Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 22:08   #641
Prenosit će parove, rekao je Bruno danas za vrijeme meča Čilić-Querrey.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 22:09   #642
Učinilo mi je se nekako danas kao da nas je Bruka pozivao na finale muških parova, vjerojatno je to petnaesti...

Nema veze to za raspored, nije prvi put. Tipa znalo se dogoditi da prijenosa ima na EPG-u, a nema ga na webu i teletekstu, gdje bi čovjek prije očekivao da će biti.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 23:56   #643
I ja sam nekako shvatio da ce prenositi parove no nisam shvatio kao sto posto, a nije nadodamo u raspored kao imena ostalih meceva. Nadam se da ste upravu. Po meni je parovi bitnije od zenskog finala, al dobro.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 08:44   #644
Zbilja nisam jedan od onih koji se žale na komentatore ali je Bruno na ovom Wimbledonu uistinu iritantan više nego inače..... i zato, Bogu hvala na Sport klubu i njihovim odmjerenim i stručnim teniskim komentatorima....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 16:23   #645
Hoce li se HRT stici i jednom ukljuciti nakon reklama na vrijeme u mec? Ajde, imaju jos jedan set da uspiju.

Go Hrt, Go Bruno!
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 17:39   #646
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Zbilja nisam jedan od onih koji se žale na komentatore ali je Bruno na ovom Wimbledonu uistinu iritantan više nego inače..... i zato, Bogu hvala na Sport klubu i njihovim odmjerenim i stručnim teniskim komentatorima....
mene pak najviše duša boli šta on dobiva lovu od nas poreznih obveznika za svoje iritantno (ne)umijeće

meni se samo od toga plače, nije čudi ni zašto je Marin plaka
__________________
The fact that no one understands you doesn't make you an artist
Patsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 17:52   #647
Ako vaterpolisti doguraju do finala, očekujem da se i ugura u to finale
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 22:51   #648
Vratite Miću Dušanovića tijekom teniskih turnira..Ovaj Bruno Kovačević ubija volju za gledanjem..
__________________
Nastanak kvekera
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:31   #649
Quote:
E-Kasije Hereja kaže: Pogledaj post
Vratite Miću Dušanovića tijekom teniskih turnira..Ovaj Bruno Kovačević ubija volju za gledanjem..
Nisi ni svjestan koliko je bilo poziva kritike na HRT zbog komentiranja Miće Dušanovića. A sad kad je otišao u mirovinu/na Eurosport, svi ga zazivaju
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:16   #650
U pravu si mezzzzzo, ali takav je narod, dvoličnost i licemjerje glavna odlika

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
__________________
#ShiffrinGOAT
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 19:52   #651
Sjećam se nečijeg komentara tu na forumu od prije nekoliko godina unatrag. Nešto tipa:

Quote:
"Na BBC-ju sve žive analize, računice, vokabular (...), a kod nas Mićo: Uf, aaaah, ajoooj, aaaaj, uuuuj..."
I dan danas mi to padne na pamet pa se zasmijem. Klasik!

Ljudi, nije bitno tko komentira. Dobro, bitno jest, ali između Brune i gledanja te niti Brune niti gledanja, rado biram ovo prvo i uvijek ću tako, pa makar prdio u mikrofon tijekom prijenosa. HRT nas je naučio da ne očekivamo ništa, stoga je svaka stvar koja od njih dođe super. Ovo je ljeto recimo odlično, nakon dosta godina pregršt sporta. I hvala im na tome.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 17:55   #652
HRT sljedeću subotu prenosit žensko finale i utakmicu za 3. mjesto sa Svjetskog prvenstva u odbojci na pijesku u Beču. Čudno mi je kako HRT prenosi taj sportski događaj, iako tamo nemamo predstavnika i događaj se ne održava u Hrvatskoj.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:26   #653
Od playoff-a europskih natjecanja, kreću prava za sezonu 2017/18. Što bi značilo da HRT prenosi jednu utakmicu Lige prvaka po kolu (Rijeku) te jednu utakmicu Europske lige. Koga će HRT odabrati? Vjerujem jedan tjedan Dinamo, drugi Hajduk. Ako su imali pametni, gostujuće utakmice će prenositi, a ne kako to inače često rade - domaće, naravno sve ovisi o rezultatima prvih utakmica.

