Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 18:14   #281
Quote:
cropunk kaže: Pogledaj post
evo i ja se javljam. malo sam prosao ovuda ali nisam primjetio nesto slicno mome, zapravo sve je isto ali opet. i ja vidjeh nekad dan isto vanjski, malo pece, svrbi i ostale stvari kao kod drugih, samo kaj kod mene nema uopce krvi. sad to isto normalno il ? doktor reko da odem kod kirurga da vidi dal je to to ili nesto drugo(gore mozda)...jer sam imao i drugih problema sa zdravljem pa da mozda to nije posljedica toga. pa ak netko zna da li mozda to nes drugo ili je opet isto normalno da imam posto ne krvarim ???
Bilo bi za preporuku otići kod proktologa na pregled, što prije se otkrije bilo koje oboljenje lakše se saniraju posljedice. Zato nema čekanja - odmah na pregled, a nakon toga ćeš znati što i kako... Nije da te plašim, ali najbitnije je da znaš i mirno spavaš.
Bez obzira što se radi o hemoroidalnim simptomima ponekad i druge patologije imaju slične simptome, a to se jednostavno bez pregleda ne može prepoznati
Javi se nakon pregleda i sretno
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:26   #282
pa i idem sutra na rebro pa cemo vidjeti sta ce i kako ce da bude.... ma ne brinem se ja zbog tog kolko ih je imalo i imat ce ih to je najmanji problem....meni brine da nije nes vise posto pri 2-3 god imo tumor pa da ni neki nusproizvod kakave sam srece....ali vidjet cemo sutra....javim
cropunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:38   #283
Quote:
cropunk kaže: Pogledaj post
pa i idem sutra na rebro pa cemo vidjeti sta ce i kako ce da bude.... ma ne brinem se ja zbog tog kolko ih je imalo i imat ce ih to je najmanji problem....meni brine da nije nes vise posto pri 2-3 god imo tumor pa da ni neki nusproizvod kakave sam srece....ali vidjet cemo sutra....javim
javi se i sretno!
AB Kultura svaki dan i zeleni caj ujutro prije bilo cega drugog pomazu regulaciju stolice. a zeleni caj je jako dobar samo po tome sto prociscava organizam, i zaista regulise metabolizam fenomenalno.
__________________
Nikad ne znamo sta izazivamo u drugom covjeku rijecju koja za nas ima sasvim odredjeno znacenje i zadovoljava samo nasu potrebu.
Lilith000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 08:38   #284
Quote:
Miracle kaže: Pogledaj post
U pravu si, fala Bogu ja vise nemam tih problema, ali znam kako mi je bilo grozno dok si nisam imao s cim pomoci. Zato zelim ljudima prenjeti svoje iskustvo da vise ne pate jer barem vecina ce se osloboditi tegoba kao i ja.
Slicno ti je sve to - simptome tvoje frendice mogu prepoznati kao da sam ja u pitanju.
Da li je tvoja frendica bila kod proktologa na pregledu?

Pozdrav!

Nije bila kod proktologa jer (mogu ju shvatiti) nije oduševljena tom idejom..boju se i neugodno joj je..
Mislim, ja sam joj savjetovala da ide, al jos skuplja hrabrosti..pitala sam ju
da li je imala krvavu stolicu u zadnje vrijeme i kaze da nista osim kad joj je
stolica tvrdja ili kad je nema po dan,dva, tri, onda skuzi da joj se kvrzica poveca..i lagano ju pecka.

Ne znam..katastrofa ziva
lorena22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 10:20   #285
Quote:
lorena22 kaže: Pogledaj post
Nije bila kod proktologa jer (mogu ju shvatiti) nije oduševljena tom idejom..boju se i neugodno joj je..
Mislim, ja sam joj savjetovala da ide, al jos skuplja hrabrosti..pitala sam ju
da li je imala krvavu stolicu u zadnje vrijeme i kaze da nista osim kad joj je
stolica tvrdja ili kad je nema po dan,dva, tri, onda skuzi da joj se kvrzica poveca..i lagano ju pecka.

