Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2008., 17:05   #21
Uvijek ista priča-urbana sredina/stranka protiv ruralne...
Ne živim u ruralnoj sredini,visokoobrazovana sam,desničarka.Dakle rušim vam stereotipe.I što sad?
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 17:19   #22
Quote:
Mammi kaže: Pogledaj post
Uvijek ista priča-urbana sredina/stranka protiv ruralne...
Ne živim u ruralnoj sredini,visokoobrazovana sam,desničarka.Dakle rušim vam stereotipe.I što sad?
PA STA ONDA I HIMMLER JE BIO VISOKO OBRAZOVAN
viper001 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 15.11.2008., 17:51   #23
Quote:
Plavi Princ kaže: Pogledaj post
Činjenica da u najjačem i najrazvijenije gradu koji se gotovo ni ne može mjeriti s ostalima na vlasti ljevica, isto tako je činjenica da se najviše u gradu napravilo dok je ljevica na vlasti i da narod stalno bira tu ljevicu. Sigurno ne zato kaj im ne valja.
Činjenica je da je u najrazvijenijoj Hrvatskoj regiji na vlasti ljevica, stalno, i narod ju stalno bira. Sigurno ne zato kaj im nevalja.
Činjenica je da najnaprednije zemlje svijeta sve više na vlasti imaju ljevičare.

Opet, činjenica je da je desnica konstantno na vlasti u najsiromašnijim i najnerazvijenijim dijelovima Hrvatske, gdje je najmanji postotak srednje i višeobrazovanog stanovništva.
Činjenica je da najniži standard imaju oni dijelovi Hrvatske koji konstantno glasaju za desnicu.
Činjenica je da je desnica većinom na vlasti u zemljama sa problemima i u zemljama sa niskim postotkom visoko obrazovanih osoba.
Da je bilo što od ovoga činjenica ,ti bi to mogao dokazati ,ali ne možeš. To što ti sam kažeš da je nešto činjenica ,ne znači uistinu da je to nešto činjenica.
Čoban Tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 19:32   #24
Quote:
Mammi kaže: Pogledaj post
Uvijek ista priča-urbana sredina/stranka protiv ruralne...
Ne živim u ruralnoj sredini,visokoobrazovana sam,desničarka.Dakle rušim vam stereotipe.I što sad?
Ne, nego potvrđuješ pravilo.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 19:50   #25
Quote:
Čoban Tarzan kaže: Pogledaj post
Da je bilo što od ovoga činjenica ,ti bi to mogao dokazati ,ali ne možeš. To što ti sam kažeš da je nešto činjenica ,ne znači uistinu da je to nešto činjenica.

Činjenica je da u 15 od 27 zemalja Europske unije u ovom trenutku na vlasti je desnica, a u još četiri najveće partije desnog centra u tim zemljama vladaju u takozvanim velikim koalicijama sa ljevicom.
Činjenica je da ljevica vlada u "naprednim" državama tipa Venezuela, Kuba, Sj. Koreja, Kolumbija, Kina, Tadžikistan, Vijetnam, Kongo, Somalija, Burma...
Jebene su te činjenice
istrazivac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 19:57   #26
Quote:
istrazivac5 kaže: Pogledaj post
Činjenica je da u 15 od 27 zemalja Europske unije u ovom trenutku na vlasti je desnica, a u još četiri najveće partije desnog centra u tim zemljama vladaju u takozvanim velikim koalicijama sa ljevicom.
Činjenica je da ljevica vlada u "naprednim" državama tipa Venezuela, Kuba, Sj. Koreja, Kolumbija, Kina, Tadžikistan, Vijetnam, Kongo, Somalija, Burma...
Jebene su te činjenice
evropska i hrvatska desnica nemaju ama bas nikakve veze.Europska desnica smanjuje poreze i potice gospodarstvo dok hrvatska desnica podize poreze i gusi gospodarstvo.Europski desnicari su roduljubi i kao takvi hoce sto vise pridonijet svojoj zemlji,dok hrvatski desnicar samo gleda di ce sta ukrast.
