Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2015., 16:15   #41
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Probaj ovako bildati Arthasa, sve talente uzmi za hilanje i tenkanje i uzmi zombie ultimate. Voila, dobio si lika kojeg je skoro nemoguce ubiti, a zbog pasiva ima solidan dps isto. Postoji razlog zakaj se Arthas igra u svim high lvl mecevima i turnirima..
Pa valjda zato što je on mothafuckin Arthas!

Ali da, dosta je jak trenutno.
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 17:27   #42
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Probaj ovako bildati Arthasa, sve talente uzmi za hilanje i tenkanje i uzmi zombie ultimate. Voila, dobio si lika kojeg je skoro nemoguce ubiti, a zbog pasiva ima solidan dps isto. Postoji razlog zakaj se Arthas igra u svim high lvl mecevima i turnirima..
da, skuzil sam poslje
ali opet, nije mi nest bas takav gameplay.
npr uther mi je puno bolji i zanimljiviji.


igro sam Li Li dosta jucer, bas je zwer. predobar heroj a prelagan za igrat.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 22:33   #43
Koje gnji*e Blizzard, imam 3 njihove igre i ne mogu mi dati beta ključ mogu se ljepo ....Inače nadam se da če igra imat najviše 50 champ jer više od toga je bezveze raditi.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 17:04   #44
Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
Koje gnji*e Blizzard, imam 3 njihove igre i ne mogu mi dati beta ključ mogu se ljepo ....Inače nadam se da če igra imat najviše 50 champ jer više od toga je bezveze raditi.
Imam i ja i igram WoW od kada postoji pa sam tek za HotS ključ dobio.

http://2p.com/11377731_1/Heroes-of-t...-and-Kill-Voic
__________________
I feel like I'm the worst, so I always act like I'm the best.
Shuffle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 20:03   #45
Moje misljenje o igri je da je tesko smece!
Odigrao sam mozda 5 partija i uzasno je jednostavna. Jest da sam ju igrao u closed beti, pa ce mozda jos toga dodati, ali se ne moze usporediti sa igrama poput: Dota 2 , Lol i HoN. Prejednostavna je samo se klepas i gotovo.
Cementator is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 01:59   #46
Quote:
Cementator kaže: Pogledaj post
Moje misljenje o igri je da je tesko smece!
Odigrao sam mozda 5 partija i uzasno je jednostavna. Jest da sam ju igrao u closed beti, pa ce mozda jos toga dodati, ali se ne moze usporediti sa igrama poput: Dota 2 , Lol i HoN. Prejednostavna je samo se klepas i gotovo.
ja smatram da je to dobro jer se brzo naucis igrat.
npr, igro sam dotu, hon i nakon toga mi se nije dalo ucit niti jednu drugu mobu.
ali sam krenul igrat ovo jer je full jednostavno.

jos jedna stvar koja mi se jako sviđa je to da partije traju 15-25 min, nema nafarmavanja od 1h.

također, razina stresa je puno manja od ostalih moba kaj sam igro.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 16:26   #47
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
ja smatram da je to dobro jer se brzo naucis igrat.
npr, igro sam dotu, hon i nakon toga mi se nije dalo ucit niti jednu drugu mobu.
ali sam krenul igrat ovo jer je full jednostavno.

jos jedna stvar koja mi se jako sviđa je to da partije traju 15-25 min, nema nafarmavanja od 1h.

također, razina stresa je puno manja od ostalih moba kaj sam igro.
Nisam siguran za ovo zadnje. Možda sam u krivu, ali mislim da je to zato što je igra još uvijek relativno nova. Kad povuče neke toxic članove sa LoL i možda dote, mislim da će se pojaviti stres faktor.
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 18:38   #48
Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
Nisam siguran za ovo zadnje. Možda sam u krivu, ali mislim da je to zato što je igra još uvijek relativno nova. Kad povuče neke toxic članove sa LoL i možda dote, mislim da će se pojaviti stres faktor.
Po mojem misljenju bice jos gore. Ovo je igra di si fakat ovisan o teamu i nema carijanja losih igraca. U doti i lolu ako si dobar ti si mogao sam carry svoj team. Ovdje toga nema ili ako postoji postoji u zanemarivoj mjeri. Ovdje se svaka greska direktno odnosi na team, a ne samo tebe. Vidjet cete, ovo ce biti takav toxic comunity da se smrznes...