Ne znam..katastrofa ziva
To su najvjerojatnije hemici, ali nije loše otići na pregled. Nije tako strašan traje 1-2 minute nije jako bolan, namažu te sa vazeljin, napumpaju i gurnu kameru... nekome bi bilo ugodno - meni nimalo al sad mirno spavam, pa to savjetujem i drugima, nije ni skupo mislim par sto kuna (300 ili 400).
Ciao!
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 11:26   #286
Hemoroidi

Molim pomoć (ako sam fulala, nemojte bit strogi, ali stvarno mi je bed).
Prije otprilike tjedan i pol dana dobila sam hemoroide. Samo jedan. Bio je ogroman i bolan. Toliko bolan da sam bila na bolovanju i ležela puna dva dana jer se od bolova nisam mogla ni okrenuti. Pila sam neofene protiv bolova, ali ništa. Hemoroid sam mazala faktu masti, pomogla je, ali ne dovoljno. Zatim sam koristila domaće spravljenu nevenovu mast, a nakon toga sam dobila još jedan hemoroid - koji nije bio tako bolan. Sada koristim Ultraproct mast i sada mi je donekle dobro. Čula sam da tu mast ne valja dugo koristiti jer šteti. Sada pitanje: Koliko dugo nakon što prođu bolovi treba još koristiti mast i stalno se mazati? Jednostavno se bojim prestat. Hemoroidi su još prisutni nisu se povukli ali su se smanjili. Ne boli me više jako, sada samo svrbi i pecka.
Pored svega, dobila sam mengu što mi otežava dodatno.
Bilo kakvi savjeti su dobrodošli. Inače radim posao gdje non-stop sjedim 8 sati dnevno.
Molim ljude s iskustvom da mi kažu koliko dugo još treba proći vremena da se oni povuku?
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 12:04   #287
nisi fulala, ali je dobro koristiti trazilicu prije nego se otvori nova tema, posebno o ovako opcenitom i cestom problemu - vrlo je vjerojatno da je netko vec imao isti problem i da je vec otvorio temu!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 00:22   #288
Quote:
juliška kaže: Pogledaj post
Molim pomoć (ako sam fulala, nemojte bit strogi, ali stvarno mi je bed).
Prije otprilike tjedan i pol dana dobila sam hemoroide. Samo jedan. Bio je ogroman i bolan. Toliko bolan da sam bila na bolovanju i ležela puna dva dana jer se od bolova nisam mogla ni okrenuti. Pila sam neofene protiv bolova, ali ništa. Hemoroid sam mazala faktu masti, pomogla je, ali ne dovoljno. Zatim sam koristila domaće spravljenu nevenovu mast, a nakon toga sam dobila još jedan hemoroid - koji nije bio tako bolan. Sada koristim Ultraproct mast i sada mi je donekle dobro. Čula sam da tu mast ne valja dugo koristiti jer šteti. Sada pitanje: Koliko dugo nakon što prođu bolovi treba još koristiti mast i stalno se mazati? Jednostavno se bojim prestat. Hemoroidi su još prisutni nisu se povukli ali su se smanjili. Ne boli me više jako, sada samo svrbi i pecka.
Pored svega, dobila sam mengu što mi otežava dodatno.
Bilo kakvi savjeti su dobrodošli. Inače radim posao gdje non-stop sjedim 8 sati dnevno.
Molim ljude s iskustvom da mi kažu koliko dugo još treba proći vremena da se oni povuku?
Meni je već glupo ponavljati, ali kad vidim kako se ljudi pate nemogu si pomoć. Iskreno nisam ni ja sebi znao drugačije dok me liječnik nije savjetovao da uzmem Pilex, koji kod preko 80% osoba u potpunosti rješava problem. Opisan je u mojim prijašnjim postovima zato od srca predlažem da ih pročitate jer su temeljeni na mojem iskustvu i iskustvu nekoliko prijatelja i potpuno su iskreni.

