Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2008., 21:42   #1
VUKOVAR - prodani grad ili teorija zavjere!?

otvaram ovu temu ponukan jednim postom...zasto u ludoj kuci? samo iz jednog razloga - vjerovatno ce rasprava biti zesca pa da sam ju objavio na POLITICI nebi dugo opstalo nekoliko forumasa....

dakle otvorite dusu i recite mi jeste li misljenja kao i ja - da su 1991 prodali grad vukovar i ljude u njemu....dakle ja sam svoje misljenje rekao

za mene je 1991 godine vukovar prodan samo nikako ne mogu dokuciti sto se htjelo s tim postici...

za vukovar
za trgovce istim gradom
mutavi djuro is offline  
Old 10.11.2008., 22:00   #2
Da da Vukovar se mogao spasiti s obzirom da smo imali odmah u startu 100 000 branitelja,oruzja na bacanje,i nigdje drugdje nije curilo samo u Vukovaru.Daj prije nego otvoris ovakvu temu se drugi put malo inforimiraj ili se barem potrudi procitati na temi bitka za Vukovar postove od Casia koji je sudjelovao u obrani Vukovara i govori da se po njegovom misljenju Vukovar nije mogao spasiti.Proboj je pokusan,neuspio,Hrvatska 91. nije imala dovoljno ljudi ni tehnike za napad/proboj takve velicine,ako jos tome dodamo da je gotovo cijela Hrvatska bila jedna velika bojisnica.
Ša la la la is offline  
Old 10.11.2008., 22:21   #3
Je Vukovar je prodan grad, u Vukovaru su povampirene zenge poklale 20 srpske dece i stavili ih u zasebne kesice, Pavelić je sakupljao oči srpske nejači, Hrvati se hrane na pravoslavnim grobljima, u Dubrovniku su palili gume za vrijeme napada, u Jasenovcu je ubijeno 700.000 Srba, u Oluji je protjerano 250.000 Srba....


To je sve ista škola u pičku materinu.
Opasne Misli is offline  
Old 10.11.2008., 22:49   #4
Nije prodan,samo ne mogu nikako shvatit zasto se onako lose postupalo sa vukovarskim braniteljima nakon rata
viper001 is offline  
Old 10.11.2008., 23:00   #5
Ista spika kao i od četnika 91."jebo vas Tuđman, mi bi vas bre razmenili al on vas bre neće, izdo vas je....."blablablabla.
Nakon Vukovara istu spiku su prodavali dušebrižnici iz Munchen bojne i oni ispod ženinih/maminih skuta.Sve u svemu ista ekipa samo drugo pakiranje.To Vukovarci nisu pušili tada jednako kao ni sada, a vi svirači i dalje svirajte kurcu frulicu.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Old 10.11.2008., 23:06   #6
Quote:
mutavi djuro kaže: Pogledaj post
otvaram ovu temu ponukan jednim postom...zasto u ludoj kuci? samo iz jednog razloga - vjerovatno ce rasprava biti zesca pa da sam ju objavio na POLITICI nebi dugo opstalo nekoliko forumasa....

dakle otvorite dusu i recite mi jeste li misljenja kao i ja - da su 1991 prodali grad vukovar i ljude u njemu....dakle ja sam svoje misljenje rekao

za mene je 1991 godine vukovar prodan samo nikako ne mogu dokuciti sto se htjelo s tim postici...

za vukovar
za trgovce istim gradom
čak si se i registrira da sa nama podiliš ovu svoju mudrost? pa svaka čast šta si prolazia kroz toliki trud da bi nas prosvitlija...
Duh_ratnika is offline  
Old 10.11.2008., 23:10   #7
Quote:
Duh_ratnika kaže: Pogledaj post
čak si se i registrira da sa nama podiliš ovu svoju mudrost? pa svaka čast šta si prolazia kroz toliki trud da bi nas prosvitlija...
ako nista ti si prvi koji misli da sam novi - cestitam....
ovom izjavom samo potvrdujes koliko pratis ludu kucu...
ajmo dzada
mutavi djuro is offline  
Old 10.11.2008., 23:24   #8
http://www.youtube.com/watch?v=T6LkTbaE8eE
malo za odmorit
mutavi djuro is offline  
Old 11.11.2008., 00:37   #9
Quote:
mutavi djuro kaže: Pogledaj post


