Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 02:51   #9481
krki, znas ono kad se u osnovnoj skoli mulac zeli pribliziti curici, al ne zna kako, pa je pocupa za kosu kako bi pridobio njenu paznju?

meni se cini da bi ti najradje slurpnuo spagetu skupa s butkom i na kraju se kusnuo s njim.
gmit is offline  
Old 19.08.2017., 09:06   #9482
Pretvarat ću se na trenutak da je ovo ozbiljna diskusija, makar ne znam zašto.

Siguran sam da Bule ne radi svoj posao besplatno i iz čistog entuzijazma, kao ni nitko od nas. Očita je pristranost prema nekim restoranima kao što su Carpaccio i Noel, i recimo da sam primjetio da Oranz Street stalno hvali, a nitko od mojih ko je tamo bio nije bio zadovoljan. No zato smo odrasli ljudi pa možemo čitati između redaka. Ili inače vjeruješ svemu što piše u medijima?

Međutim, kad je u pitanju prosvjetljivanje, ma koliko to tužno zvučalo, moramo reći da je Butkijev doprinos gastronomskoj sceni u Hrvatskoj nemjerljiv. Da, volio bih da imamo deset boljih ljudi koji se time bave, volio bih da u gotovo svakoj recenziji nema bar jednu toliko iritantnu frazu zbog koje poželim razbiti laptop. Ali tu smo gdje jesmo.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 19.08.2017., 11:41   #9483
U tom slucaju, zelite li procitati neutralnu recenziju, procitajte one iz eatoutzagreb piskaraste kuhinje recenzija kroz kolumne ma gastro haer ili mini recenzije jela an instacu iz mog potpisa. Aleluja.

Ali avaj. Da. Ko danas nesto radi bez interesa. :bubicakrkijuzaargumentiducih5godina:
Deedy is offline  
Old 20.08.2017., 21:29   #9484
E, polly, znaš onaj moj sezam? E, može ga se napravit i od kardamoma
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 23.08.2017., 13:06   #9485
zao mi je sto ne poznate Buletov lik i djelo, naime radi se o neobrazovanom i nepismenom kvazi-novinaru sa nizom skandala u ionako mizernoj profesiji kao sto je hrvatsko novinarstvo... ne mislim samo na narucene intervjue ili predizborno pranje mozga sa izmisljenom ideologijom,
ova spodoba bi u nekoj civiliziranoj drzavi za jedan ispad poput njegovog dobila otkaz poslije kojeg ga vise niko nebi opet zaposlio, a on se svejedno opet vrati...
nakon sto su ga politicki sponzori odbacili, Bule se prebacio na recenzije restorana je je to valjda jedino sto mu prolazi, ali i tu je jednako katastrofalan kao i sto je prije bio, pa bi mozda bilo dobro da razmislite o njegovim piskarijama i da u startu imate na umu da mu je neko dobro platio da to napise
Krkimir is offline  
Old 23.08.2017., 13:25   #9486
mozda je tebe netko dobro platio da ovo napises!
gmit is offline  
Old 23.08.2017., 13:34   #9487
ili oboje..
DeeJay Dee is offline  
Old 23.08.2017., 13:39   #9488
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
E, polly, znaš onaj moj sezam? E, može ga se napravit i od kardamoma
Sva sreca pa mi nijs fin
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 23.08.2017., 13:39   #9489
Krki je u pravu, meni su od Buletovih puno bolje Krkijeve izvandredne recenzije restorana - od zalogajnica do onih s 3 mišlenove zvezdače.
Deedy is offline  
Old 23.08.2017., 13:50   #9490
ja bi htio recenzirati, ne treba me ni platiti nego da samo besplatno jedem i pijem
Krkimir is offline  
Old 23.08.2017., 14:06   #9491
Al bojim se jedino kazes li za Boulinha da je nepismen, ti bi uveo neku do sad neocekivanu razinu pismenosti u taj zanr.
Publika ne bi bila pripremljena, ko pred neocekivanu klizmu
Deedy is offline  
Old 23.08.2017., 14:36   #9492
jesi li ti ikad čuo Buleta uživo?
niko ne može biti gori od toga
Krkimir is offline  
Old 23.08.2017., 14:59   #9493
malkoc si opterecen njime. nije ti to zdravo
gmit is offline  
Old 23.08.2017., 15:10   #9494
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jesi li ti ikad čuo Buleta uživo?
niko ne može biti gori od toga
Ma super je Bule. Sluzi gastro opismenjavanju ljudi.
Mogao bi doduse provjeriti tekst prije nego ga postavi. Ili bar iza postavljanja.

Iznad svega vazan je sadrzaj, a njega ima mucho. Neki top, neki manje top.
Da rezimiran- u krivu si.
Ali dobro za tebe da da nisi toga svjestan, tako ti je sigurno lakse u zivotu
Deedy is offline  
Old 23.08.2017., 15:29   #9495
ne znam što bi Bule trebao napraviti da narod progleda ajde da si izabrao Barbierija, Matu Jankovića, pa čak i Bakalovića,
Bule je najgori mogući izbor za informiranje o bilo čemu
Krkimir is offline  
Old 23.08.2017., 17:04   #9496
Ja bi htjela upoznat krkija :srceka:
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 23.08.2017., 19:36   #9497
Rene Bakalović na Špancirfestu u Kraljevskoj zoni . !
Ta kraljevska zona je uz bedem starog grada od prošle godine. osobno mi se svidjela ideja samo kaj je prošlu godinu tam bio kebab i pečenjarna što mi se baš nije svidjelo, ok , bio i vege štand sa falafelom i kebabom koji mi se svidio i oni neki sa sirovom hranom.
ta Kraljevska zona je nastala prošle godine kad niti jedan vž ugostitelj nije htio dati 120000 kn jer 5 dana uopče nije bilo koncerata na starom gradu pa uzeo neko iz Zga .....
i tak uglavnom, sad ćemo Špancirfeste dijeliti na one prije Bakalovića i poslije Bakalovića . di mu je samo nestala Ugarkovička, zašto nje nema
http://spancirfest.com/u-kraljevskoj...ve-generacije/
https://gastro.24sata.hr/najave/boga...cirfestu-19374

Ja mrzim špancirfest !
možda ipak odem sutra ili preksutra da vidim tog Bakalovića
ja mrzim špacirfest, ja mrzim špancirfest , ja mrzim špancirfest , ja mrzim .......
ivica1983 is offline  
Old 23.08.2017., 19:59   #9498
Krki, izađi iz ormara, probij se svojim opisima restoranske ponude i ugođaja (koji su istinabog poput Jetija - priča se o tom, ali ih je malo tko vidio, tj. pročitao).

Btw, Krki, jesi ti ovaj striček ( s obzirom na svekoliku fascinaciju dotičnim "Buletom" te fiksacijom na njegov lik&djelo - paljba počinje nakon 2.min - da ne bude zabune, ne puca se u natkoljenicu )
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 23.08.2017., 20:30   #9499
pa pisem ja i jos vise preporucujem, ali se to ocito ne dozivljava
istinizavolju draze mi je otici negdje na pivo nego na krkanje, pogotovo po ovakvoj vrucini... evo ako DD cita neka ode u Kandelu u Jezerima, bio sam prosli tjedan i sve je na nivou, kao i svaki put kad sam bio tamo
Krkimir is offline  
Old 23.08.2017., 22:12   #9500
Vrućine? Di? Još od nedelje ih više nema.. Tek stižu nove za vikend.
DeeJay Dee is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.