Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2007., 19:22   #61
Ja pizzu pećem na papiru za pećenje (peki papir)
kavica133 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 20:39   #62
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ne treba mastiti lim, samo ga nabrašni.
sad kad si to spomenuo cini mi da sam prosli put nabrasnila a ne namastila
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 21:12   #63
moja tajna je u tome da imam prekrasnu peć na drva s malom pećnicom. u pećnici stoji kamena ploča koja se jako ugrije i na nju direktno ide pizza. bez papira, lima, ulja i ostalog. krenuli smo s tim kameno sasvim slučajno, a sada svaki vikend zimi imamo goste na pravoj, domaćoj pizzi. a ono što se stavi na nju tu je manje bitno. luk, paprika, slanina, kukuruz, sir........ whatever!
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 21:57   #64
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
kako to kupite tijesto u pekari? kako to izgleda? ne vidjeh ja toga u "svojoj" pekari

moj nacin:
- ne volim kecap na pizzi nego umak od pomidora (rajcice) trenutno mi super Mutti koji vec u sebi ima i neke zacine
- uvijek namastim lim da mi se ne zaljepi i da se bolje zapece
- koristim kvasac u prahu dakle to je valja suhi
- a u zadnje vrijeme mi je super ona smjesa za pizzu (pakirano ko brasno) stvarno odlicno ispada od toga meni
- nadjev mi je trenutno favorit pomidor, pa kukuruz, pa sir pa kulena malo, pa gljive pa origano
- a pizza bez origana mi nije pizza
kupiš tijesto koje oni imaju za kruh. pitaš u pekarni za kolko ti pizze treba i oni ti to već znaju.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 22:23   #65
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
kako to kupite tijesto u pekari? kako to izgleda? ne vidjeh ja toga u "svojoj" pekari
to ti je tijesto od obicnog bijelog kruha, vec umijeseno i napola dignuto

trebash ga doma samo razvaljati

najcesce imash malo i veliko
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 22:27   #66
meni je netko (ovdje na forumu ) dao recept za foccaciu i ispalo mi je da mi je to tijesto SAVRSENO za pizzu, bolje od bilo kojeg drugog, bolje cak i od onog kupljenog u pekari.

a sto stavim gore? svasta, ovisno o tome tko mi dolazi na pizzu, kakve sam volje, sto imam u frizideru .
najdraze mi je dosta paradajza (samo zmiksam one pelate iz konzerve), mozzarella, bosiljak, ne previse prsuta i rukola kad je vec peceno :mljac:


sad sam gladna then again, kad ja nisam gladna
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 12:47   #67
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
meni je netko (ovdje na forumu ) dao recept za foccaciu i ispalo mi je da mi je to tijesto SAVRSENO za pizzu, bolje od bilo kojeg drugog, bolje cak i od onog kupljenog u pekari.

pa to tijesto i jeste originalni, napolitanski recept za picu. pica se stanjila tek na sjeveru italije, na jugu se i dan danas jede nesto vise nalik na topli sendvic, nego na picu kakvu mi poznamo.
__________________
It's like a finger pointing at the moon. Don't look at the finger, or you will miss all that heavenly glory.
rompepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 13:37   #68
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
meni je netko (ovdje na forumu ) dao recept za foccaciu i ispalo mi je da mi je to tijesto SAVRSENO za pizzu, bolje od bilo kojeg drugog, bolje cak i od onog kupljenog u pekari.
ajd ga napiši pljiz
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 20:57   #69
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ajd ga napiši pljiz
mogu ja , mogu ja ???

evo, ja kupim dole u pekari 1/2 kile tijesta za pizzu, izvrnem u tepsiju i prelijem s 1 dl maslinovog ulja i onda ga prstima (nokti podrezani ) tiskam dok se ne rastegne po cijeloj a usput se ulje utapkava u tijesto ...i onda posipam sa friškim listićima ružmarina (zato je onaj bijednik s balkona prilično okljaštren) i kadulje (koja je počupana), volim i crne masline natiskat tu i tam koju, a ljetos kad sam imala (na balkonu) cherry paradajziće i njih sam rasporedila za ljepši dojam ...kad sve izgleda će-će (eh, da, cijelo to vrijeme se pečnica grije na 220°C) povrh posipam na rijetko sa krupnom morskom soli - bacim u pećnicu na 30 min (namjestim vekericu i ne virim unutra da ju ne preplašim )
vadim, izbacim na drvenu dasku, nosim na stol, režem, ekipa već cucla teran ili t'gu ...a sad mogu i pit (oće bit i slanih srdela, ak se posreći )
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 14:46   #70
Ohohooo, not bad, not bad. Bas bum probal, jel one paradajziće utisneš cijele ili narezane?
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 14:52   #71
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ohohooo, not bad, not bad. Bas bum probal, jel one paradajziće utisneš cijele ili narezane?
moji balkonski su bili sitni a debelokožni ...i jako slatki , tak da sam ih cele, onda se unutra fino skuhaju a da koža ni ne pukne ...njam njam...

zapravo, da nisu bili tak zgodni, ne bi mi ni palo na pamet ubaciti ih

btw. ova gore navedena foccacia je "sa svime", al bez greške funkcionira i sa samo jednom od navedenih dekoracija (aroma) ili čak samo sa krupnom soli, poanta je u ovom toćanju s maslinovim uljem
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 13:16   #72
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ajd ga napiši pljiz
evo, konacno sam se sjetila da sam i ovo duzna:

