Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2017., 07:25   #1
Mobitel do 1000 kuna u Vip Bez granice L+

Pozdrav ekipa. Jel može savjet. Planiram produžiti ugovor u VIP-u i dakako kupiti novi uređaj. Tarifa je bez granice L+, a novi uređaj želim da ima Android. Također, ne želim da mi se naplaćuje mjesečna naknada za uređaj nego ga želim platiti odjednom i imam buđet od oko 1000 kuna za to. Imate li kakav savjet koji mobitel uzeti?
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:41   #2
Quote:
lenas84 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa. Jel može savjet. Planiram produžiti ugovor u VIP-u i dakako kupiti novi uređaj. Tarifa je bez granice L+, a novi uređaj želim da ima Android. Također, ne želim da mi se naplaćuje mjesečna naknada za uređaj nego ga želim platiti odjednom i imam buđet od oko 1000 kuna za to. Imate li kakav savjet koji mobitel uzeti?
Ja bi jos malo stedio pa kupio HTC 650 u vipu kosta oko 1400 mislim da je za tu cijenu jako dobar mobitel to je moje misljenje.
josip2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 10:10   #3
A meni se čini da je trenutno Huawei p9 lite nekako najbolji izbor. Dođe oko 850 kuna jednokratno. A HTC 650 dođe 750 kuna uz ovu tarifu: http://www.vipnet.hr/webshop/pretpla...0-plavi-/12653
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 11:39   #4
ajde ti lijepo navedi koji mobiteli bi ušli u izbor pa će ti netko već dati preporuku. ovako kad si naveo samo koju tarifu koristiš je to znatno teže.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:01   #5
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
ajde ti lijepo navedi koji mobiteli bi ušli u izbor pa će ti netko već dati preporuku. ovako kad si naveo samo koju tarifu koristiš je to znatno teže.
Pa drage volje, ali stvarno ne pratim mobilnu tehnologiju. Nisam dao samo tarifu nego i cijenovni rang, a to je u toj tarifi bilo koji mobitel koji se može kupiti do 1000 kuna jednokratno. Recimo Huawei p9 lite u toj tarifi jednokratno košta 869 kuna. Od bitnijih stavki mi je duljina trajanja baterije, brzina rada i memorija.
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:17   #6
ali ljudi koji nisu na vipovoj pretplati teško će se snaći na njihovoj stranici prema tvojim kriterijima. pogledaj što sve možeš kupiti za soma kuna u toj tarifi i tu napiši mobitele.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:25   #7
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
ali ljudi koji nisu na vipovoj pretplati teško će se snaći na njihovoj stranici prema tvojim kriterijima. pogledaj što sve možeš kupiti za soma kuna u toj tarifi i tu napiši mobitele.
Možda imaš pravo. Mada sam mislio da vjerojatno ima još vipovih pretplatnika u sličnoj situaciji i sa sličnim dilemema pa da pomognu
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:32   #8
Imaš Lenovo K6, Huawei P9 Lite, Samsung Galaxy J5 2016, Sony Xperia XA i to je to od mobitela koji ulaze u taj cjenovni rang To je koliko me sjećanje na cjenik služi.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 13:06   #9
P9 Lite je ovdje najbolji izbor.još da je 2017 verzija bilo bi još bolje...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 08:14   #10
P9 lite bez razmišljanja.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.