu lica, ako ti se riskira. :/
Baš mi je krivo, meni je to jedna od najboljih maski.
a ne znam
reagirala sam na bradi i lijevom obrazu. mislim da neću riskirati
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 11:59   #751
Eveline maska sa žutom glinom ne radi mi ništa. Imam još sa zelenom i bijelom pa ćemo vidjeti hoće li biti više sreće.

Freeman akai mi je sve bolja i bolja, podsjeća me na pores be pure po efektu, ali me pecka manje. I freeman krastavac mi je postao omiljeni pod zadnje. :frikzamaske:
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 22:21   #752
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Meni bi obično izvukla male prištiće koji prođu za dan.
Jedino da probaš na manjem dijelu lica, ako ti se riskira. :/
Baš mi je krivo, meni je to jedna od najboljih maski.
meni isto maske za čišćenje, a i pilinzi znaju izvući male gadove na površinu.

maska koja mi je baš izazivala prištiće je body&soul htanjiva maska s jasminom iz mullera (ne mogu naći sliku na netu)
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 22:00   #753
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Izvrsna mi je ova od jagode, preko tjedna je kombiniram s Totes Mer maskom (isto od Schaebensa), ova je pak od gline i otvara pore, fino čisti. Jedino imam osjećaj da ima previše proizvoda u tim paketićima, dođe mi da kupim neke kantice i prebacim par vrećica u to i koristim kak ja hoću, a ne da mi po kupaonici stoje otvorene vrećice.
A pa to ja uvijek i radim. Stavim ih u praznu kutijicu Lush maske za lice. Danas sam baš kupila ovu Baleinu od jagode, odmah je prebacila u kutijicu i dobro zatvorila.

Quote:
ange ou... kaže: Pogledaj post
Inače najdraža maska mi je do sada definitivno
http://www.ivis.bg/products_images/1606777254.Jpeg
To čudo stvarno naočigled izvuče nečistoće iz pora, ja doslovno na nosu najviše vidim kako mi se stvorio reljef od svega toga što mi je izvukla iz pora, ako me kontate što želim reći. Maska bude ravna kad ju nanesem, a kad izvuče sve što može bude neravne površine. Koristim ju od srednjoškolskih dana.
Planiram se jednog dana počastiti i hvaljenim Lushevim maskama, nisam dosad probala a svi hvale Mask of magnamity.
Naočigled kažeš.
Moram to probat. Vrišti mi se kad se sjetim svojih pora na nosu. A i pora općenito
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 17:54   #754
Balea s papajom je trebala lijepo nahraniti moju kožu, ali mi je izbacila dvije gadosti na lice. Minimalne, ali ipak. Ne družim se više s njom!
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 07:35   #755
jel vam se čini da bi ovo bilo ok nekome sa suhom kožom?

http://www.iherb.com/Andalou-Natural...oz-50-ml/39589
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 13:37   #756
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
jel vam se čini da bi ovo bilo ok nekome sa suhom kožom?

http://www.iherb.com/Andalou-Natural...oz-50-ml/39589
Mislim da bi, i ja razmišljam o toj maskici. Dosta blogerica sa suhom kožom ju je hvalilo, pa mislim da ne bi trebalo bit problema.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 16:41   #757
Imam mjesovitu dehidriranu kozu, ponekad bubuljice mi se pojave(nekad manje nekad vise :P).
Sve maske dosad su me iritirale osim ove od jabuke (s bananom mi je isto bila solidna, ali med mi je najgori za kozu ).

Prije maske napravim piling od pure (palente) i vode (moze i jogurt ili med).
Smjesa neka bude gusta da ne spada puno sa lica. Masirat laganim kruznim pokretima 1-2 minute. Ostavit na licu max. 2 minuta i isprat s lica.

Maska:
-1/4 jabuke(naribajte sitno sitno i onda zgnjecite)
-mala zlicica cvrstog jogurta (koristim zbregov)
-2-3 kapi ulja marelice , moze i druga ulja (ovisi o kozi mozete dodat i vise kapi ulja ako vam je suha )
-pola male zlicice mlijeka
-pola male zlicice vode(mozda ovo nije potrebno ali opet stavim)


mozete jos i stavit (ako hocete):

-kap limuna ( ako imate masnu kozu ali uz ulje , ja inace ne stavljam jer mi se lice jako ljusti).
..............................................
Drzite 10-15 minuti (15max).
Iza ove maske lice je meni naizgled barsunasto , i jako lijepo i svjeze izgleda.
__________________
Crveni Karton -Vetar duva oko kuće

(pisma)
ja sam 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 08:05   #758
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Mislim da bi, i ja razmišljam o toj maskici. Dosta blogerica sa suhom kožom ju je hvalilo, pa mislim da ne bi trebalo bit problema.
hvala ti
Naime, ja sam ju kupila, i onda se pitam je li to uopće ok
a sad kako mi je koža extra dehidrirana, ne usudim se stavljati svašta
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 11:54   #759
Quote:
ja sam 111 kaže: Pogledaj post
Imam mjesovitu dehidriranu kozu, ponekad bubuljice mi se pojave(nekad manje nekad vise :P).
Sve maske dosad su me iritirale osim ove od jabuke (s bananom mi je isto bila solidna, ali med mi je najgori za kozu ).

Prije maske napravim piling od pure (palente) i vode (moze i jogurt ili med).
Smjesa neka bude gusta da ne spada puno sa lica. Masirat laganim kruznim pokretima 1-2 minute. Ostavit na licu max. 2 minuta i isprat s lica.


Maska:
-1/4 jabuke(naribajte sitno sitno i onda zgnjecite)
-mala zlicica cvrstog jogurta (koristim zbregov)
-2-3 kapi ulja marelice , moze i druga ulja (ovisi o kozi mozete dodat i vise kapi ulja ako vam je suha )
-pola male zlicice mlijeka
-pola male zlicice vode(mozda ovo nije potrebno ali opet stavim)


mozete jos i stavit (ako hocete):

-kap limuna ( ako imate masnu kozu ali uz ulje , ja inace ne stavljam jer mi se lice jako ljusti).
..............................................
Drzite 10-15 minuti (15max).
Iza ove maske lice je meni naizgled barsunasto , i jako lijepo i svjeze izgleda.
ja sam nekidan radila piling od griza i meda: bas mi je bilo fino lice poslije. drzala sam je par minuta masirajuci po licu. jedino ne znam koliko je med komadogen - mozda drugi put pokusam sa grizom i jogurtom.

i spremam se probat zelatinu + mlijeko (za ciscenje lica). na taj recept sam isto naisla ovdje na forumu.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 12:22   #760
med nije komedogen
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.