Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2007., 14:26   #41
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Po njenom,prošle godine jednom,ove malo rijeđe.
a gdje je preostalih 11 puta???

zar nije trebalo bit jednom mjesecno?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 14:28   #42
Quote:
Septembar kaže:
kakvih jos problema u braku imate
ocito da je ne privlacis. sad do kog je falnika- ne znam?
kako je bilo prije braka
sta se promijenilo
zasto
ne mora privlacnost s tim imati nikakve veze.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 17:04   #43
Quote:
Maslina kaže:
Ništa od razgovora, predlažem uporabu afrodizijačkih sredstava. Npr. iznenadi svoju suprugu tako što svake subote ili nedjelje očistiš cijelu kuću tako da ona ne mora ništa napraviti, skuhaj joj finu večeru ili je izvedi na piće pa ćeš vidjeti kako onako fino odmorna i opuštena dobije volju za seksom. Muškarci uvijek misle da je tu neka duboka filozofija ili hormonalni disbalans u pitanju. Nije! Dragi moji, pitanje je umora!
pa ne znam bas dali je zena uvjek nakon ciscenja umorna. kod mene su radni dani dugi, pa onda dodje vikend i ja idem planinarit. onda se vratim kuci jos cistim i kuham, pa na kraju tog maratonskog dana jos dodje i zelja za seks.

cudno al istinito!
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 17:09   #44
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Fali mi sexa u braku i ozbiljno patim zbog tog,ja bih svaki dan a mila ženica jednom mjesečno i tako to već godinama,već pomišljam i na rastavu,help.
a da nema drugog....ili je frigidna.....cula sam i kad zene dobiju djecu dok su mala izgube volju za sexom..
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 17:14   #45
Quote:
dersu kaže:
pa ne znam bas dali je zena uvjek nakon ciscenja umorna. kod mene su radni dani dugi, pa onda dodje vikend i ja idem planinarit. onda se vratim kuci jos cistim i kuham, pa na kraju tog maratonskog dana jos dodje i zelja za seks.

cudno al istinito!
Paaaaaaaaaaa, mislila sam na nas obične žene, ne na vas superžene s Criptona
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 17:16   #46
Quote:
Maslina kaže:
Paaaaaaaaaaa, mislila sam na nas obične žene, ne na vas superžene s Criptona
he-he..
ako je fizicka aktivnost veca, onda raste i zelja za seks. ako se fizicka aktivnost svodi samo na ciscenje jedan put u nedelju, a ostalih dana sjedenje u birou, onda naravno umor dolazi brze.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 17:31   #47
slažem se sa dersu. Ne zato jer smatram sebe ili dersu superženama već iz jednostavne činjenice da nema boljeg načina za opustiti se od seksa.
A ako neko ne želi seks onda ga ili osoba s kojom ga upražnjava više ne zanima ili mu isti nije zadovoljstvo.
Jer koja će žena reći ej preumorna sam da bi pojela čokoladu, a preumorna je za seks. I jedno i drugo donosi zadovoljstvo, opuštanje.
A što će autor topica napraviti odista ne znam.
Dopuštam da je ovo što E. govori možda i istina i možda bi bilo primjenjivo ako bi me partner prestao fizički zanimati u mojim pedesetima, ali u tridesetima mi to poprilično fantastično zvuči.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 17:57   #48
Ja ne znam, kad sam umorna, umorna sam za sve pa i za seks. Kad sam odmorna, e to je već druga priča.
Pitanje za autora topica: A ima li ikakve nježnosti u vašoj vezi? Dobro, ne seksate se, ali onda se vjerojatno ni ne držite za ruke, ne mazite se, ni ništa slično. To je možda još i gori problem od seksualne apstinencije.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 18:24   #49
Quote:
Emericzy kaže:
Statistike kažu da se to dešava iz jednog, drugog, trećeg ili stotog razloga u velikoj većini brakova. Ima, naravno izuzetaka, kao i u svemu drugome, ali su -- izuzeci. U pravilu, seks iz braka hlapi i hlapi dok ga sasvim ne nestane. Ljudi se međusobno prestanu fizički privlačiti.

Najgore je što je to rijetko kada simetrično. Skoro uvijek jedan partner izgubi želju, a drugi ne.

Ja osobno mislim da je jedini pravi izlaz prestati insistirati na seksualnoj vjernosti. Jebite se, ljudi, s kime hoćete. Kao što prijateljujete s kime hoćete i ne određuje vam prijatelje bračni partner.

Brak čuvajte za svakodnevno zajedništvo, svakodnevno prijateljstvo, obiteljske projekte, odgoj i podizanje djece itd. Ako u tome bude još i seksa, super. Ako ne, jebiga, odrekneš se ili poševiš tu i tamo nešto sa strane.




U praksi se, zapravo, tako i dešava, samo što ljudi šute o tome i skrivaju.

Sex je slag koji zacinjava to sve....kada toga vise nema sve se gubi....,da mene moj partner vara ja bi to skuzila kad tad, po necemu i za mene je to gotova prica....najgore je skrivanje i laganje iza ledja nekom...
Postenije mi je kad se dvoje dogovore da ostanu zajedno ali imaju da tako kazem slobodnu vezu....svako radi sta hoce sa strane...i to oboje znaju i to im je ok
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 18:29   #50
Quote:
Maslina kaže:
Ja ne znam, kad sam umorna, umorna sam za sve pa i za seks. Kad sam odmorna, e to je već druga priča.
.

