Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2008., 12:47   #1
Da ste vidjeli ubojicu - biste li otisli na policiju?

Cisto me zanima biste li - npr...setate i vidite frajera di trci i drzi kacigu u ruci...i drugi dan zbrojite 2 i 2...i sto biste napravili:
otisli na murju reci da ste ga vidjeli
ili ne otisli na murju nego u kladionicu mrtvi hladni zaokruziti svedskog cetveroligasa

ja ga nebi prijavio za vagon karamele...pa da drugi dan hodam sa crvenom tockicom na celu - a nisam Indijac....
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 13:02   #2
Otišao bi kad bi mi platili za tu informaciju. Zadžabe ne bi sigurno.
billie_piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 13:15   #3
Quote:
billie_piton kaže: Pogledaj post
Otišao bi kad bi mi platili za tu informaciju. Zadžabe ne bi sigurno.
...znaci pun para i sa crvenom tockicom na celu?
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 14:06   #4
Quote:
krule kaže: Pogledaj post
...znaci pun para i sa crvenom tockicom na celu?
Pa ako si Hare Krishna onda ga bez pol beda prijaviš, jer već imaš jednu točkicu na čelu, pa nek si frajer misli koja je prava


Ja bi ga prijavio; naravno uz novčanu naknadu za duševnu bol (skrivanje i škiljenje iza zavjese prije nego izađeš iz kuće), a onda s tim parama tjedan dana na more, pa nek me onda traže po gradu. A na moru bi se toliko iskvarcao da me doma ni rođena majka nebi prepoznala, a kamoli skuter mafija
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 16:29   #5
Ne bih sigurno, jer znam policiju i moj život mi je preveliki ulog da bih nekom glupom drotu to rekao, te da me već pred ulazom dočekaju dečki sa zadnjim pozdravom. Ne hvala, nemam povjerenja u policiju, pogotovo ovu Zagrebačku jer znam kaj, kako i s kim radi.
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 16:32   #6
Quote:
krule kaže: Pogledaj post
Cisto me zanima biste li - npr...setate i vidite frajera di trci i drzi kacigu u ruci...i drugi dan zbrojite 2 i 2...i sto biste napravili:
otisli na murju reci da ste ga vidjeli
ili ne otisli na murju nego u kladionicu mrtvi hladni zaokruziti svedskog cetveroligasa

ja ga nebi prijavio za vagon karamele...pa da drugi dan hodam sa crvenom tockicom na celu - a nisam Indijac....
Bil ti volio da tebe neko prijavi?Odigrao bi te cetveroligase i otisao vidjet vijesti!
Disconect is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 19:16   #7
- Pošto je kod nas vulgarni liberokapitalizam na čelu sa tajkunima neandertalcima i doseg našeg društva je primitivan kazao bih informaciju kad bi mi platili nagradu i to dobru. Nema love nema informacija.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 19:28   #8
Ne bih prijavio i nikada nisam ništa prijavio policiji ni svjedočio. Pogotovo ne bih nekoga drukao za novac. Svoje probleme rješavam sam, eventualno ću potražiti pomoć prijatelja, nikad policije ili suda. Ako nekoj žrtvi zlostavljanja mogu pomoći svojom snagom, to ću učiniti, ali sa policijom ne želim imati posla.
*ante* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 22:22   #9
vecina bi ga prijavila samo ako bi dobila pare???...koja je to logika...ja mislio ono bit ce ih frka panika zbog mafije...a jebe se njima za mafiju...pare brajko...

ima tu nesto
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 22:25   #10
Quote:
krule kaže: Pogledaj post
vecina bi ga prijavila samo ako bi dobila pare???...koja je to logika...ja mislio ono bit ce ih frka panika zbog mafije...a jebe se njima za mafiju...pare brajko...

ima tu nesto
Kad već stavljaš život na kocku, pa bar da je ulog velik

Nema džabe, ni u stare babe
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 22:28   #11
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Kad već stavljaš život na kocku, pa bar da je ulog velik

Nema džabe, ni u stare babe

...sram vas moze biti...rodjenu mater bi ubili...sasusili...smrvili..i plasirali pod marihumama!!!!
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 07:03   #12
Ne budite glupi, kakav novac kad nebiste poziveli ni par godina kad bi saznali ko je prijavio.
Nebi se ni zamarali bombom ili snajperom, ubili bi vas ko kera.
Cufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 09:20   #13
Quote:
Cufta kaže: Pogledaj post
Ne budite glupi, kakav novac kad nebiste poziveli ni par godina kad bi saznali ko je prijavio.
Nebi se ni zamarali bombom ili snajperom, ubili bi vas ko kera.
Nebi te nitko likvidirao zbog prijave u kojoj bi naveo da si vidi frajera sa kacigom kako trči u smjeru Palmotićeve.
Easternborder II is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 13:59   #14
Mogla bi i neka anketa?

Osobno ne, policiji se baš i ne trudi uhvatiti ubojice,osim kad baš mora,a mafija ne prašta...

Jel se sjeća itko Tomislava Marinca?
Jel živ?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 14:56   #15
Quote:
Easternborder II kaže: Pogledaj post
Nebi te nitko likvidirao zbog prijave u kojoj bi naveo da si vidi frajera sa kacigom kako trči u smjeru Palmotićeve.
...mislis da bi ti MUP dao novcanu nagradu za tu informaciju?...

kakvi jesu vjerovatno i bi
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 08:03   #16
Quote:
Easternborder II kaže: Pogledaj post
Nebi te nitko likvidirao zbog prijave u kojoj bi naveo da si vidi frajera sa kacigom kako trči u smjeru Palmotićeve.
Naravno, razumeo bi da si samo izvrsavao svoju gradjansku duznost.
Likvidirali bi oni bilo koga i za manje od cinakarenja policiji.
Mislis nekom je lepo zbog tebe biti godinama u zatvoru, a nebi se sigurno svetio policiji .
P.S Tu se radi o opasnoj mafijaskoj grupi, izvrsitelji su iz vise drzava sa raznim zadacima. Verujem da ni sami neznaju ko je narucio ubistvo, dobili su novac od osobe X da to urade, i kraj..

Zadnje uređivanje Cufta : 06.11.2008. at 08:18.
Cufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 17:45   #17
pošto u hr ljudi koji znaju neke 'prljave' stvari postanu pokojni u kratkom roku-ne bi
 
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 20:14   #18
Ne bih ni ja.
Moralno bi me lomilo,ali bi pamet prevladala.
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 12:37   #19
Da, odmah bih se javio u najbližu PU!

Ja se nikoga ne bojim, bio sam već par puta na rubu života i smrti, imao sam sreću, ili nesreću ( ) da me u posljednjem srpsko-hrvatskom ratu ništa ne pogodi, da, ...ja se više ničega ne bojim!
Volim svoju domovinu i sve bih učinio za zaštitu ustavnog poretka, pridržavanje zakona i očuvanje javnog reda i mira!
Svaki oblik kriminala odmah bih prijavio!
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 13:35   #20
- Idealist.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.