Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2016., 12:56   #81
Rekao bi ocajno mali studio Dnevnika. Danas u Dobro jutro je bilo javljanje iz studija i bas sam razočaran. Ako me ne iznenade grafikom na ekranu, to ce biti jos jedno veliko nista. A voditelj ce stajati.


Ovo je touch screen ekran u studiju Dnevnika. Nevjerojatno.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 14:06   #82
Zna li itko oce li godfather treci dio bit prikazan
Lenco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 14:16   #83
Quote:
Lenco kaže: Pogledaj post
Zna li itko oce li godfather treci dio bit prikazan
Hoce. 21.05. U 20.05h na HRT1
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 15:08   #84
Hvala
Lenco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 17:51   #85
Dežela izgleda OK http://4d.rtvslo.si/arhiv/dnevnik/174405132
cross321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 18:21   #86
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Rekao bi ocajno mali studio Dnevnika. Danas u Dobro jutro je bilo javljanje iz studija i bas sam razočaran. Ako me ne iznenade grafikom na ekranu, to ce biti jos jedno veliko nista. A voditelj ce stajati.

http://i67.tinypic.com/1zmgi2v.png
Ovo je touch screen ekran u studiju Dnevnika. Nevjerojatno.
Jeftino, da jeftinije ne može.

Ako već rade novi studio, onda za sve informativne formate, koji bi koristili i HRT1 i HRT4.

Loše, jednostavno loše.

HRT je trebao dati jednom privatniku da osmisli vizualu i studio.

Kao što je to uradila Nova TV.

Flint Skallen je osmislio grafičko rješenje.
http://www.flintskallen.com/Nova-TV-...design-Croatia

Čovjek zna kako se to radi.

Zadnje uređivanje soundvision : 14.05.2016. at 15:24.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 20:46   #87
Život drugih na prvom programu
ines.a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 08:41   #88
Vodimo vas u virtualnu šetnju novim Dnevnikom

Na veliki rođendan Hrvatske radiotelevizije 15. svibnja Dnevnik će se emitirati iz tehnološki najsuvremenijeg studija u Europi.

U posljednjih mjesec i pol dana na njemu je radilo pedesetak HRT-ovih stručnjaka. Hrvatska radiotelevizija time na dan kad obilježava svoj veliki rođendan, 90. obljetnicu postojanja Hrvatskoga radija i 60. obljetnicu postojanja Hrvatske televizije svojim korisnicima daruje novo ruho omiljene televizijske informativne emisije.

Vizualno najatraktivnija novost je novi videozid od 20 četvornih metara koji se temelji na tehnologiji laserskoga fosfornog ekrana, a pruža niz inovativnih mogućnosti; od iznimne oštrine slike, interaktivnosti voditelja sa sadržajem preko dodira do uštede energije do 70 posto. Središnji je dio novoga videozida načinjen u obliku polukruga i time je jedinstvena instalacija u cijelom svijetu.

Krenite u virtualnu šetnju novim Dnevnikom i pogledajte kako će izgledati novo ruho središnje informativne emisije Hrvatske radiotelevizije.

http://magazin.hrt.hr/334841/vodimo-...ovim-dnevnikom
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 09:27   #89
Najsuvremeniji.....di?!??
Haha, da, onaj Sky-ev il BBC-jev (da ne nabrajam dalje) su ziher za kurac i nis ne valjaju..
Kakvi samodopadni megalomanski biseri...prestrasno. Ko i uvijek, sve je nase naj i mi smo tip-top.

No za domace lakomislenjake, ovo bu vjerojatno nevidjeni i nedozivljeni svemir.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 10:02   #90
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Najsuvremeniji.....di?!??
Haha, da, onaj Sky-ev il BBC-jev (da ne nabrajam dalje) su ziher za kurac i nis ne valjaju..
Kakvi samodopadni megalomanski biseri...prestrasno. Ko i uvijek, sve je nase naj i mi smo tip-top.

No za domace lakomislenjake, ovo bu vjerojatno nevidjeni i nedozivljeni svemir.


ios / tt
Najjači mi je slogan novog Dnevnika.

UVIJEK PRVI.