Naravno da kad je čovjek odmoran da je onda i više raspoložen.Ali lako je upasti u zamku umora. A što seksa manje ima manje ti fali i na kraju si uvijek preumoran.
To ti je ko sa fitnesom. Umorna si ko pas i jedino što ti se da je da se razvališ pred televizorom, a opet se prisiliš da odeš do dvorane. Pa kad si već tamo onda moraš i vježbati. Isprva ti se ne da ,a onda se uživiš i sve ti je bolje i bolje.
Na kraju si znojna, zadovoljna, ispucala si sav onaj nezdravi umor i zaspiš ko beba.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 19:34   #51
prokleto si u pravu...

Quote:
ljubav-je-bol kaže:
Hm, da, koliko ljudi se zeznulo, jer su mislili da će ljubav izgladiti sve probleme.
I sama sam jedna od njih.
Moj bivši imao je dvije karakterne osobine koje meni nisu odgovarale i koje nisam bila spremna tolerirati, ali kao što kažeš, mlado, ludo, zaljubljeno. Mislila sam da će se stvari popraviti kada uđemo u brak.
E da, i isto se u pogledu sexa nismo slagali. To je stvarno frustrirajuće.

Vas dvoje si očito niste kompatibilni u pogledu sexa.
Imaš tri mogućnosti:
1. razgovarati s njom i pokušati dogovoriti da se po pitanju učestalosti nađete negdje na sredini
2. naći nešto sa strane
3. razvesti se

Varijanta jedan će te teško zadovoljiti na duge staze. U toj varijanti nije sretna ni ona (jer ti mora dati češće nego što bi željela), ni ti (jer dobivaš manje nego što bi htio).
Varijanta dva rijetko donosi sreću, možda kratkoročno zadovoljstvo, ali puno više živaca i energije troši se na skrivanje.
treća varijanta daje ti šansu da nađeš partnericu koja će ti po pitanju sexa odgovarati i od sve tri taj je korak najteže napraviti.

Nisi napisao da li se tvoja žena i ti još volite.
Smatraš li da imate dobru komunikaciju?
čiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 01:02   #52
eh taj sex samo probleme stvara. hm ja se ne sexam bas a hebi ga priroda muzevog posla ne dozvoljava bas previse toga (a nije pekar) sta ces trpi mala. ali meni ne fali sex toliko koliko fali onaj dodir njeznosti, zagrljaj ja bez sexa mogu ali bez navedenog bas i ne. mozda je i kod vas ista stvar pokusaj malo osvjeziti vezu pokazati malo vise paznje kroz svakodnavne geste a ne samo pokazati interesovanje za zenu u krevetu.
crnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 01:13   #53
ma internet ubija želju za seksom sigurno ženska visi na netu
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 11:55   #54
Nisi nam rekao u kojim si najboljim godinama i koliko je godina braka iza vas?

Netko je napisao da trebas voditi ljubav, a ne seks. Slazem se.

Mi izmjenjujemo tonu njeznosti dnevno: i telefonom i direktnim verbalnim kontaktom, i poljupcima i rukama i govorom tijela...ne seksamo se svaki dan.
Te sitne manifestacije ljubavi su mi ponekad daleko bitnije od najvrucijeg seksa, narocito kada sam nikakva, tuzna, depresivna, jadna.
Ponekad jedan zastitnicki zagrljaj namiruje stotine seksualnih snosaja.
Da li razlikujes sto ti je zeni i kada potrebno?
Ljubav ili seks?
O njeznosti ne zelim ni pricati.
Miris? Debljina? Osobna higijena? Umor? Pomoc u kuci?
Hoces jos?
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 01:00   #55
Quote:
dersu kaže:
he-he..
ako je fizicka aktivnost veca, onda raste i zelja za seks. ako se fizicka aktivnost svodi samo na ciscenje jedan put u nedelju, a ostalih dana sjedenje u birou, onda naravno umor dolazi brze.
Da,sjedenje u birou je svakako ubojica dobrog sexa.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 13:11   #56
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Fali mi sexa u braku i ozbiljno patim zbog tog,ja bih svaki dan a mila ženica jednom mjesečno i tako to već godinama,već pomišljam i na rastavu,help.

pa nije sex najvažnija stvar u braku ili ZA brak da bi on kao takav mogao funkcionirati. mislim da se zbog malo seksa ne bih išla razvodit...zbog puno većih briga i problema da.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 14:23   #57
brak je ipak vise od platonskog prijateljstva. seks je i te kako vazan. brak i postoji kako bi seks bio legalan u njemu.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 14:36   #58
Quote:
dersu kaže:
brak je ipak vise od platonskog prijateljstva. seks je i te kako vazan. brak i postoji kako bi seks bio legalan u njemu.

koje razmišljanje pa ne moraš se ženit da bi imao seks
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 17:36   #59
Quote:
tadukepa kaže:
koje razmišljanje pa ne moraš se ženit da bi imao seks
kao sto se ne moras ni zenit da ne bi imao seks, ako nisi shvatio poantu.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 20:26   #60
Quote:
dersu kaže:
brak i postoji kako bi seks bio legalan u njemu.
Ajme, koje shvaćanje braka... tebi bi stvarno bilo dobro brak zaobilaziti u širokom luku.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.