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 20:02   #27
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
evropska i hrvatska desnica nemaju ama bas nikakve veze.Europska desnica smanjuje poreze i potice gospodarstvo dok hrvatska desnica podize poreze i gusi gospodarstvo.Europski desnicari su roduljubi i kao takvi hoce sto vise pridonijet svojoj zemlji,dok hrvatski desnicar samo gleda di ce sta ukrast.
A hrvatska ljevica je oličenje europske ljevice?!
Čoban Tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 20:06   #28
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
evropska i hrvatska desnica nemaju ama bas nikakve veze.Europska desnica smanjuje poreze i potice gospodarstvo dok hrvatska desnica podize poreze i gusi gospodarstvo.Europski desnicari su roduljubi i kao takvi hoce sto vise pridonijet svojoj zemlji,dok hrvatski desnicar samo gleda di ce sta ukrast.
...za razliku od hrvatskih ljevičara koji su prepuni razumjevanja za Hrvate i hrvatski narod, Tipa Linić koji je uništio brodogradnju, tipa Lučin koji bi guzio muškiće i to ozakonio, tipa Pančić koji je s rukama u džepu uzimao proteze invalidima, ili pak tipa Ingrid Antičević liji je muž u dogovoru s vrhom SDP-a reketario klijente.
Lepa levica

Zadnje uređivanje istrazivac5 : 15.11.2008. at 20:11.
istrazivac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 20:09   #29
Quote:
Čoban Tarzan kaže: Pogledaj post
Evo zašto - stranke ljevice ne ostvaruju pobjede u urbanim sredinama Split ,Dubrovnik ,Zadar ,Osijek ,Karlovac ,Slavonski Brod...sve su to uporišta recimo hrvatske desnice. Rijeka i Zagreb su sdp - ovi ,od velikih gradova.
dam ruku da u zagrebu ima vise intelektualaca nego u svim nabrojanim gradovima skupa.
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 20:17   #30
a da li su desničari ljudi sa prezimenom Desnica. Znam da ima Srba s tim prezimenom...
Kurac od ovce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 01:13   #31
Quote:
istrazivac5 kaže: Pogledaj post
Činjenica je da u 15 od 27 zemalja Europske unije u ovom trenutku na vlasti je desnica, a u još četiri najveće partije desnog centra u tim zemljama vladaju u takozvanim velikim koalicijama sa ljevicom.
Činjenica je da ljevica vlada u "naprednim" državama tipa Venezuela, Kuba, Sj. Koreja, Kolumbija, Kina, Tadžikistan, Vijetnam, Kongo, Somalija, Burma...
Jebene su te činjenice
Pod naprednije zemlje sam mislio švedska, finska (u kojoj je na vlasti trenutno desnica, no od drugog svijetskog rata je desnica bial na vlasti sve ukupno 8 godina), engleska, irska, španjolska, SAD, Japan, Nizozemska...
__________________
Frend Perry
Plavi Princ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 04:16   #32
ja i mnogo drugih misle baš da su ljevičari pametniji,nisu nikad pokazivali to nasilje već su uglađeniji....pogledajte samo milanovića i rojsa ,,,usporedite malo ljude
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 09:30   #33
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
ja i mnogo drugih misle baš da su ljevičari pametniji,nisu nikad pokazivali to nasilje već su uglađeniji....pogledajte samo milanovića i rojsa ,,,usporedite malo ljude


To ljevičarsko "nenasilje" se vidi i u tome da se sa dvadeset pet godina, koliko je Milanović imao 1991.g, skrivao u podrumu ,dok su se neki "desničari " hrabro borili u Domovinskom ratu!
amareda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 10:24   #34
"napredni ljudi"...
