Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 12:35   #241
Dali se mogu prebacit sa zastite na radu iz karlovca, na uciteljski u zagreb.. u prvom semestru..
dakle upala sam na tu zastitu, al bih htjela na uciteljski. kao sto se vidi fakulteti uopce nisu srodni..
dakle prebacivanje s jednog na drugi u prvom semestru, bez ijednog polozenog ispita.
ivancica-90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:39   #242
zanima me da li bi se mogao nakon 3. godine studiranja smjera biologija-kemija na sveucilistu u mostaru prebaciti na neki smjer vezan za ovo split, zagreb, rijeka svejedno, samo da nije profesorski, jer trenutno pohadjam taj
crowe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 11:33   #243
heeej..zanima me dal je moguće se prebaciti na hrvatskim studijima sa jednog smjera na drugi...sad trenutno studiram kroatologiju i povijest a htjela bih se prebaciti na komunikologiju dvopredmetnu sa kroatologijom... ???
__________________
...u glavi mi je proljeće,u tijelu ljeto načeto,u duši jesen danima,u srcu zima prema svima..ta zima hladna, jeziva,uvijek kao ti se preziva...
Ljubičica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 15:30   #244
...

bok!
imam pitanje u svezi prebacivanje sa studija sestrinstva u rijeci na studij sestrinstva u zagreb...da li ima tko iskustva sa time?s obzirom da sam ove god upala u rijeku a htjela bi u zagreb...da li se moze prebacit vec nakon prvog semestra?pliz,pomagajte ko zna...hvala
ktina55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 15:33   #245
dali netko zna ako na prvom roku upisem u rijeci, mogu li se prebacit u split na drugom ? ako moze odg na pp
silence! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 20:57   #246
Angry Prebacivanje na strojarstvo...

Ej drustvo,evo zavrsila je matura...no upisi za mene nisu prosli najbolje,nisam se uspio upisati na dugo zeljeni faks,strojarstvo..hmm pa me zanima dali se je moguce prebacivanje s nekog drugog faksa na strojarstvo,ako je s kojeg i kako da to izvedem...ako je netko vec izvodio takve pothvate molim ga da mi pomogne...HVALAAA..
kuchar903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 13:51   #247
Prebacivanje na drugi fakultet

pozdrav,bachelor degree in business mi je bio prioritet al nisam upao na njega nego na vern.. bio sam 94. od 80, ne znam na koju foru jer prosle god ih se 30 samo prijavilo i odjednom sad svi zele taj faks... Ne zelim ic na taj vern zelim sad jos vise na bachelor i zanima me da li se mogu prebacit i kad i koji su uvijeti?!

Hvala
buducnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 14:14   #248
najbolej bi bilo da se raspitas na samom faksu nazoves u referadu i sve ti kazu
crazy-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 13:43   #249
Quote:
kuchar903 kaže: Pogledaj post
Ej drustvo,evo zavrsila je matura...no upisi za mene nisu prosli najbolje,nisam se uspio upisati na dugo zeljeni faks,strojarstvo..hmm pa me zanima dali se je moguce prebacivanje s nekog drugog faksa na strojarstvo,ako je s kojeg i kako da to izvedem...ako je netko vec izvodio takve pothvate molim ga da mi pomogne...HVALAAA..
Pa evo kod nas se na prvoj godini prebacio jedan decko s prometa, ali to je bilo prije 5 godina, nije jos bilo drzavne mature i tih gluposti, u pravilu se tada moglo prebaciti s fakulteta koji su na razredbenom trazili fiziku i matematiku. Znaci, ako jos postoji ta sansa onda valjda mozes s fakulteta koji su na drzavnoj maturi zahtijevali iste predmete. Ma da ja mislim da ti je na SFSB-u ostalo jos 20-tak mjesta.
__________________
Sreća je izbor
leesha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 15:06   #250
...

bok!
imam pitanje u svezi prebacivanje sa studija sestrinstva u rijeci na studij sestrinstva u zagreb...da li ima tko iskustva sa time?s obzirom da sam ove god upala u rijeku a htjela bi u zagreb...da li se moze prebacit vec nakon prvog semestra?pliz,pomagajte ko zna...hvala
ktina55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 15:50   #251
fsb - prva godina brodogradnje = prva godina strojarstva kolko ja znam, sljedecu se sam prebaciš bez problema.
__________________
They use force to make you do what the deciders have decided you must do!
wihaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 13:30   #252
Quote:
ktina55 kaže: Pogledaj post
bok!
imam pitanje u svezi prebacivanje sa studija sestrinstva u rijeci na studij sestrinstva u zagreb...da li ima tko iskustva sa time?s obzirom da sam ove god upala u rijeku a htjela bi u zagreb...da li se moze prebacit vec nakon prvog semestra?pliz,pomagajte ko zna...hvala
Mozes se prebaciti nakon sto polozis prvu godinu u Rijeci!
Tako su meni rekli na Zvu.
tamaradujm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 03:22   #253
Dali je moguce da se npr upise neki fakultet u bosni i onda da se nakon mozda godinu dana prebaci na hrvatski faks? Pitam za hrvatskog drzavljanina? Hvala

hitno je

Zadnje uređivanje Bat Kol : 17.07.2011. at 17:49.
flash2460 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 12:49   #254
Ne znam za Bosnu, ali u Hercegovini na Sveučilištu Mostar možeš sa svakog fakulteta se prebacit u Hrvatsku jer radi po hrvatskom planu i programu...
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 14:46   #255
a jel mozda znas za sarajevo? arhitektura...
flash2460 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 00:28   #256
Molim vas, trebala bih nekoga tko se uspio prebaciti sa anglistike bilo kojeg drugog filozofskoj na FFZG!

Javite se preko privatne poruke, puno hvala.
__________________
“They can keep their heaven. When I die, I’d sooner go to Middle Earth.”
Angina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 22:27   #257
pozdrav....vec dugo razmisljam o prebacivanju sa studija JAVNE UPRAVE na PRAVNI, obadvoje je u ZG, ima li tko iskustva, i da li je to moguce...bez ponovnog razredbenog postupka i državne mature ?? puno hvala unaprijed!
*Yaz* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 14:51   #258
...

da li netko zna ako na prvom roku upisem u rijeci,mogu li se prebacit u zagreb na drugom?
ktina55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 18:06   #259
Quote:
*Yaz* kaže: Pogledaj post
pozdrav....vec dugo razmisljam o prebacivanju sa studija JAVNE UPRAVE na PRAVNI, obadvoje je u ZG, ima li tko iskustva, i da li je to moguce...bez ponovnog razredbenog postupka i državne mature ?? puno hvala unaprijed!
Ne možeš s javne uprave na pravo, samo obrnuto. Da bi upisala pravo moraš ispočetka, na drž. maturu i pisati test log. zaključivanja I upisati normalno prvu godinu, sve ispočetka.
__________________
Summum ius, summa iniuria.
Nessie :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 18:02   #260
pozdrav! jel zna neko možda kako funkcionira prebacivanje s ff-a u zagrebu na ff u milanu? državna matura, vrednovanje ocjena iz srednje itd. sve informacije su korisne i dobrodošle!
fala unaprijed
__________________
Gle zvijezdu! Raščetvorila se na pola!
Fufi3112 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.