Sretno!
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 10:26   #289
Evo samo da se uključim, Imam isto jedan hemeroid koji me je užasno bolio, faktu mast pomaže na jedno kraće vrijeme, a onda ponovo počinju bolovi. Ono što mi je pomoglo jesu kapsule "Hemoroidin" od Encijana može se kupiti u ljekarni bez recepta. Ako je već netko to rekao u ovom topicu Sorry nisam čitao sve.
Hakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 23:51   #290
Quote:
Hakal kaže: Pogledaj post
Evo samo da se uključim, Imam isto jedan hemeroid koji me je užasno bolio, faktu mast pomaže na jedno kraće vrijeme, a onda ponovo počinju bolovi. Ono što mi je pomoglo jesu kapsule "Hemoroidin" od Encijana može se kupiti u ljekarni bez recepta. Ako je već netko to rekao u ovom topicu Sorry nisam čitao sve.
Drago mi je da su ti pomogla kapsule Hemoroidin, vjerojatno nisi imao većih hemoroidalnih tegoba. Ja sam imao katastrofalno stanje pred operaciju i nista osim Pilexa mi nije pomoglo.
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 08:16   #291
Quote:
Miracle kaže: Pogledaj post
Drago mi je da su ti pomogla kapsule Hemoroidin, vjerojatno nisi imao većih hemoroidalnih tegoba. Ja sam imao katastrofalno stanje pred operaciju i nista osim Pilexa mi nije pomoglo.
miracle, radis anti-reklamu. toliko puta si vec ponovio svoju preporuku da sam sigurna da su ljudi koji prate temu zapamtili tvoje iskustvo s njim. medjutim, kad netko toliko puta ponavlja jedno te isto, sve postaje sumnjivo.
nakon tvog prvog posta, razmisljala sam o pilexu, medjutim sad ga ne bih kupila ni pod razno.

stvarno ne razumijem zasto je potrebno nesto stalno ponavljati.

svaka cast ako zelis pomoci ljudima, ali nikakvo pretjerivanje nije dobro.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 08:19   #292
imam ono što neki zovi lijena crijeva, tako da svaki odlazak na veliku nuždu rezultira hemeroidima i to i vanjskim i unutarnjim. faktu mast mi pomaže jedno vrijeme, a onda kao da posatanem imuna na nju, pa sve ispočetka. doktorica me htjela poslati na operaciju, ali misli da sam još premlada za nju jer kaže da ih se nikada neću riješiti. ne znam....
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 11:25   #293
Meni je moj doktor rekao da u mojim godinama (25) nije definitivno za preporučit ići operirati hemiće. Kaže da sam premlada i da kad se jednom dira u debelo crijevo da nikada neće biti dobro. Inače, čak i nakon operacije se hemići vrate. Tako da se ja liječim na sve načine, samo operacije NE.
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 13:06   #294
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
miracle, radis anti-reklamu. toliko puta si vec ponovio svoju preporuku da sam sigurna da su ljudi koji prate temu zapamtili tvoje iskustvo s njim. medjutim, kad netko toliko puta ponavlja jedno te isto, sve postaje sumnjivo.
nakon tvog prvog posta, razmisljala sam o pilexu, medjutim sad ga ne bih kupila ni pod razno.

stvarno ne razumijem zasto je potrebno nesto stalno ponavljati.

svaka cast ako zelis pomoci ljudima, ali nikakvo pretjerivanje nije dobro.
U pravu si netreba pretjerivati, meni osobno je svejedno da li netko želi kupiti i što želi kupiti. Međutim s obzirom da sam isprobao sve, nemogu a da ne kažem kako je što djelovalo. U krajnjoj liniji forum i služi da ljudi razmjenjuju iskustva.
Žao mi je da si krivo shvatila moju dobru namjeru.

Srdačan pozdrav!
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 13:07   #295
Quote:
nisa kaže: Pogledaj post
imam ono što neki zovi lijena crijeva, tako da svaki odlazak na veliku nuždu rezultira hemeroidima i to i vanjskim i unutarnjim. faktu mast mi pomaže jedno vrijeme, a onda kao da posatanem imuna na nju, pa sve ispočetka. doktorica me htjela poslati na operaciju, ali misli da sam još premlada za nju jer kaže da ih se nikada neću riješiti. ne znam....
A da probaš neke kvalitetne probiotike?
Da li si se konzultirala vezano uz to?