Dinamo Zagreb - Skënderbeu 19:00
Osijek - Austria Wien 20:45
Everton - Hajduk Split 21:05
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:45   #654
HRT prenosi utakmice play offa Lige prvaka, koje se igraju srijedom, jednu utakmicu Rijeke će HRT prenositi, a jednu neće. Onaj tjedan, kada će Rijeka igrati u utorak, HRT će srijedu prenositi neku drugu utakmicu.

Što se tiče Europske lige, HRT može prenositi i utakmice svih naših predstavnika ako želi. Pretpostavljam da će sljedeći četvrtak prenositi DInamo-Skenderbeu i Everton-Hajduk. Osijek je u prva 3 pretkola prenosio HNTV, ne znam da li ga prenose i u play offu.

Ako 2 naša kluba dođu do skupina Europske lige, onda će HRT prenositi samo jednu utakmicu četvrtkom, takav slučaj je već bio prije nekoliko godina, kada su u Europskoj ligi u istoj sezoni igrali Dinamo i Rijeka. Ne znam da li sada imaju prava samo za utakmice, koje se igraju u 21 h ili i dalje imaju prava i za utakmice, koje se igraju u 19 h, pa mogu birati, koju žele prenositi, kao što je bio slučaj tada.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 22:05   #655
Istina, samo ovu koja se igra u srijedom, napravio zez. A što se tiče Europske lige, prenose jednu, a ne dvije i nema ograničenja o terminu, no naravno ova u 21 je bolji termin. Od playoff-a kreću prava kao za cijelu sezonu, ne mogu otkupljivati prava kao ostala pretkola.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 22:54   #656
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Istina, samo ovu koja se igra u srijedom, napravio zez. A što se tiče Europske lige, prenose jednu, a ne dvije i nema ograničenja o terminu, no naravno ova u 21 je bolji termin. Od playoff-a kreću prava kao za cijelu sezonu, ne mogu otkupljivati prava kao ostala pretkola.
Za Europsku ligu prava kreću od grupne faze i HRT može prenositi sve 3 utakmice ako želi, a za Ligu prvaka prava kreću od playoffa i HRT će prenositi prvu utakmicu iz Grčke, a Arena će prenositi onu iz Rijeke.

Evo, dokaz da se Europska liga ne prenosi od playoffa, program Arenesport za četvrtak, 17.08. http://tvprofil.net/tvprogram/#!datu...ena-sport-1-hr
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 12:11   #657
Odluceno je: HRT prenosi od 19 sati Dinamo, a od 21 sat Hajduk. Osijek ce ici u snimci no jos nije poznat termin kad ce ic snimka.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 12:52   #658
Je li ijedna nasa druga televizija prenosi Osijeka?
1brato is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 14:34   #659
Quote:
1brato kaže: Pogledaj post
Je li ijedna nasa druga televizija prenosi Osijeka?
Mislim HNTV
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 11:57   #660
Quote:
Kraj ljeta na Hrvatskoj radioteleviziji (HRT) proteći će u znaku velikih sportskih događaja.

Nakon uspješno odrađenih projekata svjetskih prvenstava u vaterpolu i atletici, Produkcijski odjel za sport Hrvatske radiotelevizije nastavlja s praćenjem velikih sportskih događaja. Krajem kolovoza i početkom rujna očekuju nas europska prvenstva u dva atraktivna ekipna sporta – košarci i odbojci te kvalifikacijske utakmice za Svjetsko nogometno prvenstvo. A polako se približava kraju i atletska sezona, od koje ćemo se na Drugome programu Hrvatske televizije i Drugome programu Hrvatskoga radija oprostiti prijenosima našega domaćeg natjecanja, mitinga IAAF World Challenge Zagreb ili, kako to popularno volimo reći, Hanžekovićeva memorijala, najavljuje vršitelj dužnosti rukovoditelja Produkcijskoga odjela za sport Hrvatske radiotelevizije Stjepan Balog.

Ove godine Hanžekovićev memorijal ima dva dijela. Najprije će se, u ponedjeljak 28. kolovoza, na atraktivnome prostoru pokraj zagrebačkih fontana natjecati bacači kugle, a nastupit će i naš brončani na svjetskome prvenstvu Stipe Žunić. Sljedećega dana, u utorak 29. kolovoza, miting se seli na atletski stadion Mladost. Tu će ljubitelji sporta moći pozdraviti zlatnu Sandru Perković i ostale svjetske atletske zvijezde. Komentatori prijenosa na Drugome programu Hrvatske televizije (HRT – HTV 2) bit će Marko Šapit i Stjepan Balog, a na Drugome programu Hrvatskoga radija (HRT – HR 2) Tea Rožman Svedrović i Krešimir Gotlin.

