Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 19:45   #1
Huawei P9 Lite, Samsung J5 2016 ili A3 2017

Pozdrav,

ovo je za oca. Trenutno koristi A3 2015 i s njima je zadovoljan. Sva tri uređaja bih njemu uzeo na pretplatu i sva tri su cca iste cijene.

Najvažnija je kamera pa baterija. J5 mi ima šogorica i to bi možda bilo preveliko jer uvijek otac koristi maskicu i nizak je pa ima male prste Kamera je čist oke, bolje od onog šta sada ima pa bi bilo sve bolje od toga super. Ima najbolju izdržljivost šta se tiče pričanja (najviše mu treba za vacap i pričanje i slanje oke kvaliteta slika) od tri navedena.

Samsung A3 2017 je logični nastavak na trenutni uređaj. Ima najbolji endurance rating na gsmarena.com, ima gorilla glass i možda najbolju kameru i najnoviju podršku. Plus je otisak prsta i always on display.

P9 Lite ima manu kao i J5 - veličina. Ali je subjektivno najbolji jer ima čipset iz Huawei P9, najbolji proc, najbolji otisak prsta i na najprirodnijem mjestu. Plus je i dizajn. Ali...ocu treba baterija i ona je tu negdje sa A3 2017.

Molim Vas savjet...
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 05:45   #2
J5 2016 odmah izbaci jer je neisplativ.
P9 Lite nema isti chipset kao P9.
ali solidno radi,ima najbrži fingerprint i općenito je bez izraženih mana.
A3 mi je nepoznat,ali u recenzijama sam uočio 2 bitne stvari:dobru bateriju i IP68...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.