Pozdrav!
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 13:16   #296
Quote:
juliška kaže: Pogledaj post
Meni je moj doktor rekao da u mojim godinama (25) nije definitivno za preporučit ići operirati hemiće. Kaže da sam premlada i da kad se jednom dira u debelo crijevo da nikada neće biti dobro. Inače, čak i nakon operacije se hemići vrate. Tako da se ja liječim na sve načine, samo operacije NE.
Bravo u potpunosti se slažem s tobom, ja sam ih dobio sa 22
Sretno!
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 14:41   #297
Quote:
Miracle kaže: Pogledaj post
U pravu si netreba pretjerivati, meni osobno je svejedno da li netko želi kupiti i što želi kupiti. Međutim s obzirom da sam isprobao sve, nemogu a da ne kažem kako je što djelovalo. U krajnjoj liniji forum i služi da ljudi razmjenjuju iskustva.
Žao mi je da si krivo shvatila moju dobru namjeru.

Srdačan pozdrav!
Ma ništa ona nije krivo shvatila.To je jedna pametnica(bar ona tako misli)koja voli pod*ebavati ljude.Prije nekoliko stranica je i mene.Vidiš da neće kupiti lijek samo zato što ti kažeš da je dobar.Bože sačuvaj,šta sve p.... rodi.
ddarkok. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 00:47   #298
Quote:
ddarkok. kaže: Pogledaj post
Ma ništa ona nije krivo shvatila.To je jedna pametnica(bar ona tako misli)koja voli pod*ebavati ljude.Prije nekoliko stranica je i mene.Vidiš da neće kupiti lijek samo zato što ti kažeš da je dobar.Bože sačuvaj,šta sve p.... rodi.
Da vidio sam ali netreba nikom ništa uzeti za zlo, siguran sam da je sve dobra namjera - iskreno i meni ide na živce ponavljati pa više i ne želim ništa reći, a zapravo je sve samo dobra namjera. Zašto bi ljudi patili ako nemoraju?
Pozdrav!
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 04:16   #299
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
miracle, radis anti-reklamu. toliko puta si vec ponovio svoju preporuku da sam sigurna da su ljudi koji prate temu zapamtili tvoje iskustvo s njim. medjutim, kad netko toliko puta ponavlja jedno te isto, sve postaje sumnjivo.
nakon tvog prvog posta, razmisljala sam o pilexu, medjutim sad ga ne bih kupila ni pod razno.

stvarno ne razumijem zasto je potrebno nesto stalno ponavljati.

svaka cast ako zelis pomoci ljudima, ali nikakvo pretjerivanje nije dobro.
slazem se , citala sam svih 12 stranica topica i kad sam vidjela da Miracle cijelo vrijeme spominje taj Pilex ili kako vec vise mi je doslo rigat, a i nekima 600kn za tablete je previse od toga se mogu hranit i izlazit skoro mjesec dana. Tako da Miracle smiri kampanju i tako sam vec pomislila da si ti placen za ovu reklamu.
 
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 18:32   #300
Quote:
Anna Lee kaže: Pogledaj post
slazem se , citala sam svih 12 stranica topica i kad sam vidjela da Miracle cijelo vrijeme spominje taj Pilex ili kako vec vise mi je doslo rigat, a i nekima 600kn za tablete je previse od toga se mogu hranit i izlazit skoro mjesec dana. Tako da Miracle smiri kampanju i tako sam vec pomislila da si ti placen za ovu reklamu.
Žalosno da se moja dobra namjera ovako komentira. Vi kao da ne želite ljudima dobro, ta nitko nikoga nemože na ništa natjerati da kupuje.
Možemo samo izmjeniti iskustva!
Da ste vi godinama imale problema s hemićima i patile kao ja, te se nakon toga za par dana uspjele izlječiti ne bi ovako reagirale.

Molim te daj i meni recept kako da se hranim i izlazim mjesec dana sa 600kn bit ću ti zahvalan jer ću si ušparati novac za putovanja koja si nemogu priuštiti
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.