Stara poslovica kaže:"Uvijek postoji više budala, nego što ste računali..."
amareda is offline  
Old 11.11.2008., 00:56   #10
Pa svakome iole normalnom je jasno da je Vukovar prodan. Bila je kod nas emisija o jednom nasem (ex-yu) vojnom reporteru, i u toj emisiji su bile razno razne snimke, u jednoj su Vukovar branitelji pjevali kako ce ubiti Tudjmana i jebu mu majku (posto ih izdao) a nozem ce klati cetnike......
lutnik is offline  
Old 11.11.2008., 07:06   #11
JAšta da prodan. Isto kao sto je prodana Petrinja, Slunj, Glina, Cavtat... Sve je to Tuđman prodao, a lovu od zarade potrosio da bi pokupovao firme za 200 bogatih obitelji koje danas vladaju Hrvatskom. Majku mu jebem ustašku.
porga is offline  
Old 11.11.2008., 07:10   #12
Naravno da je prodan, zarad dobijenog medijskog rata i definitivnog pokopavanja bilo kakve zajednicke drzave.
Slike razaranja i nesrecnih ljudi obisle su svet, koji se okrenuo protiv JNA i Srbije. Prikazani su kao varvari i zlocinci.
A sto se tice branitelja verujem da su lagani da ce im stici pomoc, samo da izdrze sto duze i da potraje ta medijska kampanja.
Ceo svet je tada snimao i izvestavao iz VU.
Dosijey is offline  
Old 11.11.2008., 07:24   #13
Takodje bi postavio pitanje vrhu Hr. u to vreme, zasto pred pad VU, nisu poceli pregovore sa JNA i dogovorili evakuaciju branitelja i stanovnistva, kao i prestanak razaranja.
JNA je bila zainteresovana da smanji gubitke i sto pre to zavrsi.
Nije valjda da nisu znali da ce pasti i desiti se zlocin, nego su ih ostavili da ih brani Crveni Krst.
Dosijey is offline  
Old 11.11.2008., 07:58   #14
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ista spika kao i od četnika 91."jebo vas Tuđman, mi bi vas bre razmenili al on vas bre neće, izdo vas je....."blablablabla.
Nakon Vukovara istu spiku su prodavali dušebrižnici iz Munchen bojne i oni ispod ženinih/maminih skuta.Sve u svemu ista ekipa samo drugo pakiranje.To Vukovarci nisu pušili tada jednako kao ni sada, a vi svirači i dalje svirajte kurcu frulicu.
Jednostavnije rečeno stoka sitnog zuba.
odbojkašcro is offline  
Old 11.11.2008., 08:39   #15
Hm, ta priča je postala toliko rasprostranjena, ali nekako mi nije jasno što se pod tim misli.

Da li smatrate da je Tuđman u rezervi imao neki ogromnu vojnu silu koja je mogla pomesti JNA oko Vukovara, ali ju nije htio upotrijebiti? Teško.

Meni se prije čini da je Vukovar Tuđman otpisao onako slično Staljinovoj manri - Tu se nema što više raditi, gotovi su, to je ionako pozicija na boku. Tako da nema smisla da se šalju novi vojni resursi. A Srbi se nalaze pred Zadrom, Karlovcem i Šibenikom. Tu je situacija puno opasnija, jer nas mogu presjeći.- Vrlo je vjerovatno da je takav stav izazvao ogorčenost jednog dijela branitelja, što se kasnije razvilo u ovakve priče.

Nemojte misliti da ja sad tu branim Tuđmana, nije mi nešto previše drag. Samo mi se čini da ta priča ne drži previše vodu. Uostalom, Vukovar je kasnije vraćen.
Sinbad is offline  
Old 11.11.2008., 08:46   #16
Priča da je Vukovar prodan je potpuna besmislica
Master27 is offline  
Old 11.11.2008., 09:27   #17
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Jednostavnije rečeno stoka sitnog zuba.
Presitna riječ za njih.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Old 11.11.2008., 09:36   #18
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Presitna riječ za njih.
Naravno da je pre sitna, sjetiš se onih četnika koji su te tukli, mučili i ubijali tvoje suborce, rodbinu s tim istim riječima koje sad ovdje čitaš, zaključak se nameće sam.
NINJA 07 is offline  
Old 11.11.2008., 11:02   #19
Mislim da Vukovar jest prodan, ali ne time da su se Francek i Slobo dogovorili, e, sad cemo mi vama to otvoriti pa vi napadnite pa preuzmite, nego na nacin da su Zagorac (uhvatio sam se njega jer je eto, trenutno najpopularniji )i slicni, koji su imali sredstva za kupovinu oruzja, to potrosili na svoje luksuze i ladili jaja.

Quote:
Naravno da je prodan, zarad dobijenog medijskog rata i definitivnog pokopavanja bilo kakve zajednicke drzave.
Slike razaranja i nesrecnih ljudi obisle su svet, koji se okrenuo protiv JNA i Srbije. Prikazani su kao varvari i zlocinci.
A sto se tice branitelja verujem da su lagani da ce im stici pomoc, samo da izdrze sto duze i da potraje ta medijska kampanja.
Ceo svet je tada snimao i izvestavao iz VU.
Takodje bi postavio pitanje vrhu Hr. u to vreme, zasto pred pad VU, nisu poceli pregovore sa JNA i dogovorili evakuaciju branitelja i stanovnistva, kao i prestanak razaranja.
JNA je bila zainteresovana da smanji gubitke i sto pre to zavrsi.
Nije valjda da nisu znali da ce pasti i desiti se zlocin, nego su ih ostavili da ih brani Crveni Krst.
Ne seri. Prikazani su kao varvari i zlocinci? A to se prije toga nije znalo? Prilicno sam siguran da je napad na Kijevo u ljeto '91 dovoljan primjer...
http://vinovo.magnify.net/video/Kije...ad-Srba-na-hrv
Ili npr napad na Sotin. Ma uostalom primjera je previse, a ti malo proguglaj ako ne vjerujes. Prema tome, nitko vas nije trebao prikazivati kao zlocince, vi ste to sasvim dobro i sami odradili. Odjeb.
I btw: "Nije valjda da nisu znali da ce pasti i desiti se zlocin..." - time zelis reci da je logicno da poslije pada budu zlocini..? Ili da je to TEBI sasvim normalno? Mozda si i bio tamo? Like I said before: odjeb.
Gunner1980 is offline  
Old 11.11.2008., 14:25   #20
Quote:
NINJA 07 kaže: Pogledaj post
Naravno da je pre sitna, sjetiš se onih četnika koji su te tukli, mučili i ubijali tvoje suborce, rodbinu s tim istim riječima koje sad ovdje čitaš, zaključak se nameće sam.
odvjetnicki ured kreso i sinovi d.o.o.
mutavi djuro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.