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 10:36   #35
Quote:
amareda kaže: Pogledaj post
To ljevičarsko "nenasilje" se vidi i u tome da se sa dvadeset pet godina, koliko je Milanović imao 1991.g, skrivao u podrumu ,dok su se neki "desničari " hrabro borili u Domovinskom ratu!
Ne seri, govorimo o današnjim vremenima! I moj stari je ljevičar, stric je glasaš SDP-a, pa su obojica prošli sva ratišta, nemoj vezat domoljublje sa političkim opredjeljenjem, pogotovo u Hrvatskoj gdje se toliko dijelimo na crvene i crne a razlikuju se u nijansama! Ljevičarsko društvo je naprednije, liberalnije pa time i otvorenije promjenama. Nije slučajno da su u tri skandinavske države u kojima se kao najbolje živi na vlasti lijevo orjentirane stranke nalaze uz male pauze već više od 60 godina.
__________________
Frend Perry
Plavi Princ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 10:54   #36
Quote:
Plavi Princ kaže: Pogledaj post
Ne seri, govorimo o današnjim vremenima! I moj stari je ljevičar, stric je glasaš SDP-a, pa su obojica prošli sva ratišta, nemoj vezat domoljublje sa političkim opredjeljenjem, pogotovo u Hrvatskoj gdje se toliko dijelimo na crvene i crne a razlikuju se u nijansama! Ljevičarsko društvo je naprednije, liberalnije pa time i otvorenije promjenama. Nije slučajno da su u tri skandinavske države u kojima se kao najbolje živi na vlasti lijevo orjentirane stranke nalaze uz male pauze već više od 60 godina.
Kakve pauze i zašto?
__________________
Ako novac ne donosi sreću, vrati ga!
Aurora60 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 10:55   #37
Quote:
istrazivac5 kaže: Pogledaj post
...za razliku od hrvatskih ljevičara koji su prepuni razumjevanja za Hrvate i hrvatski narod, Tipa Linić koji je uništio brodogradnju, tipa Lučin koji bi guzio muškiće i to ozakonio, tipa Pančić koji je s rukama u džepu uzimao proteze invalidima, ili pak tipa Ingrid Antičević liji je muž u dogovoru s vrhom SDP-a reketario klijente.
Lepa levica
Zaboravio si kad su bili prosvjedi da je jednu radnicu Antičevička čak i udarila
__________________
Ako novac ne donosi sreću, vrati ga!
Aurora60 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:35   #38
Quote:
Plavi Princ kaže: Pogledaj post
Ne seri, govorimo o današnjim vremenima! I moj stari je ljevičar, stric je glasaš SDP-a, pa su obojica prošli sva ratišta, nemoj vezat domoljublje sa političkim opredjeljenjem, pogotovo u Hrvatskoj gdje se toliko dijelimo na crvene i crne a razlikuju se u nijansama! Ljevičarsko društvo je naprednije, liberalnije pa time i otvorenije promjenama. Nije slučajno da su u tri skandinavske države u kojima se kao najbolje živi na vlasti lijevo orjentirane stranke nalaze uz male pauze već više od 60 godina.
Nije u uvodnom postu spomenuto ljevičarsko društvo ,ideje ,stavovi... opisana je hrvatska politička zbilja.
Čoban Tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:50   #39
u hrvatskoj ne postoje ljevica i desnica,ovdje postoje stari komunisti od kojih su jedni postali lažni ljevičari a drugi gorljivi nacionalisti ali prave desnice i ljevice nema.meni je pošto sam dešnjak desnica uvijek bila draža ali u lijepoj našoj postoje lopovi i lopovi.
torrio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 18:31   #40
Ja sam za "hrvatske desničare". Jer su protiv istospolnih brakova, legalizacije droge i prostitucije, drže do crkve itd. A bili tzv. hrvatski ljevičari ili desničari na vlasti nama je svejedno jer svi oni vode istu lopovsku politiku.
__________________
I can't hear you from the sound how awesome I am!
buzinho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.