Samo cekajte^^
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 20:52   #49
Quote:
Po mojem misljenju bice jos gore. Ovo je igra di si fakat ovisan o teamu i nema carijanja losih igraca. U doti i lolu ako si dobar ti si mogao sam carry svoj team. Ovdje toga nema ili ako postoji postoji u zanemarivoj mjeri. Ovdje se svaka greska direktno odnosi na team, a ne samo tebe. Vidjet cete, ovo ce biti takav toxic comunity da se smrznes...

Samo cekajte^^
Mudre rijeci frende. Što je igra jednostavnija to privlaci šire mase. Isto kao što u WoWu nitko nije mogao skinuti Lich kinga kada je izašao, samo jedan guild ga je uspio prije nerfa, igra je bila teška. Sada svaka budala igra wow, jer je idiot friendly. Tako će biti i ovdje. Nadam se da sam u krivu, ali vidit ćemo.
Cementator is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 21:38   #50
Quote:
Cementator kaže: Pogledaj post
Mudre rijeci frende. Što je igra jednostavnija to privlaci šire mase. Isto kao što u WoWu nitko nije mogao skinuti Lich kinga kada je izašao, samo jedan guild ga je uspio prije nerfa, igra je bila teška. Sada svaka budala igra wow, jer je idiot friendly. Tako će biti i ovdje. Nadam se da sam u krivu, ali vidit ćemo.
Odlična teorija, ima samo jedan problem. WoW je najviše igrača imao upravo tijekom WotLK-a.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 17:18   #51
čekam neki key da probam

po onome što sam vidio i pročitao, ima potencijala da me zadrži neko vrijeme upravo zbog jednostavnosti u smislu skillova i brzih mečeva
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 22:12   #52
Osvojio key na jednoj stranici i počeo igrat.
Uglavnom sviđa mi se igra.Zašto? Nije poput dote,lol-a.(s obzirom da ideja o mobi,i sama dota 1 dolazi od blizzardovih igara).Uglavnom u ovoj igri morate svi sudjelovati.Partija traje 20-30 min.Nema itema što mi je drago.Uglavnom vrlo sam iznenađen i drago mi je da su tako napravili jer ima previše kopija mobe na dotu i lol.Neko če to obožavati neko ne.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 11:15   #53
Odavno mi se nesto nije vise svidjelo od ove igre, svaka cast Blizzard

Partije su dovoljno kratke, vecina partija je neizvjesna do samog kraja bez obzira na broj killova, svaki heroj kojeg sam probao je zabavan za igrati, tim je samo bitan...ma extra...
Cohiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 20:45   #54
frend jucer dobio key, pogledajte si emailove, mozda je bila runda keyeva.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 14:57   #55
Dobio i ja, doduse ne key nego su samo aktivirali account.
Pharadox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 17:16   #56
Dobio i moj frend koji nema ni jednu igru na b.net accountu. Ja imam D3 RoS i WoW sa ekspanzijama pa ništa
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 18:35   #57
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Dobio i moj frend koji nema ni jednu igru na b.net accountu. Ja imam D3 RoS i WoW sa ekspanzijama pa ništa
Pa ti si vec upecani blizz fanboy. Moraju druge navuci na drogu:klap:
Hellhound is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 19:14   #58
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Dobio i moj frend koji nema ni jednu igru na b.net accountu. Ja imam D3 RoS i WoW sa ekspanzijama pa ništa
davno prije su rekli da ne ovisi o tome koliko imas igara hoces li dobit beta acces ili ne.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 19:57   #59
Znam da ne ovisi, samo mi se ne sviđa ta politika
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 00:57   #60
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Dobio i moj frend koji nema ni jednu igru na b.net accountu. Ja imam D3 RoS i WoW sa ekspanzijama pa ništa
Ako nema ni jednu igru na B-net accountu, šta će mu uopće B-net account?
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.