Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2013., 21:46   #61
Kaj postoji 6ta epizoda???
__________________
Life is not about what you deserve.
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 23:35   #62
Quote:
Duma123 kaže: Pogledaj post
Kaj postoji 6ta epizoda???
Postoji DLC koji uvodi nove likove koji će biti u drugoj sezoni. Izašao je prije 2 mjeseca. Trenutno je 50% off na steamu.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 23:05   #63
Evo, odigrah i DLC. Sam po sebi nije nekaj, ali dobar je prolog za season 2.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 20:12   #64
Druga sezona izlazi do kraja godine

Sad da ja pitam nesto (riskirajuci karton, ali jbg)...

...naime, prvu sezonu sam nabavio kod lokalnog dilera za dzabe i sad bi ovaj nastavak (znaci, drugu sezonu) htio platit! Zasluzuju
E sad me zanima, buduci da se druga sezona nastavlja na savegame prve sezone, moze li doc do konflikta jer je druga sezona placena, a prva nije?

Hvala!


P.S.
Eto, bavim se mislju da kupim i prvu sezonu, da ocistim dusu...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 20:21   #65
Ako je nepromjenjena verzija i legalna (bez obzira što je besplatna) ne bi trebalo biti problema.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 20:23   #66
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Ako je nepromjenjena verzija i legalna (bez obzira što je besplatna) ne bi trebalo biti problema.
Pa, bila je nelegalno besplatna
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 20:27   #67
Quote:
Bassanac kaže: Pogledaj post
Pa, bila je nelegalno besplatna
Pa jel ti se igra spaja na servere, tj da li si imao kod rezultata usporedbe sa drugim igračima?
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 20:40   #68
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Pa jel ti se igra spaja na servere, tj da li si imao kod rezultata usporedbe sa drugim igračima?
Gle, odigrao sam je prije par mjeseci, malo mi mozak blokira sad, ali mislim da mi je pokazivao one neke postotke o odlukama igraca nakon svake odigrane epizode. Znaci - da
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 18:01   #69
Moc ces, samo sejvej folder u My Documentsima od igrice i sacuvaj dok ne isntaliras tu novu sezonu,onda ovo samo prebacis natrag u taj isti folder
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 09:09   #70
Po Steamu, season 2 - 17.12.2013.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 02:05   #71
Ja sam nekako on the fence da li da sačekam full release.

Sa wolf among us sam pričekao ali sa ovim ne znam da li ću moći, previše me zanima nastavak

Trenutno sam na Back to the future , bio je na popustu.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 14:31   #72
Jel tko već odigrao prvu epizodu 2. sezone? Mene je previše zanimalo kako misle nastaviti radnju da bih čekala dok izađe cijela sezona u kompletu... sad ću se pak ucrvat dok dočekam sljedeći nastavak.
Totalno su me pomeli... šok za šokom, spopadala me na mahove i tuga i panika i nevjerica kaj se događa oko mene (...pardon, oko Clem ), neke scene su me baš dočekale nespremnu. Jedina zamjerka kaj je epizoda nekak kratka, al ajde, valjda bu iduće bile duže.
Uglavnom, preporuka.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 11:36   #73
Ja evo sada našao vremena i prešao igricu i odlična mi je.Samo moram reći da me zasmetalo to što uopće nema priče oko municije za pištolj i puške,uvijek imaju metaka jbt.Mislim to je samo mala sitnica koja mi je malo zasmetala,i još smatram da bi bilo još bolje kad bi bilo više završetaka a ne samo jedan.Sve u svemu je super i evo upravo skidam 1 ep 2se.
Krustyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 16:29   #74
Quote:
Krustyy kaže: Pogledaj post
Samo moram reći da me zasmetalo to što uopće nema priče oko municije za pištolj i puške,uvijek imaju metaka jbt
Jesi li ti igrao ovu epizodu?


Odlična epizoda. Jest da je kratka ali kao uvod fenomenalna puna iznenađenja.

Sviđa mi se kako si u prvom djelu bio Lee koji je štitio Clem, a sada kao igrač koji igra kao Clem štitiš nju dajući takve odgovore pojedincima

Badass Clem
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 17:18   #75
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se kako si u prvom djelu bio Lee koji je štitio Clem, a sada kao igrač koji igra kao Clem štitiš nju dajući takve odgovore pojedincima
Samo smanji nepotrebno pricanje


Ja sam odigrao prvu epizodu druge sezone prije 2-3 dana, kratko je trajalo, i sad cu opet pizdit ko zna koliko dok izađe sljedeci nastavak
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 22:58   #76
spoiler

ne znam za vas ali ja sam ga tako fino metnuo Rebecci nakon što me htjela potjerat
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 10:48   #77
Nije neki poseban spojler, ali ima sitnijih vezanih uz DLC i S02E01...

Mene više zanima kraj DLC-a. Po tome kako odigrate svaku pojedinu priču ovisi koji će likovi na kraju otići u onu zajednicu s Tavijom, a koji će ostati u svom kampu. Kad sam igrao "po svom", s njom je otišla samo Bonnie. U drugom igranju sam namjerno namjestio sve odluke tako da svi odu. Pitanje jest je li zapravo dobro da svi odu u tu zajednicu? Poznajući TellTale, ništa dobro im se ne sprema...

Još jedno pitanje za vas: tko je u S02E01 popalio onaj zlatni sat iz ladice u kući? To nema nikakvog utjecaja na tu epizodu, ali ja sam ga ostavio tamo da me ne bi ta odluka kasnije ugrizla za guzicu u idućim nastavcima.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 11:50   #78
Tvoje odluke utječu na sam tok priče, ali ne utječu na njezin ishod.
Zato mislim da je svejedno tko će se pridružiti Taviji. Ionako ne vidim razlog zašto se likovi iz DLC-a koji nisu pristali na Tavijinu ponudu ne bi mogli pojaviti u ovoj sezoni.
Njihova uloga u ovoj sezoni uopće ne mora ovisiti o tom izboru.

Ni ja nisam uzeo sat.
Ta odluka će sigurno imati posljedice u kasnijim epizodama. Vrlo vjerojatno će u idućoj epizodi Clem biti optužena za krađu sata bez obzira na to da li ga je zaista uzela ili nije. U svakom slučaju, taj sat je tamo stavljen s razlogom.
Inače, to me jako asocira na onaj karavan kojeg su Lee i ekipa našli na kraju druge epizode u prvoj sezoni.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 13:21   #79
Ni ja nisam maznula sat. Ionak su me napali zbog ono malo konca i musave gaze.
A i nekak sam se svladala da ne pitam Rebeccu ono kaj me zanimalo, iako mislim da sam zapravo trebala. Malo znatiželjno dijete vjerojatno bi pitalo, a moj problem je što veći dio vremena igram pokušavajući zaštititi Clem... pa sve njene reakcije zapravo nisu njene (ni dječje) nego moje.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 13:48   #80
Ja sam uzeo sat jer sam mislio da ce mi trebat za stegnut ozljedu

...a sa Clem sam odigrao bahatao i bezobrazno - jesam mala ali se ne dam zajebavat
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.