Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2012., 11:51   #41
jos uvijek me zanima di je ovaj ducan u splitu
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 22:23   #42
prije par godina franco je bija u onoj ulici di živi oliver i doris dragović ...ne znan kako se ulica zove..

al evo smjernice..

ideš od prime u gradu onom uskom ulicom di je ledenko i ostale male butige postola..ravno..i prva ulica livo..i tu isto negdi na livoj strani..spušaš se skalama..valjda ćeš skužit
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 22:44   #43
Franco i Roberto nisu isti ducani, makar su im cipele identicne... I Franco se u Splitu zatvorio, ima ga u Trogiru najblize :/ (www.franco.com.hr - tu su im sve adrese). Roberto ima ducane samo u Zagrebu
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 20:37   #44
pozzz...zanima me jel roberto dučani u importane centru imaju ona luda velika sniženja ko što su znali imat prijašnjih godina??
jana lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 22:58   #45
posao za studente u roberu

znam da nije vezano uz ovu temu,ali me zanima ima li tko iskustva za rad studenta u Robertu?kakvi su uvjeti?dobivaju li studenti na vrijeme plaći i kolika je otprilike?
bi1916 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 15:47   #46
Cure bok! Zanimaju me iskustva sa roberto cipelama i da li ih se isplati uzeti? Vidjela sam na web shopu jedne sandalice ali sam čitala neke komentare na fejsu gdje piše da se raspadnu nakon dva nošenja i da su uglavnom sve od prošle sezone.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 01:00   #47
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Cure bok! Zanimaju me iskustva sa roberto cipelama i da li ih se isplati uzeti? Vidjela sam na web shopu jedne sandalice ali sam čitala neke komentare na fejsu gdje piše da se raspadnu nakon dva nošenja i da su uglavnom sve od prošle sezone.
svake sezone imaju novu kolekciju. stare kolekcije su u njihovim outlet dućanima.

i ja sam čula priče o raspadanju i do sada kupila troje balerinki i jedne sandale i nisu se raspale od 2 nošenja. sandale sam imala 2 godine, jedne balerinke 1 godinu, 1 balerinke 3 godine i 1 imam već 5 haha. mislim da ovisi i o modelu i kako hodaš... ja inače nikada ne poderem cipele, a frendica podere i roberto cipele kao i sve ostale marke.
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 13:00   #48
Ni meni se nijedne nisu raspale u tak kratkom roku,a imam svašta od njih, i čizme,i sandale i balerinke.
Raspadnu se od višegodišnjeg nošenja jer ja doslovno nosim stalno a ne da mi stoje u ormaru nakon jednog nošenja.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 13:09   #49
Ma ove što ja želim su ionak ljetne sandalice,tako da bi ih nosila samo preko ljeta. A uzet ću pa ću vidjet.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 08:41   #50
Ima tko iskustva s njihovim čizmama?
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 11:04   #51
Ja imam njihove gležnjače, sa višom, debljom petom.
One od prošle godine su još nosive, ali sam si i ove godine kupila slične, samo druga boja i sa resecima.
Isto sam ih nosila stalno, nisu mi stajale sa strane.
Meni su udobne, ne žuljaju i ok je za hodat, peta oko 8 cm.
Također imam i jedne špagerice i isto ok kvaliteta, nekoliko štikli, ništa mi se nije još raspalo.
Štikle su im malo neudobne, ali meni je tako sa većinom štikli nakon par sati u njima.
chica_bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:58   #52
Roberto.hr online kupovina

Drage curke, samo upozorenje za online kupovinu preko Roberto.hr portala. Znam da su cipele ponekad prekrasne i niskih cijena, ali nisam sigurna da je vrijedno truda i muke. Naručila sam pred mjesec dana štikle i još uvijek nisu stigle - piše brza dostava 1-8 dana i ako nemaju da ce javit - nijedno se nije realiziralo. Ne odgovaraju na mail upit i ne javljaju se na telefon. Srećom pa sam stavila plaćanje pouzećem tako da nisam izgubila lovu, ali evo upozorenje da se ne zeznete.
Razorblade is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 18:54   #53
Roberto po meni i nije neki dućan..kupovala sam balerinke i to,samo je trajalo oko god dana..jedimo su jedne tenisice dugo trajale
Nekom je možda ok dućan,no meni više ne..
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:09   #54
Bila sam jučer u Robertu i našla si slatku torbicu, a pošto sam u tom trenutku malo presušila na redovnoj kartici mislila sam ju platit dinersom, kad ono...ništa. Ne primaju diners uopće .

Imam jedne njihove čizme preko koljena već treću godinu, nije baš da to često nosim, ali super izgledaju, kao nove.
I zimus sam kupila troje "brušene" čizme preko koljena isti model u tri boje, bordo, plave i sive... ja sam to nosila cijelu zimu i pol proljeća i isto izgledaju kao nove još i jako su udobne. Definitivno se isplatilo, meni super izgledaju (mada mi se 98% obuće od tamo uopće nikad ne sviđa i nikad to ne bih obula na sebe ni kupila), al kad nađem dobar model e onda si kupim u više boja .

Ali treba dobro pregledati prije nego kupite, barem ja tako radim koja sam osjetljiva na tragove ljepila i takve stvari, doslovno mi nekad 3-4 para mora donijeti prodavačica dokle god nemaju nikakvih tragova po sebi. Preko neta nikad ne bih naručivala zato.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 19:09   #55
Cesto kupujem u robertu, a nesto ispadne lose i neudobno, dok s druge strane naletila sam na par sandala/cipela koje sam jako dugo nosila a platila sicu. Jos se danas cudim jednim sandalama koje sam kupila prije cca 3 god. I platilaih 40kn. Jos dan danas ih nosim, udobne su mi i nisu se nigdje ostetile
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:10   #56
Je li netko radio tamo?
Leilanie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.