Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2008., 15:42   #1
Di mi topic nestane????!!!!

Valjda su neki od vas primjetili da je ode nedavno bio topic krule cyber gerilac,pa di on onda nestanePostoje dvije solucije.Prva kaze da je to u svezi sa teorijom kozmickih struna,brzinom svjetlosti i da dalje ne serem sa paralernim svemirima.Postoji mogucnost da sam upao u drugi svemir koji se razlikuje od onog proslog samo po tome sto nema tog topica.Druga solucija je da su modovi izbrisali citav topic,ne ga zakljucali nego PREBRISALI CIJELI TOPICSad kakvo je to ponasanje,moze li itko rec svoje misljenje da ono nije klero-fasistickog-ustaskog karaktera
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 15:49   #2
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
Valjda su neki od vas primjetili da je ode nedavno bio topic krule cyber gerilac,pa di on onda nestanePostoje dvije solucije.Prva kaze da je to u svezi sa teorijom kozmickih struna,brzinom svjetlosti i da dalje ne serem sa paralernim svemirima.Postoji mogucnost da sam upao u drugi svemir koji se razlikuje od onog proslog samo po tome sto nema tog topica.Druga solucija je da su modovi izbrisali citav topic,ne ga zakljucali nego PREBRISALI CIJELI TOPICSad kakvo je to ponasanje,moze li itko rec svoje misljenje da ono nije klero-fasistickog-ustaskog karaktera
fakat - koji je razlog da covjeku zbristete cijeli topic????
ovako nije bilo ni za vrijeme mog pokojnog prijatelja jozefa vaserijonovica staljina i naseg krsnog kuma causeskog....
da se prebacimo na - NA RUBU ZNANOSTI?
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 15:55   #3
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
Valjda su neki od vas primjetili da je ode nedavno bio topic krule cyber gerilac,pa di on onda nestanePostoje dvije solucije.Prva kaze da je to u svezi sa teorijom kozmickih struna,brzinom svjetlosti i da dalje ne serem sa paralernim svemirima.Postoji mogucnost da sam upao u drugi svemir koji se razlikuje od onog proslog samo po tome sto nema tog topica.Druga solucija je da su modovi izbrisali citav topic,ne ga zakljucali nego PREBRISALI CIJELI TOPICSad kakvo je to ponasanje,moze li itko rec svoje misljenje da ono nije klero-fasistickog-ustaskog karaktera
ti mora da si pisao neka teska sranja cim su zbrisali cijelu temu...
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:03   #4
Quote:
sajber gerilac kaže: Pogledaj post
ti mora da si pisao neka teska sranja cim su zbrisali cijelu temu...
Ma spominja sam ti akumulatore i da ne znam sta cu sa njima.Sad izgleda da je jedan od modova branimir glavas ili neki njegov prika,pa se oni pripali da nemam ja bas onaj akumulator iz kojeg su oni onako onom srbinu ponudili da se malo napijeJebote tko zna mozda je glavas mislio da je kiselina dobra za zdravlje
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:10   #5
Pa kad se vec spominje nestajanje topica, meni je takoder nestao jedan... A sad gdje ode?
sdrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:11   #6
Quote:
sdrr kaže: Pogledaj post
Pa kad se vec spominje nestajanje topica, meni je takoder nestao jedan... A sad gdje ode?
PA VALJDA U CYBER RAJ
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:11   #7
Quote:
sdrr kaže: Pogledaj post
Pa kad se vec spominje nestajanje topica, meni je takoder nestao jedan... A sad gdje ode?
ovo nije tema o nestajanju topica vec o svercanju akumulatora...ovakvim daljnjim ponasanjem cuvaj se moderatora...dobis 35 kaznenih bodova i tablu speka
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:18   #8
Jebiga mozda moderatori ne vole da im netko zajebava u zdrave oci. Trajan ban valjda znaci to i za sva klona.
The Big Dipper is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:20   #9
Quote:
sajber gerilac kaže: Pogledaj post
ovo nije tema o nestajanju topica vec o svercanju akumulatora...ovakvim daljnjim ponasanjem cuvaj se moderatora...dobis 35 kaznenih bodova i tablu speka
Ha? Kakvim to ponasanjem?
sdrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:23   #10
Quote:
sajber gerilac kaže: Pogledaj post
ovo nije tema o nestajanju topica vec o svercanju akumulatora...ovakvim daljnjim ponasanjem cuvaj se moderatora...dobis 35 kaznenih bodova i tablu speka
Ma nije samo o svercanju akumulatora nego i boca.Treba mi pouzdani partner s kojim cu dijelit zaradu,a prakticno nece nista radir.Njegov posal ce bit samo da zagovara nocnog cuvara sto i nije bas tako tesko,triba mu dat samo bocu8 vina i bit ce oblejan za cca 20 sek.i jos bi treba nestomalo blejit sa njim da mu potpuno odvuce paznju ako ne zaspe od pijanstava,a ja cu za to vrijeme krast boce,a sutradan cemo te boce donit i tu prodat i onda opet u krug.
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 18:33   #11
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
Ma nije samo o svercanju akumulatora nego i boca.Treba mi pouzdani partner s kojim cu dijelit zaradu,a prakticno nece nista radir.Njegov posal ce bit samo da zagovara nocnog cuvara sto i nije bas tako tesko,triba mu dat samo bocu8 vina i bit ce oblejan za cca 20 sek.i jos bi treba nestomalo blejit sa njim da mu potpuno odvuce paznju ako ne zaspe od pijanstava,a ja cu za to vrijeme krast boce,a sutradan cemo te boce donit i tu prodat i onda opet u krug.
nisam pouzdana! bi djelila zaradu (definitivno) al me nešto hebe taj "bojkot nekih akumolatora iz Dežele...pa sad...akomulatori il boce...ti biraj produkt, ja djelim zaradu

