Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2011., 10:15   #1
Massimo Dutti

Tražim i tražim temu, ali je ne nalazim.. Vjerujem da vas ima tu koji kupujete u Massimo Duttiju. Ja sam se jučer opskrbila njihovim košuljama, baš su mi divne.. I sviđa mi se što su im materijali uglavnom od viskoze, pamuka i neki čak i od svile. Kako se vama sviđa i što kupujete/imate od Massima?
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 13:27   #2
Ja sam jučer kupila njihovu haljinu, 50% sniženu. Materijal je prekrasan, i baš sam zadovoljna Jedva čekam da je pronosam
Inače mi je ovo prva kupnja u njihovom dućanu.
eem-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 13:32   #3
Koliko si platila haljinu? Meni imaju prekrasne stvari ali su mi preskupi
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 13:39   #4
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Koliko si platila haljinu? Meni imaju prekrasne stvari ali su mi preskupi
A dosta... 450 kn :/ ali opet bila je 900, pa sam uvjerila samu sebe da je to "ušteda"
eem-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 13:42   #5
Quote:
eem-ica kaže: Pogledaj post
A dosta... 450 kn :/ ali opet bila je 900, pa sam uvjerila samu sebe da je to "ušteda"
Pa i je

Gdje ima MD osim u West Gateu, meni uopće ne pada na pamet
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 13:56   #6
U Areni
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 14:40   #7
Meni imaju prekrasne stvari! Kupila sam prije dva mjeseca dvije lanene majice i super sam zadovoljna obično kad sam imala nešto laneno, dosta se brzo gužvalo, a ove majice skoro ništa. Htjela sam kupiti i jedne mokasine, več sam se skoro potpuno odlučila da kupujem a kasnije sam se predomislila. I dandanas mi je žao zbog toga.
Kad dođem malo do novca, sigurno još nešto kupujem.
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 16:36   #8
Massimo Dutti ima outlet u Azelu,u BiH,bar u Bosanskom Brodu!
LUKSY77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 18:40   #9
Quote:
eem-ica kaže: Pogledaj post
A dosta... 450 kn :/ ali opet bila je 900, pa sam uvjerila samu sebe da je to "ušteda"
Koju si haljinu uzela? Ja sam uzela crnu onako u nekom rimskom stilu.. Ne znam kako da ju bolje opisem.. Uzela sam plavu suknju sa bijelim tockama i nekoliko kosulja.. Morat cu do arene da vidim jel tamo ima suknja sa plavo bijelim prugama, jet ju u wg nije bilo
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 21:09   #10
Koliko je uopće sniženje? 50%?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 23:28   #11
Quote:
Hana020 kaže: Pogledaj post
Koju si haljinu uzela? Ja sam uzela crnu onako u nekom rimskom stilu.. Ne znam kako da ju bolje opisem.. Uzela sam plavu suknju sa bijelim tockama i nekoliko kosulja.. Morat cu do arene da vidim jel tamo ima suknja sa plavo bijelim prugama, jet ju u wg nije bilo
Ima tamnoplavu podstavu, a preko je prozirna svila koja ima sitne bijele, narančaste, smeđe i plave cvjetiće Rukavi do lakta, u struku ima usku gumu, a prema dolje onda haljina pada u naborima...
Meni ide ovo opisivanje
eem-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 23:32   #12
uuuu divno zvuči, u wg-u ili areni? nisam ju vidjela.. danas sam svratila do massima u areni, čini mi se da je veći izbor nego u wg (tamo većine brojeva nema, dosta se toga prodalo).. nisam našla suknju koju sam tražila, ali sam uzela crvenu jaknicu i crvenu suknju.. gledala sam i one roze hlače, ravni kroj, ali mi se nije dalo isprobavati.. i sviđa mi se skoro sve iz nove kolekcije.. samo mi se fkt nije dalo isprobavati jer je bila gužva..
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 23:34   #13
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Koliko je uopće sniženje? 50%?
da 50%, muških stvari ima dosta, odijela su na sniženju, ima jako lijepih košulja - samo od nekih je ostalo par brojeva, ali one na prugice ili kockice u raznim bojama njih ima u svim veličinama.. govorim za arenu..
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 18:30   #14
Quote:
Hana020 kaže: Pogledaj post
uuuu divno zvuči, u wg-u ili areni? nisam ju vidjela.. danas sam svratila do massima u areni, čini mi se da je veći izbor nego u wg (tamo većine brojeva nema, dosta se toga prodalo).. nisam našla suknju koju sam tražila, ali sam uzela crvenu jaknicu i crvenu suknju.. gledala sam i one roze hlače, ravni kroj, ali mi se nije dalo isprobavati.. i sviđa mi se skoro sve iz nove kolekcije.. samo mi se fkt nije dalo isprobavati jer je bila gužva..
U wg
Da, i kad sam ja bila u wg, bila je velika gužva, i red za garderobu i dok sam čekala u redu, samo sam još okolo uzimala stvari koje bi mogla isprobati na kraju sam to jedva sve to odnijela u kabinu
eem-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 18:47   #15
hahah, tako sam i ja.. sve mi je još i ispadalo iz ruku..
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 11:36   #16
Zna li netko da li je počelo sniženje u massimu i ak nije kad će?
Lulu Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 11:53   #17
nije počelo, jučer sam baš bila tamo.. prodavačica je rekla da ne zna.. prošle godine je bilo iza blagdana koliko me sjećanje služi
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 12:16   #18
Quote:
Hana020 kaže: Pogledaj post
nije počelo, jučer sam baš bila tamo.. prodavačica je rekla da ne zna.. prošle godine je bilo iza blagdana koliko me sjećanje služi
Hvala ti. Pa i meni se nakak čini da je prošle godine to kod njih kasno počelo. A niš, bumo se još strpili!
Lulu Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 12:19   #19
Obzirom da su ista grupacija kao Zara, Barshka, Pull&Bear... pretpostavljam da ce snizenje pocet isti dan, 28.12.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 12:19   #20
da oni nikad ne idu sa sniženjima kad i drugi.. koliko me sjećanje služi prošle godine je to bilo krajem 12. mjeseca..
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.