Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2006., 18:47   #81
bijou nakit

e cure moje...prosjecna hrv placa mi je otisla samo na rincice u zagrebu..i to bizuteriju.ovako lijepih i posebnih kakve sam si nakupovala ovdje u usa kod mene nemres naci ni za nista.a tek narukvice,ali one prave indijske..i rincice kaj idu onak uz usnu skoljku do gore skroz...jos nisam isla na posel ali indijke ce ponoreti kad sve to vide.fakat-imate u zg tako lijepih nakita da cu od sada samo tamo kupovati...jebiga 4000kn vrjednosti bizua mi je sada do sljedece godine...fakat se isplati.malo su me sasavo gledali ali jebiga...toga u mojoj prciji nema.
uglavnom,koji su najbolji bizu ducancici u zg-u???da vidim dal sam ih sve prosla ili mozda u nekima nisam bila...da znam za drugi puta.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 15:24   #82
Meni je najbolji art bijoux,stvarno tko god radi taj nakit ima puno ukusa i nije mi žao tamo dat i koju kunu više.
Drugi dućani su mi svi tak,niš posebno.
Ivana26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 15:53   #83
obožavam bijoux nakit
ja ga kupujem u trstu jer ga u ri nisam vidjela
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 16:16   #84
Quote:
Ivana26 kaže:
Meni je najbolji art bijoux,stvarno tko god radi taj nakit ima puno ukusa i nije mi žao tamo dat i koju kunu više.
Drugi dućani su mi svi tak,niš posebno.
meni on nije nesto jer je stil ovoga kaj imam ovdje,docim drugi ducani imaju ono kaj ne mogu naci kod sebe.mozda zato.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 16:17   #85
a gdje se u ZGB-u art bijoux moze kupiti?
sweething_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 16:30   #86
predmnijevam da misliš na bižuteriju, kakav vas sad to pomodni naziv 'bijou nakit' spopao?!?!?!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 17:11   #87
nije to pomodni naziv nego ima bižuterija marke bijoux
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 17:27   #88
ali afro nije postavljajuć temu mislila na nakit koji se zove art bijoux nego na bižuteriju. piše BIJOU, bez x.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 17:31   #89
e onda neznam
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 17:34   #90
Quote:
Lali Puna kaže:
predmnijevam da misliš na bižuteriju, kakav vas sad to pomodni naziv 'bijou nakit' spopao?!?!?!

nije to pomodnost, nego neznanje.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 18:01   #91
Quote:
Lali Puna kaže:
predmnijevam da misliš na bižuteriju, kakav vas sad to pomodni naziv 'bijou nakit' spopao?!?!?!
ali bizuterija i dolazi od naziva bijou!
uglavnom,da,mislimo na bizuteriju!!!!!
nego,lali-gdje si bila onaj dan???cekali smo te svi!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 18:03   #92
Quote:
Lali Puna kaže:
ali afro nije postavljajuć temu mislila na nakit koji se zove art bijoux nego na bižuteriju. piše BIJOU, bez x.
da,pa rekoh,iz stosa...bizu,skraceno!
nego u dogmi sam kupila prekrasne koraljno tirkizne sa zlatnim rincice visece...vidla sam ih na nekoj zenski u ilici i rekla frendici da bi sad najrade isla za njom da ju pitam..i dodem sasvim slucajno u dogmu i eto....
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 22:49   #93
di je dogma?kakve su cijene?
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 23:26   #94
treca stanica od remize,odnosno tresnjevacki plac-sides dole iz trambulina i onda se vratis malo(prema gore,tj remizi kao)i na desnoj strani je dogma.cjene su manje vise kao i svuda-imas nausnica od 30-120 kn...drugo nisam ni gledala.ali te moje recimo su bile 89kn.htjela sam se vratiti jos u subotu proslu da si jos jedne uzmem,ali nisam...sad moram cuvati ove jer su mi zaista super.a dve stanice od remize,dakle stanica nehajska isto s desne strane ima mala poklon galerija,zove se viva i u njoj sam nakupovala sve kaj je bilo posteno i unikatno-sve neke indijske izvorne dinduve i marokanske ringove(zbilja jako efektni bizu)jos mi je zena posel ponudila...da joj furam modele,he he.kasnije sam se vatila jos par puta ali nis drugo dobro nije doslo-sve sam ja pokupovala.ali zbilja su super bile dindice.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 23:34   #95
u oblaku u radicevoj je bilo dosta unikatica,bilo je i bezveznih ali ja sam bila nutra dugo (frendica popizdila!)i sve jednu po jednu promatrala...jedino mi je sad zao kaj si nisam tamo neke narukvice kupila-jedna za oko ruke gore iznad lakta-zlatna u tri ringa sa srcekima na kraju i jedna onak maroko stil opetcrvena ko rubinska sa nekim visuljcima indijskim...jeb'ga nisam imala vise ni vremena a ni love!!!!sve sam dan prije spiskala u jos jednom malom bijou butigu-srceko-na jordanovcu(mioc stanica)tamo sam kupila dve tako super narukvice da ih nigdje vise takve necu naci-jedna je praava indijska..ko za indijsku nosnju-a jedna je onako egipatska velika zlatna izrezbarena ide onak do pola ruke...i to furam sa indijskim nausnicama koje idu skroz uz usnu resicu(zlatne sa dizajnom)a dole je samo neki visuljak...jako unique.i tamo sam si kupila te neke male nausnicice koje se stave u drugu rupicu ako imas na uhu pa je kao ruza sa peteljkom koja ide do gore uz uho..neznam kak da opisem ali jako slatko.ma velim,sram me opce reci kolko sam spiskala na samo to,ali jebiga sad sam do druge god.natrpana sa bizuom i nebi(ako sam normalna)smjela ni pogledati ovdje nista od toga.malo tesko,ali...nema smisla.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 00:39   #96
Ja sve svoje stvari kupujem u Arts bijoux u Kaptol centru
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 03:20   #97
a gdje je galerija glasnovic????vidim u magazinima ima bas cool nakit..tam nisam bila.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 08:11   #98
u prolazu kina europa, tebi poznatijem vjerojatno kao balkan-prolaz
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 16:34   #99
e vi's tam nisam bila...a tam smo isli na kavu negde sa curama...si bila kad u tom ducanu?kaj ima?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 13:44   #100
odi kod trga u prolaz kod restorana lovacki rog.tam imas svakakve hipi-indijske stvari,ali i puno fensi bižuterije
good_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.