Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2017., 21:36   #181
Oprobah 3pm umak od jute spize.
Odrvenjela mi usta na nekoliko desetaka minuta . Brutalno ljuto.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 22:06   #182
Nice

Moje papričice još nisu za berbu, tako da za sad samo smišljam nove kombinacije, što i kako napraviti.

Od prošlogodišnjih uradaka ekipi se najviše svidjela kombinacija Rocoto papričica i manga (u stilu tabasca samo puno ljuće), te za one tolerantnije kečap s moruga papričicama.

Ove godine bih se mogao vratiti fermentaciji.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 10:13   #183
Zanimljivo natjecanje !

Da li ćete sudjelovati ?

Ja hoću.



@modovi

A možda bi i mi mogli ponovo malo oživiti ovaj naš gastro pedeefić s nekim novim natječajem ? Nismo već jako dugo.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:45   #184
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Zanimljivo natjecanje !

Da li ćete sudjelovati ?

Ja hoću.



@modovi

A možda bi i mi mogli ponovo malo oživiti ovaj naš gastro pedeefić s nekim novim natječajem ? Nismo već jako dugo.
Dobrodošla inicijativa

Hoćemo poslije sezone godišnjih odmora (primjerice, neki modovi su kavaliri pa se drže onog, prvo Gospa, pa tek onda gospodin - na godišnji )?

U međuvremenu, slobodno se može otvoriti topic za prijedloge&ideje

Što se mene tiče, teme se mogu i ponoviti, jedino nema smisla prezentirati već ranije objavljivane uratke.
I "običan" se grah u formi variva uvijek može složiti na beskrajne načine&varijacije.
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 19:33   #185
Opa.

Nisam nikad sudjelovao u nečem ovakvom, možda bi i mogao oprobati neki novi ljuti umak
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:25   #186
Jel mi moze netko napisati omjer vode i soli za fermentaciju papricica. Na sta moram pripazit.?
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:30   #187
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
Jel mi moze netko napisati omjer vode i soli za fermentaciju papricica. Na sta moram pripazit.?
Unatoč tome što to nisam želio, izblendani chili uz dodatak 2 režnja češnjaka i četvrtinu crvene rog paprike, bez termičke obrade, odradio je fermentaciju za dva tjedna, unatoč držanju u hladnjaku.
Sad imam kiseli umak od chilija i mogu ga koristiti jedino za zaljućivanje vajngulaša, graha i sličnih variva.
Mislim da bi sol samo poremetila proces a soliti možeš i naknadno (ne znam zašto ?)
Unatoč sveopćem skanjivanju zbog korištenja konzervansa, spremih sljedeći umak od Scotch bonnet paprika uz dodatak konzervansa u primjerenoj količini.
Umak je upravo onakav kakav bi po meni trebao biti, aromatičan i bez natruha kiselosti koja samo kvari ovako finu papričicu.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:33   #188
Mislim da je 5% soli od ukupne tezine. Znam da mi je stari stavljao u krastavce za fermentaciju samo malo soli u vodu. Hel netko zna zasto se preporuca stavljati nejodirana sol za kiseljenje. Koja je kemija iza toga?
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 18:37   #189
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
Mislim da je 5% soli od ukupne tezine. Znam da mi je stari stavljao u krastavce za fermentaciju samo malo soli u vodu. Hel netko zna zasto se preporuca stavljati nejodirana sol za kiseljenje. Koja je kemija iza toga?
Ne znam baš detaljno, no fermentacija uz sol je vjerojatno uz kiselomliječne bakterije dok je ova bez soli klasična pretvorba prirodnih šećera u alkohol i nastavno tome u ocat, uz nešto jaču kiselost od fermentacije uz sol.
Koliko može biti orijentir, ja na zelje stavljam 1,5-1,8 % na težinu naribanog i sasvim se fino ukiseli pa će tako i tvoje ljute.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 23:30   #190
U pravu si. Ide 2% soli. Sol se dodaje zbog sprecavanja razvoja losih bakterija
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:03   #191
Za sve ljubitelje ljutog i one koji će tek to postati

https://www.facebook.com/events/119825148683524
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 20:51   #192
Ovi iz Volim ljuto nisu normalni.

Probao sam ajvar, a upravo jedem i kikiriki od 4 zvjezdice. Ubijaju. Mislim da ne budem išao na pet.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 22:26   #193
Meni je kikiriki od 5 zvjezdica blaži od onoga od 5.


Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 23:51   #194
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ovi iz Volim ljuto nisu normalni.

Probao sam ajvar, a upravo jedem i kikiriki od 4 zvjezdice. Ubijaju. Mislim da ne budem išao na pet.
uh, meni njihov ajvar nije dobar. presitno mljeven i ne mogu prihvatiti rajcicu u ajvaru nikako.

no posluzi za zapeceni grah
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 18:51   #195
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
uh, meni njihov ajvar nije dobar. presitno mljeven i ne mogu prihvatiti rajcicu u ajvaru nikako.

no posluzi za zapeceni grah
Ajvari generalno su svi smece. Ja znam da svako radi sebi najbolji ajvar, al ovo sto se prodaje po visokim cinenama je uzas i gore od onih klasicnih vitaminka npr. Inace moram do volim ljuto ducana. Potrosio sam ekstra ljute umake. Tabasco mi postao preslab za neka jela koja vole mnogo ljuto

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 20:37   #196
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
Ajvari generalno su svi smece. Ja znam da svako radi sebi najbolji ajvar, al ovo sto se prodaje po visokim cinenama je uzas i gore od onih klasicnih vitaminka npr. Inace moram do volim ljuto ducana. Potrosio sam ekstra ljute umake. Tabasco mi postao preslab za neka jela koja vole mnogo ljuto

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Blago tebi, ja ih imam toliko da ih je stalno 5-6 otvorenih u frižideru i još toliko čeka u pričuvi.
Kada neki potrošim onda je slavlje
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 20:43   #197
meni pola fejk Sirache stoji u frižderu više od pola godine koliko ti toga trošiš?
i jel to sigurno za zdravlje?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 20:48   #198
Svakodnevno ili svakih par dana po malo. Onak par kapljica po zalogaju ili slično.
Doduše nekad imam pauze od tjedan dva .. ovisi kak me primi.
Kad volim ljuto pa mi je normalno.
Za zdravlje ne znam kakav ima učinak.. i žena me ponekad pili da nije dobro
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 21:49   #199
Ja ću samo reći da mi je nakon vikenda konzumacije Volim ljuto proizvoda sa 4 zvjezdice jutros bilo zabavno na wc-u.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 22:08   #200
Ja nemam tih problema ni nakon 5 zvjezdica

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.