Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2017., 00:16   #1
Huawei Honor 7, Vivax Fly 4, Xiaomi Redmi 3, Asus Zenfone 3 ili neki drugi 5" do 1500 kuna

Pozdrav svima , tražim mobitel do 1500 kuna za svakodnevnu upotrebu znači ono tipično: internet , muzika , pozivi, tu i tamo igrice , fotoaparat je manje bitan . Poželjno je da ima minimalno 5 incha. Trenutno sam izdvojio ova tri pa tražim savjete koji je od njih najbolji a ako netko ima svoj prijedlog može i dodati. I da , može preko njuškala a i normalno u dućanu kupovina.

Huawei Honor 7
Vivax Fly 4
Xiaomi redmi 3
Asus Zenfone 3
Zagorello is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 08:57   #2
Ne znam kak si uz sve ovo iskopal Vivaxa...njega izbaci trenutno iz svih kombinacija.
Redmi 3 iz prve ruke mogu preporučit bez ikakve zadrške. Honori su sasvim dobra kupnja, po pročitanome...po specifikacijama bi trebal bit odličan (ali to nikad nije mjerilo jer može pisat svašta)...za Honora nek ti bolje kaže neko ko ga koristi.
Sa Redmijem nećeš fulat 100%.
Jedino mislim da je Honor malo skuplji ipak...
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 09:00   #3
Redmi 4 prime ti je 1600 kn novi. Imam ga mjesec dana sad skoro, nemam zamjerke. Imao sam i 3S prime, ovaj mi se čini malo življi i ima bolji ekran.
-hrco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 12:25   #4
Motorola Moto G5 1503kn.

po meni najbolji izbor.sve radi kako treba,dobra baterija,čisti android 7.0,brzo punjenje,LTE 800 podržan,micro SD+Dual SIM...

ZTE Axon Mini 1461kn

vrhunski stereo zvučnici,3/32,Amoled ekran...

Honor 7 Lite 1400kn

dobra baterija,solidno radi,baš onako pouzdan izbor...

Lenovo K6 Power 1520kn

4000mAh baterija i stereo zvučnici...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 16:54   #5
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Ne znam kak si uz sve ovo iskopal Vivaxa...njega izbaci trenutno iz svih kombinacija.
Redmi 3 iz prve ruke mogu preporučit bez ikakve zadrške. Honori su sasvim dobra kupnja, po pročitanome...po specifikacijama bi trebal bit odličan (ali to nikad nije mjerilo jer može pisat svašta)...za Honora nek ti bolje kaže neko ko ga koristi.
Sa Redmijem nećeš fulat 100%.
Jedino mislim da je Honor malo skuplji ipak...
Vivax sam naišao negdje na internetu , navodno izašao prije par dana , ima solidne karateristike za cijenu od 1200 kn.
Zašto bih ga trebao izbaciti? Nije kvalitetan il?
Honor novi u dučanu oko 1400-1500 kn košta tako da nije pretjerano skup.
Hvala na savjetu
Zagorello is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 21:54   #6
Vivax izbaci jer je vjerovatno generički kinez sa naljepnicom Vivax. Ne tvrdim to 100%tno, naravno...ali ako i nije - nije daleko. Izbaci i ne gledaj uopće više takve telefone. Ne vredi sigurno te novce koje traže za njega btw...naručil sam prije 4 dana frendu Xiaomi Redmi 4X Pro 3/32 za svega 1003,00kn. HongKong Goldway EU poštarina. Od te cijene je točno 20$ shipping i onda je cijena samog uređaja 867,00kn. U toj priči (samo telefon bez shippinga) taj Vivax je skuplji 370kn
@Wodoo ti je dao prva 3 odlična prijedloga (nekak nisam ljubitelj Lenovo telefona i zato nisam reko sva 4). Ubaci još Redmi 4 ko opciju i odaberi između njih.
Možda čak Moto G5 - prvi link kaj ti je @Wodoo dal
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 07:01   #7
Pa da Xiaomi si ti preporučio i slažem se.neće pogriješit sigurno.
Motorolu preporučujem jer je zanemarena dosta,a ljudi ne znaju kako su ustvari dobre i pouzdane.jeste da su sad u vlasništvu Lenova pa ažuriranja više nisu tako brza ipak je to prava Motorola....
samo ne Vivax
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.