25 g svjezeg kvasca
400 g brasna
2 žličice soli
5 žlica masl. ulja
1,5 dl tople vode
malo grube morske soli (ovo ti za pizzu, zapravo, ne treba, ovo je kad se radi bas pogača)

kvasac izmrviti u toplu vodu i ostaviti 10 minuta da se digne. u veću posudu staviti brašno, napraviti jamicu, dodati sol, uzrasli kvasac, 2 žlice masl. ulja i mijesiti oko 10 min. tijesto preseliti u drugu posudu oblozenu cistom kuh. krpom posutom brasnom. ostaviti da se dize 2-2,5 sata, nakon čega kratko premijesiti i ostaviti jos pol sata. nakon toga se razvuce rukama, stavi u pecnicu na 180-200° oko 20 minuta.


sve isto vrijedi i kad se radi pizza, samo kaj ne treba stavit da se tak dugo dize i ovo je puno, puno previse tijesta za pizzu.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 18:30   #73
Dobro ispadne ak kod pravljenja tijesta dodate komadic putra u smjesu i kapljicu octa a ja stavim tijesto u frizider na "dizanje" na bar 20 min . Ma nemora se nis dic samo da onak dobi finu konzistenciju i onda razvaljas. Odlicno mi ispadne uvijek, skvadra nemre vjerovat, vele da quitam dayjob i bacim se na piceriju!
Ivson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 18:34   #74
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
to ti je tijesto od obicnog bijelog kruha, vec umijeseno i napola dignuto

trebash ga doma samo razvaljati

najcesce imash malo i veliko
Uh, ali rezultat bude ko bijeli kruh sa pizza nadjevom gore.
Fino jest, ali nije to to

Zadnje uređivanje Tinchi : 28.01.2007. at 20:22.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 18:35   #75
a jel se moze tijesto npr. zamijesiti i ostaviti da stoji neko vrijeme (recimo preko noci)?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 17:41   #76
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
evo, konacno sam se sjetila da sam i ovo duzna:

25 g svjezeg kvasca
400 g brasna
2 žličice soli
5 žlica masl. ulja
1,5 dl tople vode
malo grube morske soli (ovo ti za pizzu, zapravo, ne treba, ovo je kad se radi bas pogača)

kvasac izmrviti u toplu vodu i ostaviti 10 minuta da se digne. u veću posudu staviti brašno, napraviti jamicu, dodati sol, uzrasli kvasac, 2 žlice masl. ulja i mijesiti oko 10 min. tijesto preseliti u drugu posudu oblozenu cistom kuh. krpom posutom brasnom. ostaviti da se dize 2-2,5 sata, nakon čega kratko premijesiti i ostaviti jos pol sata. nakon toga se razvuce rukama, stavi u pecnicu na 180-200° oko 20 minuta.


sve isto vrijedi i kad se radi pizza, samo kaj ne treba stavit da se tak dugo dize i ovo je puno, puno previse tijesta za pizzu.

probala bi ovaj recept, samo imam jedno pitanje.
Kažeš da je ovo previše tijesta za pizzu, ima li način da se ostatak spremi? Zamrzne? Napola peče pa zamrzne? Ili?
medolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 09:37   #77
ako se sječate na tv-u je bila emisije u kojoj je kuhao gama, bar mislim da se tako zove kuhar i od njega sam pokupila recept za tijesto. on umjesto vode koristi mlijeko, dodaje malo maslinovog ulja i običnog i stavi jedno jaje. ja koristim svježi kvasac i ovako spravljeno tijesto je super, e zaboravila sam reći stavi se jedna velika žlica šečera na 1 kg brašna i ne zaboravite sol.
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:46   #78
Ja bih samo zahvalila Madame Hooch na receptu, pizza s takvim tijestom je presavršena, radila sam ju dva dana zaredom

Dakle, hvala i
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 18:13   #79
evo procitala sam sve recepte za pizzu koje ste ispisali, neke od njih znam, neke ne znam, ali sve su to manje vise varijante na istu stvar...

mene zanima kako u pizzerijama dobiju ono "zilavije" tijesto za pizzu?
osnovna razlika izmedju domace kucne pizze i one iz pizzerije je tijesto koje je u kucnoj izvedbi kao kruh, a u pizzeriji bude "zilavije", ukusnije i s onim velikim "rupama" u tijestu...
a kad se dobije takvo tijesto onda su sastojci gore skoro pa nebitni...

pa jel netko uspio dobiti takvo tijesto kao i u pizzeriji i na koji nacin?
probala sam zaprziti svoju rernu na 275 (maximum!) i peci pizzu samo 5 minuta (opet je ispala kao kruh!)... probala sam dodavati ocat i sodu bikarbonu u tijesto (da dobijem one mjehurice u tijestu)... probala sam jos bar 20 stvari... ali nikad nije savrseno... uvijek bude slicno kruhu...

ako netko ima savjet kako dobiti to "zilavo" tijesto, please, dajte recept...
st4rbuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 18:23   #80
pa i bolje da ti ispadne ko kruh...i da je deblje tijesto.....
meni ono iz pizzerie ne valja jer ispada da je previše materijala,a malo
tijesta...
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.