Prije 10 godina su možda bili prvi, ali gotova su ta vremena.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 15:24   #91
Nije bitna veličina studija, onaj zadnji studio na ekranu je (po veličini) izgledao sasvim pristojno pa kad sam ga vidio u živo nisam mogao vjerovati koliko je zapravo mali, kao trećina moje spavaće sobe. Ista stvar sa Anton Marti studiom gdje se snimaju svi najveći show-ovi HRT-a uključujući i The Voice, na ekranu to izgleda tako veliko a kad dođeš tamo ostaneš zapanjen jel to stvarno onaj isti studio sa ekrana koliko je zapravo mali. Dobar rad kamere može od malog studia napraviti OGROMAN studio, i to ne koristi samo HRT već sve svjetske TV kuće tako da nema potrebe za nekim megalomanskim studijima.

Grešku koju je HRT ponovno napravio je kako vidim - voditelji. Voditelji su im toliko netelevizični da je to strašno. Posavac sa svojom karizmom amebe je maksimalno za neke večernje vijesti na HRT4, a Farkaš - pa taj lik nije ni za reportera a kamoli za centralnu informativnu emisiju. To dvoje ljudi da vode dnevnik iz BBC studija sa najboljom grafikom i tehinkom - upropastili bi ga. Stvarno ne kužim da nema nikoga politički podobnog na HRT-u da vodi taj dnevnik umjesto ovih dvoje.

P.s. Logo novog dnevnika samo meni baca na Novu TV?

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 17:05   #92
Meni baca kao na mix logotipa Dnevnika Nove tv i Dome
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 17:27   #93
Logo skroz vuče skroz na D od Dome TV

Evo ekskluzivno i dio grafike Tesko je reci dojmove na temelju samo ovoga no lijepo je vidjeti nesto novo. Ova pozadina s Markovog trga mi nije skroz jadna no aj, vidjet cemo, ovo je samo proba. Nadam se da se nece neprestano okretati za live uključenja.
Btw nove kamere u studiju!


Ovo je sramota, ovakvo prikazivanje stranica s weba... Ako tako nastave, mogu slobodno ugostiti televiziju jer su totalno nesposobni.

mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 10:27   #94
Malo sada pretjeruju sa promocijom novog Dnevnika. Trošak od 6 milijun kuna i ne zvuči mnogo, ali studio i nije baš nešto velik.
Stol djeluje jeftino.

Ovo je recimo pravi news studio (njemački ARD i danski DR):





HRT je trebao kada već pravi novi studio, uložiti puno više novca za jedan studio gdje bi sve vijesti išle.

Ovo je samo bacanje para, ako će samo služiti potrebama Dnevnika HTVa, koji neće biti gledaniji zbog novog izgleda.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 10:58   #95
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Malo sada pretjeruju sa promocijom novog Dnevnika. Trošak od 6 milijun kuna i ne zvuči mnogo, ali studio i nije baš nešto velik.
Stol djeluje jeftino.
ako računaš da za 6,8 mil. kuna možeš kupiti 6-7 novih luksuznih Mercedesa, onda ta cifra zvuči puno za jedan sobičak od studija za dnevnik
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 11:20   #96
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
ako računaš da za 6,8 mil. kuna možeš kupiti 6-7 novih luksuznih Mercedesa, onda ta cifra zvuči puno za jedan sobičak od studija za dnevnik
Znam, ali ako već ideš investirati u studije, onda neka budu dobro opremljene i velike.

Sada je HRT investirao 6,8 milijuna kuna u studij samo za Dnevnik HTV, dok Otvoreno/Dobro jutro Hrvatska i HRT4 koriste svoje studije.

Jedan veliki studio bi zadovoljio potrebe za informativni program.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 12:03   #97
Evo novog studija.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 12:03   #98
Da su ostali Radman, Alfier, i kompanija... pisale bi se ode u čast novog (re)dizajna.





Gledam podnevni Dnevnik, ovo izgleda svježe i moderno.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 12:04   #99
Nije bilo većih slova za onu traku. Pa kak mozes staviti ta slova veća od imena ljudi, teksta naslova priloga i ostaloga.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 12:19   #100
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Da su ostali Radman, Alfier, i kompanija... pisale bi se ode u čast novog (re)dizajna.





Gledam podnevni Dnevnik, ovo izgleda svježe i moderno.
Cijelu tehniku je Radmanova ekipa poručila već zadnje godine.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.