btw: i ja primjetila taj "delete" KRULE simimpatija nekih nas....
poslala mu PRVU poruku (nice try. ode junfer...)

__________________
Življenje je kratko, okus pa traja ...
bionaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 18:49   #12
Quote:
bionaaa kaže: Pogledaj post
nisam pouzdana! bi djelila zaradu (definitivno) al me nešto hebe taj "bojkot nekih akumolatora iz Dežele...pa sad...akomulatori il boce...ti biraj produkt, ja djelim zaradu

btw: i ja primjetila taj "delete" KRULE simimpatija nekih nas....
poslala mu PRVU poruku (nice try. ode junfer...)

Ma boce definitivno,od akumulatora nema nista.nesti i prija bi dali samo 5 kn za bateriju.Sta mos s tim medjedom,otic u kupovinu stavit ih u kolica i onda ih zaboravis u kolicima i za kurac nosio akumulator.
P.S. Ma nisam ni ja pouzdan,udruzicemo se pa kud pukne
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 19:04   #13
tebi brišu sve a ono kakva bi bila država da su ustaše na vlasti samo zaključaju da me draže...koliko mi imam reči...ja bi bio u ilegali
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 19:12   #14
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
Ma boce definitivno,od akumulatora nema nista.nesti i prija bi dali samo 5 kn za bateriju.Sta mos s tim medjedom,otic u kupovinu stavit ih u kolica i onda ih zaboravis u kolicima i za kurac nosio akumulator.
P.S. Ma nisam ni ja pouzdan,udruzicemo se pa kud pukne
pa bože dragi, ja od uvijek govorila, plavuša, tako mlada i slovenka....treba slušati hrvate, pa bilo šta da pukne!

btw: of topik...ak mene pitaš....uvijek pukne positivo!
__________________
Življenje je kratko, okus pa traja ...
bionaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 18:37   #15
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
Valjda su neki od vas primjetili da je ode nedavno bio topic krule cyber gerilac,pa di on onda nestanePostoje dvije solucije.Prva kaze da je to u svezi sa teorijom kozmickih struna,brzinom svjetlosti i da dalje ne serem sa paralernim svemirima.Postoji mogucnost da sam upao u drugi svemir koji se razlikuje od onog proslog samo po tome sto nema tog topica.Druga solucija je da su modovi izbrisali citav topic,ne ga zakljucali nego PREBRISALI CIJELI TOPICSad kakvo je to ponasanje,moze li itko rec svoje misljenje da ono nije klero-fasistickog-ustaskog karaktera
Ima sadista koje kuda ,obriši se za izbrisano !
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:37   #16
Quote:
sdrr kaže: Pogledaj post
Pa kad se vec spominje nestajanje topica, meni je takoder nestao jedan... A sad gdje ode?
Piši stidljivo hvalospjeve svemu i svaćemu,budi fin ko jungferica,proći će ti svaki topic ali uz zapaljenu sveću,ali samo ako imaš sreću !
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:38   #17
Quote:
Gemischt kaže: Pogledaj post
Piši stidljivo hvalospjeve svemu i svaćemu,budi fin ko jungferica,proći će ti svaki topic ali uz zapaljenu sveću,ali samo ako imaš sreću !
__________________
što znam znam, što ne znam guglam
guglaj ovo:Svašta za vidit
kokan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.