Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 01:41   #41
Od hrvatskih glumica odlična mi je bila Olga Pakalović u gotovo svemu što je igrala. Ona je baš prava kazališna glumica, mislim da trenutačno nemamo bolje. Dobra je i Nataša Janjić, Daria Lorenci, Jadranka Đokić... Od starijih Ksenija Marinković i Doris Šarić Kukuljica. Od muških mi se svidio Ozren Grabarić u Hinkemanu, a volim i Gorana Grgića, Krešimira Mikića... Od najmlađih definitivno mi je naj Dado Ćosić.
__________________
----

The world is not enough.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 10:11   #42
Vili Matula i Ksenija Marinković su naši top of the pops.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 14:28   #43
Filip Juričić.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:07   #44
Veliki majstor Ozren Grabarić.
__________________
Ima ljudi koji su sretni u svom očaju - Dan Tana
Eneja Od Danaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2018., 13:12   #45
Ozren Grabarić, Rakan Rushaidat. Španjolac i Jordanac.
Perkelee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2018., 14:50   #46
Quote:
Perkelee kaže: Pogledaj post
Ozren Grabarić, Rakan Rushaidat
Uz Ozrena bih pridodao i još jednu članicu ansambla Gavelle - Dijanu Vidušin - takvu lepršavost i gracioznost pokreta, tako divan glas, osmijeh, lice se ne viđaju često. Glumica koja može nasmijati, rastužiti i uplašiti
NinoM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2019., 17:21   #47
Nedavno me oduševila mlada ekipa iz Kunst Teatra - Domagoj Janković, Pavle Vrklja, Bernard Tomić, Matija Čigir i Karlo Mrška.
__________________
----

The world is not enough.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2019., 17:21   #48
Nedavno me oduševila mlada ekipa iz Kunst Teatra - Domagoj Janković, Pavle Vrkljan, Bernard Tomić, Matija Čigir i Karlo Mrša.
__________________
----

The world is not enough.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2019., 18:45   #49
Kolovare, ako je to isti Bernard Tomić iz ZKM/Montažstrojeve predstave "Mladež bez boga", a slutim da je - apsolutno mogu shvatiti zašto te oduševio. Meni je u navedenoj predstavi bio stvarno otkriće, sjajan mladi glumac kojeg jedva čekam gledati i u drugim ulogama!

Moje je apsolutno otkriće ove godine, ali i uopće, Tom Mothersdale.
Već se mjesecima ne mogu otresti predstave u kojoj sam ga gledala, koja je zapravo bila 90% njegov show, jer nikada nisam vidjela da netko tako predano glumi i ima apsolutnu kontrolu nad svakim detaljem i posljedičnu slobodu da za svaku izvedbu neke detalje osmisli iznova i odradi nijansu drugačije. Nešto predivno.

Također, iako sam sad već offtopic, nedavno me oduševio jako mladi Stuart Campbell. Definitivno glumac za kojeg se veselim vidjeti u kojem će mu smjeru karijera otići.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2020., 01:33   #50
Ozren Grabarić, Vili Matula, Krunoslav Šarić..
Landa Ad - Laxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2020., 15:39   #51
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
Kolovare, ako je to isti Bernard Tomić iz ZKM/Montažstrojeve predstave "Mladež bez boga", a slutim da je - apsolutno mogu shvatiti zašto te oduševio. Meni je u navedenoj predstavi bio stvarno otkriće, sjajan mladi glumac kojeg jedva čekam gledati i u drugim ulogama!
Da! Fantastičan mladi glumac!
__________________
----

The world is not enough.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2020., 01:27   #52
Nije mlad više..
Landa Ad - Laxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2020., 00:04   #53
Quote:
Landa Ad - Laxa kaže: Pogledaj post
Nije mlad više..
Kako je to relativno: meni se čini da nema više od 25, što ga in my book definitivno čini mladim!

On a different note, nekidan sam u V&A Visual Archive gledala dvije apsolutno predivne predstave - ENRON, Ruperta Goolda iz 2009. i Summer and Smoke, Rebecce Frecknall iz 2018. - i oduševila se izvedbom Patsy Ferran u potonjoj. Što me zapravo nije trebalo iznenaditi, jer je za istu dobila Olivier za najbolju glumicu.
Iako, to je u cijelosti toliko predivno napravljena predstava, da je njena izvedba zapravo tek jedan od apsolutnih standouta u istoj.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:40.