U ovome tehnološki izrazito zahtjevnome projektu režiser Dražen Iričanin za televizijski će prijenos rabiti ukupno 22 kamere s posebnim podrežijama za bacačke discipline , pojašnjava vršitelj dužnosti rukovoditelja Produkcijskoga odjela za sport Stjepan Balog.

Hrvatska košarkaška reprezentacija, predvođena NBA-ovim zvijezdama Bojanom Bogdanovićem i Dariom Šarićem, odlazi s velikim ambicijama na Europsko prvenstvo u Rumunjskoj i Turskoj. Prva utakmica igra se u petak 1. rujna, a hrvatska reprezentacija igra u skupini sa Španjolskom, Crnom Gorom, Češkom, Rumunjskom i Mađarskom. Drugi program Hrvatske televizije (HRT – HTV 2) i Drugi program Hrvatskoga radija (HRT – HR 2) prenosit će sve utakmice hrvatske reprezentacije. Komentatori prijenosa iz Rumunjske i Turske na Drugome programu Hrvatskoga radija (HRT – HR 2) bit će Lovorko Magdić i Srđan Fabijanac, a na Drugome programu Hrvatske televizije (HRT – HTV 2) Marko Šapit i Viki Ivanović.


Voditeljica posebnih televizijskih emisija u Zagrebu bit će Mirna Zidarić, a završnica natjecanja je u Istanbulu u nedjelju 17. rujna.

Hrvatska radiotelevizija otkupila je i prava na prikazivanje završnice Europskoga prvenstva u odbojci za muškarce i žene. Domaćin je Poljska, a na Drugome programu Hrvatske televizije (HRT – HTV 2) na rasporedu su prijenosi utakmica četvrtfinala u četvrtak 31. kolovoza, polufinala u subotu 2. rujna te prijenos finala u nedjelju 3. rujna.

Odbojkašice svoje prvenstvo igraju u Gruziji i Azerbajdžanu od četvrtka 21. rujna do nedjelje 1. listopada, a sve utakmice hrvatske reprezentacije u skupini protiv Bjelorusije, Gruzije i Italije gledatelji će moći pratiti u izravnim prijenosima, kao i samu završnicu natjecanja. Komentator utakmica odbojkaškoga europskog prvenstva bit će Robert Jelečević.

Hrvatska radiotelevizija pratit će i dvije važne kvalifikacijske utakmice za Svjetsko nogometno prvenstvo: Hrvatska – Kosovo u subotu 2. rujna i Turska – Hrvatska u utorak 5. rujna. Utakmice će se prenositi na Prvome programu Hrvatske televizije (HRT – HTV 1) i na Drugome programu Hrvatskoga radija (HRT – HTV 2). Komentatori prijenosa na Drugome programu Hrvatskoga radija (HRT – HR 2) bit će Davor Lulić i Marko Šivak, a na Prvome programu Hrvatske televizije (HRT – HTV 1) Drago Ćosić i Stjepan Balog.

Ovomu dodajmo da ljubitelji nogometa izravne prijenose svih utakmica Hrvatske nogometne lige (HNL) mogu pratiti na Drugome programu Hrvatskoga radija (HRT – HTV 2), a svi će navedeni sportski događaji u biti dostupni i putem mobitela, tableta i računala s pomoću multimedijske usluge HRTi.
Izvor: HRT

Hrvatski radio nije HTV, nego HR, ali nije bitno.

Iznenadili su me prijenosi muške odbojke , iako na Europskom prvenstvu nema naših. Mogli bi prenositi i nešto ostalih utakmica Europskog prvenstva u košarci, a ne samo naše, RTS za razliku od HRT-a prenosi i ostale utakmice sa Svjetskog i Europskog prevenstva u košarci, ali i u ostalim sportovima. Sutra HRT pušta snimku uzvratne utakmice rijeke u play offu Lige prvake, prošle i pretprošle godine nisu pustili snimke utakmica Dinama od utorka u play offu Lige prvaka i Ligi prvaka. U subotu prenose odbojku na pijesku iz Hamburga. Primijetio sam i da je u sportskom dijelu Dnevnika u zadnje vrijeme više sportskih vijesti. Veliki pomak u odnosu na prošlu godinu, kada na HRT-u od sporta nije bilo skoro ničega.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.